Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Mα υπάρχουν 5000 κομμάτια κλασσικά που ξεκιναν έτσι και είναι όπως ΚΑΘΟΛΟΥ δεν περιέγραψε ο άλεξ!

πάντως εγώ πιστεύω πως τελικά ο alex1992 είναι fake account του red rum, ο οποίος τον δημιούργησε περιμένοντας την κατάλληλη στιγμή για να κερδίσει μπουκάλι στον πανούση.τώρα εξηγούνται και όλες οι κατηγορίες του στον alex1992 ότι είναι fake account του epitaph, για να διώξει τις υποψίες από πάνω του. :country::stuck_out_tongue:

Συμφωνώ και επαυξάνω! Πουλημένε μουσικέ και τσαμπατζή! Όλα για ένα μπουκάλι!

Ναι αλλά:

  1. Έχει τον ίδιο ρυθμό
  2. Το κοφτό lead σημείο, αυτό είναι η μεγαλύτερη ομοιότητα με το Doctor Doctor
  3. Γίνεται χαμός με τις κιθάρες
  4. Ψηλά φωνητικά
  5. Aυτό το κομμάτι όλοι κάποτε το ψάχναμε.8)

Εντιτ: ωραίο το επιχείρημα του χόρορ, δεν είναι παλέρμο όμως εδώ.

και θα πάρεις μαζί σου αγαπημένους φίλους :naughty::naughty: Δε γίνεται να χάσω πρώτο τραπέζι πίστα στον Πανούση

επ… ρεντ ραμ!! που χαθηκες βρε ψυχη!!!:lol::stuck_out_tongue:

Καλά βρε, τι όμορφο αγόρι ειν αυτό? Πωπωπωωπ τι κιθαρόνι!!! Πανούση ε? :stuck_out_tongue:

ρε λιγούρια η ρεντ ραμ είναι δική μου.εμενα το κομματι βρήκε εμενα θα πάρει

Οutlaw μη γλύφεις, εσύ θα ρθεις ό,τι και να γίνει. Και μόνο που θα σε δει ο Πανούσης θα πέσουν όλα τα φώτα πάνω σου :p8)

redrum μπορεις να μου πεις απλα τι μπουκαλι θες στο Πανουση ωστε να τοχω απο πριν κανονισμενο, ή ενναλακτικα, τρελο deal, να σου κραταω ενα powerade στη μπαλα μεθαυριο(εννοειτε οτι γευση θες)…ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΟΤΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ!!

κουβαρνταλίκι η εναλλακτική

για να δειτε το ποιον μου δλδ…

μακριαααα θα σε ξεμαλλιασω!!!

ΕΠ! Μπασσιστας είσαι…

Ευχαριστώ αλλά πάρω την κουρτίνα 1. :smiley:

Αφήνοντας το MySpace που τόσο αγάπησε, να πεθάνει σε κάποια διαδικτυακή γωνιά με την ησυχία του, το TV WAR συνεχίζει την αιματοβαμμένη του πορεία προς το μέλλον μέσα από το [B]νο.1 social network των ημερών, το Facebook. [/B]
Πηγαίνοντας στο www.facebook.com/tvwar και απλά πατώντας [B]«like/μου αρέσει»[/B], γίνεστε μέλη της σελίδας της μακροβιότερης metal τηλεοπτικής εκπομπής του πλανήτη και μένετε συνεχώς σε επαφή με ό,τι την αφορά, είτε είναι νέα και επερχόμενες συνεντεύξεις, είτε είναι διαγωνισμοί ή έκτακτες αλλαγές προγράμματος. A new war is starting, join our forces!

Kαλά δεν έχει άδικο, ο θάνατος του μαισπεις θα ναι αργός και βασανιστικός…

A NAI, OΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΟΥΝΙΑ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΛΟΙ ΕΙΣΤΕ, ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΒΡΕΙΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΞΕΤΕ ΞΕΧΝΑΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΤΡΑ ΛΙΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΝΗΜΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΛΗΤΤΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΦΑΤΕ, ΝΑ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΝΕΤΟΙ, ΝΑΙ!

Πολεμάνε το σύστημα από μέσα.

Τι να γίνει, ο αγώνας θέλει και καλοπέραση, ΠΡΩΤΕ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ!:roll: