Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

αν δεν το καταλαβες σοβαρευτηκα…
πραγματικα…
δεν σου φαίνεται περιεργο που το βαριεμαι δεν εχει +15 σελιδες απο χτες?

ε τωρα αν ενοεις ν αλλαξω και αβαταρ,τοτε οχι αυτο παει πολυ:p

κανω υποχορήσεις μπας και συναντηθούμε :slight_smile:

γαμησαν οι ΑΝΩΡΙΜΟΙ…HΑΙΛΖ

θα τους δω και εγω αλλα τον Γεναρη στη Λαρισα…

που? επαιζαν?

όπως κατάλαβες μιχάλη ο μόνος που απάντησε για το ότι θα στείλεις φώτο είναι ο άλεξ (και αυτό για να σε βρει στα γιάννενα και να έρχεται δίπλα σου και να σπαμάρει την κουβέντα με τους συμφοιτητές σου:p

καταντια…εγω για τις κοπελες του φορουμ το εγραψα… :|:|:|

χαχαχαχα:lol::lol::lol:

μην αποκαλύπτεις τα σχέδια μου…:stuck_out_tongue:

φανταζομαι σκηνικο,να τον πετυχαίνω στο δρόμο και να μιλάω μονος μου για καμια ώρα,και να μην μ δίνει σημασια χαχα μολις εθαψα τον εαυτό μου#-o

και εγώ αυτό σκεφτόμουν όταν το εγραφα:lol::lol:

με τιμαει αυτο…:stuck_out_tongue:

και που ν ξερες οτι ειμαι κλειστος χαρακτηρας γενικότερα και οχι πολυλογας(πραγμα π δεν φαινεται…)

Τιμήσαμε και το Legacy μετά από καιρό! Αν και δεν μου άρεσαν αυτά που έπαιζε σλημερα. Πολύ powerιες! :frowning:

Θέλω να υπάρξει ένα “αφηγηματικό άλμα” στη ζωή μου και να έρθει το καλοκαιράκι…

μαζί σου! γλιτώνω το υπόλοιπο του στρατού :stuck_out_tongue:

ρε συ μια μέρα είπα να μην πάω και πήγες εσυ?!

ρε θα σε πετύχω θες δεν θες:lol::stuck_out_tongue:

ώστε δεν είχε γίνει μόνο για εμένα βίωμα η θεωρητική κατεύθυνση :stuck_out_tongue: έμαθα ν’ αγαπώ τον Παπαδιαμάντη βέβαια, δε με χάλασε. στο εύχομαι αυτό με το καλοκαίρι. και καλή τύχη επίσης. εγράφες λογοτεχνία να φανταστώ :stuck_out_tongue:

καλημερα!:slight_smile:

ερωτηση: μονο εγω μισω τις Κυριακες???

και εγω γιατι ολα τα μαγαζια κλειστά,τωρα δεν έχω τι να κάνω το μεσημέρι.το βράδυ δεν ξέρω αν είναι ανοικτο το μπαράκι?!

μιας και το είδα σε αλλο τοπικ,το νεκρονομικον για τι είναι?τι πραγματευεται?και γιατι είναι επικίνδυνο?(ή το λέγαται για πλάκα?)

αν θέλετε να μάθετε πως να ντύνεστε, ρίξτε μια ματιά εδώ:

http://everyguyed.com/blog/2010/10/27/ensemble-style-music-20-iconic-male-musicians-outfits/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Everyguyed+%28Everyguyed±+Advice+on+Men%27s+Fas

:stuck_out_tongue:

ραν ντιεμσί το πιο κουλ άουτφιτ έβα 8)

Welcome to our newest member, DUKE NUKEM

:bow2: :bow2: :bow2: :bow2:

εγώ ψηφίζω pete doherty γιατί δεν έχω μυωπία. :razz: