The quest for the truth

Η αληθεια ειναι οτι ταλανιστηκα. Επι ωρες ισως, δεν ξερω. Προς στιγμην ενιωσα σιγουρος. Μα μετα ξαναπεσαν σαν παλιρροια τα κυματα της αμφισβητησης. Ενιωσα χαμενος. Μα να ειμαι τοσο κοντα στην αληθεια, να μπορω ν’απλωσω το χερι μου πανω της και να μην φτανω? Συντετριμμενος εκανα μια ζεστη κουπα καφε. Και καθισα. Ναι, καθισα. Προσπαθησα να συλλογιστω, να συγκεντρωσω ολες μου τις πνευματικς δυναμεις και να τις βαλω στην σωστη κατευθυνση, να θυμηθω. Ομως η μνημη μου μ’εγκατελειψε. Και μου λειπει.
Κι υποφερω…

Θετω λοιπον σε σενα συντροφε καταναλωτη το παρακατω ερωτημα: Ειναι η Κοτοκο η Κιτρινη παουερεηντζερ???

Απο τη στιγμη που υπαρχει φωτογραφικο υλικο, δεν τιθεται θεμα…

Παντως οτι ειναι σαν γαμω-το-μπελα-μου, ειναι.

Πιστευω οτι εισαι τελειως αποπροσανατολισμενος… Αν ειχε το παραμικρο ιχνος παρατηρητηκοτητας, νοημοσηνης και ευστροφιας, τοτε δεν θα εψαχνες για μία Σοβιετικη νονμεκλατουρα βαθια μεσα στους κολπους ενος Σιωνιστικου λομπυ. Ειναι γνωστο αλλωστε οτι τα πιο σκοτεινα και αποκρυφα δημιουργηματα, ειναι αυτα που καταφωρα βρισκονται εντος της διοφθαλμιας ορατοτητας μας.
Εγω αγαπητοι μου συναυνανιζοντες, βρηκα την Κοτοκο και σαν την παρουσιαζω: http://www.youtube.com/watch?v=Dd5gWX19Oww&feature=related

βασικα η κοτοκο ειναι σαυρα μακαρι να ταν παουερ ρεηντζερ\

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
το πηδουσα το γιαπωνεζακι χαχαχαχαχαα :lol: :lol: :naughty: :ok: :lol3: :lol3:

Για μια φορά, αν είχα να …καιρό και αν δεν το μάθαινε κανείς, τότε ναι το πηδούσα.

Πιάνομαι σ’ αυτην την κατηγορία; :-k

Μαθηματικός δεν είσαι Νικόλα? Τι περιμένεις προκοπή???:lol: :lol: :lol:

εδιτ Ψήφισα το πρώτο και βροντοφωνάζω
GOD SAVE THE QUEEN

λεντ…εισαι απαλευτος…ειλικρινα…

Και μετα θα πηγαινες για εξομολογηση και θα λεγες στον παπά-Πατερ,αμαρτησα…Πηδηξα ενα pokemon…-