Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Πες κάνα άλλο στοιχείο ρε άλεξ!

γιατι προκαλέις ρε συ?

είχε και μελωδια,ρε πιο μετα,αλλα σπαω το κεφάλι μ να θυμηθώ καποιο απο τους στίχους έμοιζε παντως η δομη του αρκετα σαν το docto doctor,και η φωνη μου έκανε κατι σαν whitsnake…τι αλλο να πω!!! γμτ και χτες το ακουσα μετα απο χρόνια μιλάμε…και ανατρίχιασα

με τετοια περιγραφη δεν μπορω να καταλαβω…παιζει να ειναι τιποτα απο Whitesnake αλλα τελειως υποθετικα…anyway…καληνυχτα απο μενα!

πρέπει να είχε και Drums

ε είναι ολοφάνερο ότι ειναι το fade to black

οχι ρε καμια σχέση

σε ολους τους κ&&&ς που νομιζουν οτι κανω πλακα,πραγματικα δεν θυμάμαι το τραγούδι

http://pages.prodigy.net/cousinsteve/rock/classic.htm
oριστε για να μη λες, γκουγλαρε τα ενα ενα και θα το βρεις (εχεις καποιες πιθανοτητες τεσπα)

Άλλη μια Stoner μπάντα. Άντε…κατεβείτε στο Ηράκλειο να κανονίσουμε κανένα liveακι… :stuck_out_tongue:

Δεν τα λες σωστά. Η στονερ μπάντα ^^ Άνετα :DDDDDDDDDD

black metal, death metal, post black metal, orthodox black metal, grindcore και ότι άλλο σκατά θες… αν σου συμβεί κάτι άσχημο το μόνο που σε βοηθάει πραγματικά να ξεσπάσεις μουσική είναι οι Slayer. For ever and ever τα άλλα είναι οδοντόκρεμες.

Ή αυτό εδώ ψάχνεις,

Uriah Heep[B] - Sympathy

[/B]Ή Ten Years After - I d love to change the world

αν όντως αρχίζει με ακουστική

Μετά από 3 μήνες υπομονή, το Thomann επιτέλους απέστειλε τον ενισχυτή! Σε λίγες μέρες κοντά μου!!!

Μπείτε στο translate.google.gr και γράψτε “λεφτά υπάρχουν” να δείτε την αλήθεια 8)

ΗΑΗΑΗΑΗΑΗΗΑΗΑΗΑΗΑ. +1

μλκ ρεντ ραμ ειναι το sympathy uriah heep,πω το πρωτο τραγούδι που άκουσα,μλκ ανατριχιασα

πωωω ρε ευχαριστω ρε

χαχαχα! γα**σε

red rum, καλά να περάσεις στον πανούση ρε.

Πως το βρηκες ορε? :open_mouth: :open_mouth:

Xαχαχα.

Περιμένω μπουκάλι στον Πανούση από Lupin.

:smiley:

Εντιτ:

Τι πως το βρήκα? Τι διάολο μουσικός είμαι?