The Offspring-Rise And Fall, Rage And Grace

πωωωω… να δω το rasta μαλλί του Dexter και δεν θέλω τίποτα άλλο… άντε και 1 L.A.P.D…

με σειρα προτιμησης:

1)Ixnay on the hombre
2)Ignition
3)Smash
4)Offspring
5)Conspiracy of one
6)Americana
7)Splinter

το κομματι μου αρεσει και θυμιζει εποχες smash με μια λιγο πιο μοντερνο ηχο.Το πανε καλα αυτη τη φορα.

αμα ειναι ετσι καλως,γιατι τα δυο τελευταια ειναι αθλια.οπως και να χει δεν κρατιεμαι για το live

εχουμε καινουργιο δειγματακι απο το νεο cd αν σας νοιαζει

You’re gonna go far kid λεγεται…αν και καπου μεσα νομιζω αναγνωριζω τα drums του time is running out απο muse… αλλα ισως υπερβαλλω///

εντζόι

πατα δω

oριστε ενα δειγματακι νεου τραγουδιου…

You’re Gonna Go Far Kid

αντε 10 Μερες για το αλμπουμ!

άντε 10 μερούλες είναι αυτές…
θα πάω να το αγοράσω αμέσως!!!
η αγαπημλενη μου μπάντα!!!

Εδω μπορειτε να ακουσετε ολοκληρο το νεο album:http://www.imeem.com/theoffspring

hahaaaa εισαι μεγάλος ρε!8)

μόνιμα στη σέλιδα θα’μαι!

“So Dance, fucker dance”

xexe το ακούω τώρα και μπορώ να πω πως ακούω (πραγματικά)OFFSPRING!!!

το half-truism και το You’re gonna go far kid ειναι πολυ μπροστα ρεε 8) :stuck_out_tongue:

τώρα ακούω το You’re gonna go far kid…το half-truism κομματάρα…

Πριν λίγο το έβαλα…

Με το που μπήκε το “Trust In You” νόμιζα ότι θα άκουγα το “Smash” :?

εντιτ: Χαχα, το “Stuff Is Messed Up” τα σπάει! Ειδικά εκεί που γκαζώνει ο Dexter! :smiley:

κει στα γκαζια αναφερει και LOL αν δν απατωμαι :stuck_out_tongue:

το κουπλέ του Let’s Hear it for Rock Bottom δεν φέρνει λίγο σε Ποιος έχει λογο στην αγάπη? :stuck_out_tongue: #-o :lol:

και εγώ την έπαθα έτσι και πιστεύω οι περισσότεροι θα το έπαθαν…

Το A lot like me ΠΟΣΟ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ???

Το χω λιώσει το δισκάκι btw,τους περιμένουμε εναγωνίως να τα σπάσουμε όλοι μαζί :smiley:

το άκουσα κι εγώ,ακούγεται καλύτερο απ’το splinter,ίδωμεν.

Dance fuck*er danceee:!: :smiley:

Τους περιμένουμε στο Αθήνα να τα σπάσουμε…:smiley: Πολύ καλό το δισκάκι halftruism, nothingtown, kristi, a lot like me, fix you αλλά το καλύτερο ειναι το You are gonna go far kid… άξιζαν τα χρόνια αναμονής:)

Αν ακουγόταν χειρότερο απ το splinter,νομίζω δεν θα είχαν λόγω ύπαρξης πλέον…:wink:
btw αυτό που σπέρνει τον όλεθρο είναι το bonus track…
πολύ κοπάνημα όμως.

το οποιο το βρηκες που?:-k :-k

ωραίο τραγουδάκι αλλά το verse είνια c/p από Panic! At The Disco και η γέφυρα από Muse.

γενικά συμπαθητικό δισκάκι, αμάξι, καλοκαίρι, κλπ.