Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

DUKE NUKEM!
παιχνιδαρα!:stuck_out_tongue:

To Duke Nukem 3D ήταν καλτίλα απ’ τις λίγες αλλά οι παιχνιδάρες ήταν τα δύο platform που προηγήθκαν.

Βρήκα τον δικό μου doppelganger:p

και γω το identical hand twin μια μερα στο μετρό αλλα ντραπηκα να πω κατι

κακώς…'επρεπε να του προτείνεις να πάτε στο Λας Βέγκας για να βγάλετε λεφτά:p

του lovecraft?

εντιτ βασικα ειδα τι εννοεις…βιβλιο ενος τρελου αραβα ειναι που μνημονευεται απο τον lovecraft…πολλοι πιστευαν οτι ειχε και μια κοπια του βιβλιου,αλλα νομιζω πως ο ιδιος ειχε δηλωσει οτι τα εβγαλε ολα απο το μυαλο του…

Βασικά ιστορία έγραφα σήμερα, αλλά ακριβώς επειδή η θεωρητική μας έχει γίνει “βίωμα” τα πετάω κάτι τέτοια πλέον, σχεδόν ασυνείδητα :stuck_out_tongue:

Η αλήθεια είναι πως ενώ αρχικά το “Όνειρο στο κύμα” φαινόταν απίστευτα βαρετό (κι αυτό το βοσκόπουλο πόσο περιαυτολογούσε πια! :p), οι περιγραφές του από την τρίτη ενότητα και μετά με είχαν αφήσει άναυδη.

Γενικά, η θεωρητική είναι μια κατεύθυνση από την οποία όσο σκατά κι αν είναι το σύστημα εξετάσεων -κατά συνέπεια κι ο τρόπος παράδοσης και διεξαγωγής του μαθήματος- κερδίζεις πολλά. Βέβαια, από την άλλη νιώθω πως έχει επιδράσει καταστροφικά πάνω στο χιούμορ μου: πχ. ένας φίλος μου στοχεύει ιατρική και τον πείραζα τύπου “γιατρός θα γίνεις ή κουρέας;” Κι εγώ έλιωνα στα γέλια γιατί είχα στο μυαλό μου αυτόν από το “Αμάρτημα”, ο άλλος πάλι με κοίταζε σα να ήμουν καθυστερημένη, γιατί δεν μπορούσε να κάνει κάποιον συσχετισμό :stuck_out_tongue: (Βασικά έχω και άλλα, καλύτερα παραδείγματα, αλλά αυτή τη στιγμή δε μου έρχονται.)

Σ’ ευχαριστώ και για τις δυο ευχές!! :smiley:

Χαχαχαχαχ, τώρα μόλις συνειδητοποιώ το εξής: ΠΟΣΑ ΕΜΟΤΙΚΟΝΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ (!)

δυο! [SPOILER]διαφορετικα…[/SPOILER]

η τελειότητα σε ένα θρεντ

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=18593&page=2

ΠΡΟΣΟΧΗ! Κάνοντας κλικ στο λινκ θα βρεθείτε σε μια άλλη διάσταση :!:

χαχαχαχα! γαμαει! το εβλεπα χθες και ειχα πεσει κατω!
:lol::lol::lol:

ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΣΟΚ!! ρώτησα ένα παιδί 16 χρονών αν έχει δει το Karate Kid και μου λέει “Τι είναι αυτό;”

Ω, Θεοί!! Σε τι κόσμο ζούμε;;; [SPOILER]Τόσο γέρος είμαι;:([SPOILER]:p[/SPOILER][/SPOILER]

σε λιγο δεν θα ξερουν τους Thundercats…ντροπη και ονειδος[-X

Τελικα η υγεια ειναι οτι πιο σημαντικο εχουμε…Λιγο να σε απασχολησει στα μαμησε ολα :?

Τι να πω και γω που όποτε σχεδιάζω στον πίνακα κύκλο με μια διάμετρο μου λένε
" Α ένα πόκεμον! " #-o

ο μαη γκοντ#-o#-o

xaxaxaxaxaxaxax epic!!!

πεθανε ο leslie nielsen
ριπ γιγαντα…:frowning:

ΟΧΙ ΡΕ Π@#!@ΣΤΗ!!! 8O :frowning:
R.I.P :frowning:

R.I.P.

κάπου άκουσα ότι γίνετε να γραφτείς σε ΙΕΚ με απολυτήριο δευτέρας λυκείου, ισχύει?