Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

ΜΕΓΕΙΑΑΑΑ :smiley: καλοφορετο!

ευχαριστω ρε:D δευτερο δερμα θα γινει

Σχεδόν το 10% του πληθυσμού της Αμερικής δεν έχει κάνει σεξ. Πράγμα που εξηγεί πολλά.

Aυτή είναι η έρευνα: 13.9 % των αντρών και 8.9 % των γυναικών μεταξύ 25 και 45 ετών δεν έχουν κάνει ποτέ σεξ. Nada, ποτέ των ποτών, ούτε μια φορά, ντε. Αυτό σημαίνει ότι, αν γκρινιάζεις ότι δεν υπάρχουν πια παρθένες, καλό θα ήταν να το πάρεις πίσω αφού μία στις δέκα (σχεδόν) είναι!

Η έρευνα έχει πολύ γούστο, γιατί έγινε ανάμεσα σε 7000 Αμερικανούς και έβγαλε κουλά αποτελέσματα. Οι Αμερικανοί, π.χ., που πάνε εκκλησία είναι 25% πιο πιθανό να είναι παρθένοι. Εντάξει, αυτό δεν είναι απρόσμενο, αλλά σκέψου το εξής: Σύμφωνα με την έρευνα, το αν είσαι παρθένος δεν έχει να κάνει με την εμφάνισή σου, την υγεία σου και την οικονομική κατάσταση. Αυτό σημαίνει ότι ναι, μπορεί να είσαι χοντρός και φτωχός αλλά δίπλα σου να κάθεται ένας πλούσιος μορφονιός που ακόμα δεν έχει ολοκληρώσει τη σχέση του με το άλλο φύλο (ή το ίδιο, εκεί θα κολλήσουμε;). Α, επίσης παρθένους δεν συναντάς εύκολα σε όσους πήγαν στο στρατό, στη φυλακή ή είναι μαύροι. Βγάλε όποιο συμπέρασμα θέλεις από αυτό.

Μπορεί το σενάριο της ταινίας «40 Ετών Παρθένος» να φαινόταν τραβηγμένο, αλλά, απ’ ό,τι φαίνεται, τα νούμερα το επιβεβαιώνουν. Εγώ δεν θα αναρωτηθώ γιατί το ποσοστό είναι τόσο υψηλό, αλλά πού είναι κρυμμένοι όλοι αυτοί. Μάλλον ζουν ανάμεσά μας ? για κάποιους γύρω μου μάλιστα είμαι σίγουρος ότι ακόμα απέχουν από το άθλημα, ίσως και εσύ να ξέρεις έναν ή μία τέτοια. Ευκαιρία να κάνεις το καλό, βρε αδερφέ, μπας και συμβάλουμε όλοι στην εξάλειψη των παρθένων (2 εκατομμύρια Αμερικανοί έχουν πληγεί από αυτή τη μάστιγα).

Εκτός αν είσαι από αυτούς τους ρομαντικούς που θα πουν «αχ, τι ωραίο να κρατιέσαι μέχρι να βρεις την πραγματική αγάπη και να έχεις πάει μόνο με έναν άνθρωπο» και τέτοια. Οι υπόλοιποι, φαντάροι, μαύροι και φυλακισμένοι, σε κοιτούν με απορία.

ζουν αναμεσα μας
:lol::lol:


:expressionless:

μπόχα αλέρτ

http://www.rocking.gr/article7066.php

:blink:

22,2 οι βαθμοι τωρα στο ηρακλειο
ζεστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

άντε να αρχίσουν τα μπάνιααααα…


καληνύχτα !!!

πριν τις 3

ζεστηηηηηηη παμε θαλασσα!!!

Αμα υποσχεθεις να μην ποσταρεις για εναν μηνα παμε οπου θελεις.

γιατι να μην ποσταρω για εναν μηνα?τοσο εννοχλητικη ειναι η παρουσια μου?:(:(:(:(:frowning:

Οχι τοσο μωρε!

:(:(:(:(:(:(:(:(:frowning:

Ειχε ερθει ο Ψαραντωνης και εκανε συναυλια σε εναν υπερβολικα μικρο χωρο, ομως επειδη δεν ειχαμε κανονισει κατι ειπαμε να παμε.
Μπαινουμε στην ΤΡΩΓΛΗ, η σκηνη αδεια, οποτε υποθεσαμε οτι θα ηταν στο μπακστεητζ(αν υπαρχει)ο τυπος. Μου λεει μια φιλη που καθοταν διπλα να παω να παρω προγραμμα. Η ωρα ηταν περασμενη, οποτε εριξα ενα μικρο τρεξιμο να προλαβω πριν αρχισει. Ετσι οπως ετρεχα, βγαινοντας στην εισοδο επεσα πανω σε κατι ΓΕΝΙΑ. Πανω στον Ψαραντωνη δηλαδη που εκεινη στη στιγμη εκανε τσιγαρο :expressionless: Χαλαρα απο τους πιο τρομαχτικους ανθρωπους που εχω δει ποτε.-

παιδιά πραγματικα…Η ΠΙΟ GAY ΜΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ

Μου το στειλέ ένα παιδί, και είμαι μ΄ένα φίλο και δεν μπορούμε να πιστέψουμε τι βλέπουμε, πραγματικά αδιανόητο…GAYCORE, TRENDYCORE, CLUBCORE…Σοβαρά έλπιζω αυτό το πράμα να μην διαδοθεί ποτέ πολύ

Δείτε και κάποιες λεπτομέρεις του βίντεο όπως ένας τύπας που έχει τατού straight edge και πίνει μπύρα

Ελπίζω να ναι πλάκα

γαμωτο, πονταρα οτι ηταν οι Brokencyde πριν το ανοιξω

α ρε τ-πεην, εχεις κανει ζημια μεγαλη με το auto-tuner γαμω. Δεν το μπορω…

Παντως ναι, σχετικα με Brokencyde, ειναι τρου αυτοι. Οχι οσο τρου οι Αττακ Αττακ, αλλα ναι

ρε πλιζ δες το

Το χουμε βάλει και 20 φορες στο ριπιτ

κλαίω με τον κθαρίστα με το κόκκινο βε

υπαρχουν και χειροτερα, και τα κορ φωνητικα τους δεν ειναι και τοσο ασχημα, αλλα σαν συνολο λαμβανει φαλλο.

Το καλυτερο σημειο ειναι αυτο

και ενα λιγο πιο πριν με εναν μαλλια τζακμπλακ να πεταει το πουκαμισο και ναχει νεα μαυρο σταυρο ζωγραφισμενο στο στηθος του :"|

ΝΑΙΙΙΙ τον είδα!!!

Βασικά γελάω πολύ με το εφέ στα ήρεμα φωνητικά και κάπου στο τέλος πάνε να το παίξουν σκληράδια

Μαλάκα δηλαδη οι μπροκενσαιντ που λες πως είναι?

γαμησε τα φιλε

κλαίω