Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

5 μέρες τρως αγγούρι μα το σάββατο είσαι μούρη

:har::har::har::har:

ετσι.

λολ,:p:lol:…απο την αλλη,οκ,κ γω 17 χρονω να ειχα πεσει πανω του διχως ν τον εχω ξαναδει απο κοντα,παιζει να ειχα ψαρωσει…οh wait,κ γω ειχα παθει ενα ταρακουλο οταν τον πρωτοειδα-και πολυ πιο μικρος μαλιστα-…πριν 3-4 χρονια του ειχα δωσει φωτια για το πουρο:p στο δρομο…μορφαρα…8)

Ποσο Αριστοτελη ν’ αντεξει ενας ανθρωπος; Δωστε παραμυθια στον λαο.

Μορφαρα ειναι ναι, αλλα εβγαζε ενα περιεργο φηληνγκ οσο ηταν ον στεητζ. 4 ωρες κρατησε το ολο θεμα, εγω την κοπανησα στο 3ωρο :stuck_out_tongue:
Στη σκηνη ειναι ακομα πιο τρομακτικος, τι Τομ Χανκς και castaway και μαλακιες :-s

Γραφεις καμαριμ;

[-X[-Xδεν τα κανουμε αυτα στον Ψαραντωνη,μενουμε μεχρι τελους και ακουμε με ευλαβεια και δεος τα παντα…[-XPowerαδες[-X[-X

:stuck_out_tongue:

Ειχε παει 12 και στο διαλειμμα εδιναν ρακες για να μπουμε στο κλιμα. Με 4-5 ποτηρακια απο αυτο το πετρελαιο και μια απιστευτη νυστα δεν θα αντεχα, ημουν ετοιμη να κοιμηθω στο καθισμα, που και που με ξυπνουσαν τα βιμπρατα του :oops:

Που να μην εγραφα… :x

8)8)8)8)8)

τι εννοεις?

Eισαι σιγουρος οτι ειναι ζωγραφισμενος και δεν ειναι τριχες? :-k
Παντως δεν ηταν οσο gay το παρουσιασατε. Δηλαδη ηταν gay αλλα οχι τοσο. Οι HIM τους δινουν και καταλαβαινουν νομιζω. Και αυτοι οι Brocencyde επισης. Τι φρουτα ειναι αυτα ρε…

OXI RE!!!

Η όλη ίδεα των hardcore φωνητικών την ώρα που άπειροι κομπάρσοι μαζί με τη μπάντα χορεύουν στο κλάμπ μου βγαλε κάτι πολύ gayyyyy

τιποτα μωρε βαριομουνα και
εστειλα τα εμοτικον
ακουραστα ειναι τα γαμημενα
οπου τα στελνεις πανε
κοιτα

8):):-s:-k:?

Αυτό ακριβώς τίποτ’ άλλο.

:lol2::lol3: αχα αχαχα αχαχχαχαχαχ τα πλευρα μου ρε

ασε τα γελια και ελα καμελοτ
στο μασκε δεν ηρθες.

Θα ερχομουν αλλα εχει παρτυ ο κολλητος αποψε. Ολο κατι γινεται και δεν ερχομαι γαμωτο.
Παιζει να περασω ομως λιγο πιο αργα καμια βολτα

μην περασεις ετσι ομως

Τι κολλημα ειναι αυτο… Κανεις δε βλεπει το avatar μου? :frowning:
Αλλος αλουκαρντ ειναι! :stuck_out_tongue:

μου ζήτησαν φραπέ στις 10 το βράδυ ! 8 ζάχαρη - 1 καφέ με πολύ γάλα . αν θες να τρέχεις στα νοσοκομεία για ζάχαρο σαββατιάτικα εγώ τι φταίω ; :stuck_out_tongue: