The Protomen - Act III

…και άσε τους άλλους να ασχολούνται με τη μετριάτζα σινγκλ των μέηντεν.

Σοβαρά τώρα, είναι η καλύτερη μπάντα του πλανήτη, έτσι; Ξέθαμα Act I & II, καθαρά δεκάρια.

μονο ανατριχιλες αυτη η μπαντα γαμωτο.

μια φορα να κανουν πως περνανε τον ατλαντικο και παω οπουδηποτε. ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ.

Κομματαρες και τα 2

Φοβερά δείγματα πραγματικά.

Και για να μην ξεχνιομαστε: “δεν εχω ακουσει ολο το 3ο αλλα αν το 3ο ειναι καλο οσο το πρωτο…”

Αυτη η κολεκτίβα αν το είχε πάρει πιο ζεστά και πιο επαγγελματικα το θέμα, θα μπορούσε να ήταν τεράστιο όνομα.
Ίσως τους χρειάζεται ένας Paul O’Neill, αλλά μετά θα έκανε τους Trans-Mega Man Orchestra και θα ρίχναμε παναγιες .

Ωραία τα 2 πρώτα δείγματα του νέου δίσκου. Συνεχίζεται το ίδιο θέμα? Γιατί πάλι “είδα” hero, city και πάντα όλα.

Ε Act III το λένε το αλμπουμ, είναι ασφαλές συμπέρασμα ότι συνεχίζεται η ΙΣΤΟΡΙΑΡΑ. Βέβαια, δεν ξέρω χρονολογικά πού τοποθετείται, καθότι το Act II ήταν πρωθύστερο.

( Ευχαριστώ για το πόσο όμορφα έδωσες πως το μυαλό μου είναι ΣΑΠΙΟ. :lol:. )

Δεν έχω ακούσει σοβαρά Protomen, αλλά αυτή η Meatloaf-ική αύρα του Hold Back The Night είναι ανατριχιαστική, το ακούω συνέχεια από χτες.

Επική μπάντα! Φοβερά τα 2 τραγούδια

το βιντεο εχει αφαιρεθει απο το χρηστη…καντε την καλη γιατι δε βρισκω κατι, ειμαι και τεμπελης, αλλα θελω να ακουσω σαν τρελος αν εχουν βγαλει κατι καινουργιο, τους λατρευω απλα

Ρε τι θα γινει με δαυτους? θα περασει και ολο το 16 και ακομα να βγαλουν το Act III??

Ασε και εχουμε φαει ηττα. Εκει που μας αναψαν για τα καλα περυσι το καλοκαιρι με τα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ τραγουδια που εβγαλαν, περιμενουμε ενα χρονο να βγει το Act III και δεν φαινεται τιποτα στον οριζοντα. Πανε 7 χρονια απο το Act II αν ειναι δυνατον. Δε σας εχω πει οτι τους εχω δει 5 φορες live ε απο το 2010 εως σημερα ε? :sunglasses:

Αμα το προσπαθησεις λιγακι, ειμαι σιγουρος πως μπορεις να γινεις ακομα περισσοτερο εριστικος :stuck_out_tongue:

Δε θελει και πολλη προσπαθεια εδω που τα λεμε, μου ερχεται πολυ φυσικα συνηθως :stuck_out_tongue_winking_eye:

29 Απριλιου 2010 - Santos Party House (Manhattan)
15 Αυγουστου 2010 - Knitting Factory (Brooklyn)
23 Οκτωβριου 2010 - Littlefield (Brooklyn)
19 Iουλιου 2015 - Gramercy Theatre (Manhattan)
26 Απριλιου 2016 - World Live Cafe (Philadelphia)

Σε αυτες τις 5 συναυλιες, εχω δει νομιζω σχεδον ολα τα τραγουδια τους live, πολλες διασκευες, και τα 2 καινουρια τους τραγουδια στις 2 τελευταιες του 2015 και του 2016 :stuck_out_tongue:

Με το ζόρι να πέσει μπινελίκι ε? Ε οχι, θα κρατηθούμε!

1 Like

Το θέμα δεν είναι τόσο αυτά που έχει πάει, όσο αυτά που ΔΕΝ έχει πάει :sunglasses:.

Εσυ μη μπαινεις σε αυτο το τοπικ, αφου δε σου αρεσει αυτη η μπαντα.
Πηγαινε ταισε τον Steven Wilson και την καθε χαζομαρουλα που βγαζει μια μετα την αλλη :stuck_out_tongue_closed_eyes: