The Old Republic

Αν το εχουν ετοιμασει οπως πρεπει και οπως του αρμοζει,ειναι το μονο mmo που εχει τα φοντα να χτυπησει WoW και να μου καταστρεψει τη ζωη:D

Τρειλερ

http://www.swtor.com/media/trailers/deceived-cinematic-trailer

Release date δεν εχει ανακοινωθει ακομα…

τρελό κάψιμο με τα 2 πρώτα KOTOR με το πρώτο ειδικά, το οποίο θεωρώ καλύτερο.
Αν είναι καλό όσο λένε όντως θα καταστραφούμε… :stuck_out_tongue:

Χωρίς πλάκα αν το έχουν ετοιμάσει όπως λέει ο pumpkin θα πέσει τρελό κάψιμο, λιώσιμο.Θα κάνουμε πολλά χρόνια να δούμε τον Ήλιο και κάτι τέτοια.
Επίσης το θεϊκό “MAM Bathroom” που λέει ο Cartman στο Make Love Not Warcraft δεν θα είναι και τόσο μακρινό…:lol::lol:


Now playing: Slipknot - Dead Memories
via FoxyTunes

ΚΟΤΟOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!
Σαν σωστος Star Wars geek εχω λιωσει ολα τα Kotor, ειναι απλα παι χνι δα ρεςςς
Ελπιζω μονο να προσφαιρει κατι διαφορετικο το MMO και να μη δημιουργηθει απλα για να φαει το WoW, γιατι θα αποτυχει … οπως το Warhammer Online…

GIEV !

Πω πω καναμε αμαν για να αποτοξινωθουμε απο το WOW (κονομησα 1 χρονο εξτρα πανεπιστημιο).Τωρα τη κατσαμε τη βαρκα με το Star Wars.Μαλλον θα ειναι παιχνιδαρα

PS. Το warhammer δεν ακουμπησε… ανετα ειχε παρει τα πιο καθοδηγουμενα και υπερεκτιμενα reviews.

Πω ντάξει πάνω που’χα πει ότι δε θα παίξω ποτέ μου online παιχνίδι, ακόμα και όταν γίνω φοιτητής, ορίστε μας.

Καλά στο πρώτο ΚotOR είχε πέσει ΤΟ κάψιμο. 1η φορά με Light Side και 2η με Dark. Καλά όταν παίζεις Dark Side είναι πολύ πιο απολαυστικό το game.

Το 2ο ήταν επιεικώς μέτριο σε σχέση με το πρώτο. Ούτε να το τερματίσω δεν άντεξα. Έκανα 100 ώρες να πάρω το Lightsaber, το κάνανε υπερβολικά περίπλοκο, προσθέσανε ανούσιες Force Powers και δε συμμαζεύεται.

Παίζει να το ξανατερματίσω το KotOR το καλοκαίρι, έχει τεράστιο replay value.

Όταν είχα δει το trailer του Force Unleashed είχα πωρωθεί εξίσου, το’χει παίξει κανείς να πει γνώμη;

Χα, κι εγώ έτσι έλεγα. Ότι WoW, Lineage και τα συναφή δεν θα τα πιάσω ποτέ στα χέρια μου. Αμ δε. Το ψήνω πολύ άσχημα για την Παλιά Δημοκρατία τώρα. (Θα με κράζει ο dm μου 10 χρόνια αλλά οκ:p)


Listening to: Ayreon - My House On Mars
via FoxyTunes

Ας φτιάξουμε γκιλντ από τώρα λεπόν.
Βασικά, θα γούσταρα να παίξω, αλλά δε με ψήνει να πλερώνω συνδρομή… Το έκανα για ένα 6μηνο με το wow και τώρα το μετανιώνω… :stuck_out_tongue:

νταξ απλά παιχνιδάρα, άμα έχεις πορωθεί απλά με το trailer,που να το παίξεις κιόλας το game, φαντάσου το έπαιξα σε πλευ 2 και όχι σε 3…και είχα μείνει λαλάκας…

Ναι ρε και εγώ αυτό σκέφτομαι…

Τα 2 Knights of the Old Republic είναι ΘΡΗΣΚΕΙΑ, τα καλύτερα Star Wars παιχνίδια ever! είμαι πολύ περίεργος να τσεκάρω the old republic… κάτι άκουσα ότι παίζεις με πιστωτική μέσω internet;

Όπως όλα τα mmorpg έτσι και αυτό θα έχει μηνιαία συνδρομή.

οπως σε ολα τα ΜΜΟ υπαρχει συνδρομη σε μορφη paid card η μεσω πιστωτικης.
Συνηθως νμζ αυτεσ οι τιμες ειναι 15ε/μηνα

ακριβώς,
τώρα θα δείξει και από το μηχάνημα που θα έχω (αν θα έχω) γιατί πιστεύω θα θέλει τρελές απαιτήσεις…:frowning:

Καλα οχι ολα,το Guild Wars δεν εχει ας πουμε(νομιζω πληρωνεις μονο στην αρχη),αλλα γενικα ετσι ειναι…

εεε μακάρι τότε να πληρώσουμε μια φορά…:roll:

Δεν είναι ακριβώς mmorpg το guild wars, σαν να παίζεις diablo 2 στο battle.net είναι περίπου. Όταν βγαίνεις από τις πόλεις δεν μπορείς να δεις τους υπόλοιπους βλέπεις μόνο το party σου.

Σωστα…

Star Wars: The Old Republic shipping after March 2011

During EA’s fourth-quarter earnings conference call, CEO John Riccitiello made a reference to a “major new massively multiplayer online game” – probably Star Wars: The Old Republic. “EA is incurring significant development costs for a major new massively multiplayer online game,” he said. “However, this game is not expected to ship in fiscal '11.” Later, CFO Eric Brown responded directly to a question about The Old Republic, saying that “It’s not included in our FY11 release slate.”

This all but confirms that The Old Republic is the game referred to by Riccitiello during a similar call in January, when he gave a “major MMO” a release date of spring 2011. If it’s in the spring, but not in EA’s fiscal 2011 (which ends March 31), that means we can look forward to some Jedi fellowship sometime between April and June of next year.

το σκέφτομαι πολυ σοβαρά να το παρω μολις βγει…:D:D