Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

[I]μακροβιότερης metal τηλεοπτικής εκπομπής του πλανήτη[/I]

Headbangers Ball:

April 18, 1987 (1987-04-18 )-January 28, 1995 (1995-01-28 ) (MTV)
May 10, 2003 (2003-05-10) ? present (MTV2)

Απ’ το 2003 και μετά δε μετράει, έγινε ποπ. 8)

οκ, μαντεψε τωρα ποιος θα παιξει τερμα τη κυριακη στα 2/3 του αγωνα…

http://twitter.com/vatopaiditis

κλαίω…

Επικό χιούμορ, από τα λίγα.
Παλικάρι, κανονικά, μπράβο!

Ξερεις κανεις Γιαννίωτης τι παίζει σημερα Λεγκασι?Νομιζω θρας είμαι σχεδον σύγουρος…
για επιβεβαιώστε αν ξέρετε.

Χρόονια πολλά σε όσους και όσες γιόρταζαν σήμερα :slight_smile:

Kάτω απο τη γέρικη συκομουριά, τώρα θα κατσω και θα κανω ένα τρίφυλλο

Καλημερα σας.Ξερει κανείς αν τα ταχυδρομια είναι ανοικτα το Σαββατο?
πήγα πολυ νωρίς και ηταν κλειστό…αλλα πριν δυο βδομαδες που πηγα Σαββατο ήταν ανοικτό.

τι γίνεται?

Κλειστα γενικα, τσεκαρε γκουγκλ για εξαιρεσεις καταστηματων.

οκ θενκς

τωρα μια αλλη απορία

Βαζω στο πικαπ ενα δίσκο να παιξει και οπου υπάρχουν νταμς,ακουγεται απο τα ηχεία ενα’’‘τζιιιτ’’’(μην γελατε,ετσι ακουγεται),τι φταει ρε γαμώτο?δεν μπορω να τον ακουσω και μου σπάει τα νευρα.

δεν ειναι σκονι ή τιποτα τέτοιο ουτε είναι γρατσουνισμένος.Τι παίζει ?

βάλε κι άλλον ένα δίσκο να παίζει και δες αν ακούγεται το ίδιο.

από κάτω πατησιά γίνετε να πας στο μοναστηράκι με το τρένο, η θα πρέπει να πάω αττική, να πάρω μετρό και μετά ηλεκτρικό?

εβαλ,οι αλλοι δίσκοι παίζουν κανονικα…ρε γμτ,θα είναι γρατσουνισμένος τελικά.

Δεν το’χουν φτιάξει ακόμα. ξέρω τι λες γιατί έχω κάνει συχνά τη διαδρομή.
πήγαινε αττική, να πάρεις μετρό, να αλλάξεις σύνταγμα κλπ… με λίγα λόγια… κάνε κύκλο…
(εκτός αν υπάρχει κανα λεωφορείο, ψάξε στο youdrive.gr)


[SIZE=“3”]ξέρει κανείς[/SIZE] αν υπάρχει κάποιο thread στο φόρουμ που να’χει σχέση με τραγούδια που μοιάζουν μεταξύ τους[SIZE=“3”]??[/SIZE]
(όχι εκείνο με την μεγαλύτερη κλεψιά σε ριφ, γιατί δεν τα θεωρώ κλεψιά ξερω γω… αλλά τραγούδια που να μοιάζουν γενικά)

κυκλους!

^^ Δυστυχώς δεν υπάρχει λεωφορείο που να πηγαίνει απευθείας κάτω πατήσια-μοναστηράκι, οπότε καλύτερα από αττική να πάρεις μετρό για σύνταγμα κι απο εκεί για μοναστηράκι. Μία άλλη λύση είναι να πας αττική και να πάρεις το τρόλλει το 1 από το τέρμα, να πας σύνταγμα κ να κατέβεις την ερμού με τα πόδια…:stuck_out_tongue: Και το youdrive μην το πολυεμπιστεύεστε γτ εμένα μια φορά που ήθελα να πάω σε συγκεκριμένο μέρος στο χαλάνδρι, με έστελνε μέσω χολαργού, ό, τι να 'ναι…#-o

μου φαίνεται θα πάρω ταξί :stuck_out_tongue:

Θα σου πάρει 15ευρά…

κάτω Πατήσια - μοναστηράκι 15 ευρα? σε τι κόσμο ζούμε! 8O