Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

με το γνωστο σε ολους μας drag n drop.
το audio file κλειδωμενο δηλαδη; read only;

πάταω file–>import—>και μετα πρεπι ν πατήσω audio file αλλα το εχει με διαφανει γραμματα,πως ν το πω? κλειδωμένο-δεν μπορώ ν το πατήσω…

τι κάνω?

Το mega έχει σήμερα κατά τις 12 παρά αφιέρωμα στον robert plant.

File-> New Project->empty (σου προτεινω) και μετα File->Import->Import Audio File

Παντα πρεπει να΄χεις Νεο προτζεκτ για να δουλεψεις…

οραιος φιλε…μήπως ξέρεις πως και αν γίνεται ν απομωνώσω το μπάσσο ή τα ντραμς?

πολλα θες. Μπορεις να προσπαθησεις να κοψεις καποιες συχνοτητες αλλα ποτε δεν θα τα καταφερεις!μουχαυχα

Δεν γινεται τιποτα χωρις να αλλοιωθει το τραγουδι.
Πες μου γιατι το θες μπας και σου βρω αλλη λυση.

α οκ…απλα θέλω να βάζω τραγούδια και να ακούω μονο τα ντραμς και μπάσσο…

μην μ πεις για guitar backing track…

τι αλλο προτείνεις?

guitar pro ασυζητητεί.

Η κατεβασε midi αρχειακι και φορτωσε το στο nuendo και εχει επιλογες να κανεις mute το μπασσο και τα drums μεσα απο την κονσολα του midi player. Δεν το’χω δοκιμασει καλα.

Αλλα αμα θες καποιο σχετικα γνωστο τραγουδι πχ (Battery-metallica) υπαρχουν ξεχωριστα ολα τα τρακς στο youtube. τα κατεβαζεις ενα ενα, με το JDownloader ετσι ωστε να γινει το convert σε mp3 αυτοματα. Τα φορτωνεις ολα στο nuendo πλην της κιθαρας και φωνητικων. και play. Δεν ξερω αν ηταν αυτο που ειχες στο μυαλο σου με το “μην μ πεις για guitar backing track…” εμενα με εχει βοηθησει πολλες φορες…

Συνοψιζω λεγοντας σου οτι το [B]Guitar Pro[/B] ειναι οτι καλυτερο εχει βγει μετα τους μεγαλους αναπτηρες που πουλανε στα φαναρια. Trust me.

Που κολλάει αυτό; και για τι με κόβεις;;:-k

Eχω λιωσει…:lol::lol::lol::lol:
Ειχα προπονηση στις 9 και κατα τις 8.30 πεφτει το ρευμα.Παει η ωρα 9 παρα 10 οποτε αρχιζω να ετοιμαζομαι γρηγορα μεσα στα σκοταδια και πηγαινω βιαστικα και καθυστερημενα στην προπονηση.Τελειωνει η προπονηση αρχιζουμε να χαιρετιομαστε,“καλη χρονια” κτλπ οποτε κοιταω κατω και βλεπω οτι φορουσα στο ενα ποδι ενα παπουτσι ασπρο και στο αλλο ενα παπουτσι μπλε.Λεω “Οχ ρε φοραω διαφορετικα παπουτσια”.Μεσα στο σκοταδι ειχα πιασει ενα παπουτσι δεξι ασπρο και ενα παπουτσι αριστερο μπλε.Κανεις ομως δεν το ειχε παρει χαμπαρι και τελικα οταν το καταλαβα ψοφησαμε ολοι στο γελιο…Το σκεφτομαι και γελαω :lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχ γαμησε!!! Καλά εγώ απ´ την νυστα μ έχω παει με παντοφλεδ σχολείο!!! Δεν την παλεύω!

Eγώ είχα πάει σουπερμαρκετ με το σώβρακο!

:lol::lol::lol: αυτές είναι φάσεις!!!

Χαχαχαχαχαχαχα.Το παραξενο ειναι οτι δεν το καταλαβαν και ευτυχως που δεν το καταλαβαν γιατι αν το καταλαβαιναν αυτοι πρωτοι θα με δουλευαν για χρονια :stuck_out_tongue:

Τωρα με το σωβρακο στο Super Market…θα ηθελα να ειμουν απο μια μερια να εβλεπα την εκφραση του ταμια οταν πληρωνες :lol::lol:

μποξεράκι ε. Αλλά και πάλι.

Ρε σου λέω δεν είχα καταλάβει τίποτα, αλλά ειχα διαρκως την αίσθηση ότι κάτι έλειπε. Καλά όταν βγαίνω απ’ το σουπερμαρκετ και το συνηδητοποίησα ήθελα να αυτοκτονήσω απ’ την ντροπή μου. Ετρεξα εξευτελισμένος όσο πιο γρήγορα μπορούσα σπίτι και μετά γέλαγα

8O8O8O8O8O8O8O8O8O8Oπως το κατάφερες αυτό???

[SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=2FLSmNLug9o
[/SPOILER]
WARNING: μην πατήσετε αν προσβάλλεστε από τσόντες

Πριν χ χρόνια ήταν της μόδας να πηγαίνουμε σχολείο έτσι. Αγόρια-κορίτσια! :smiley:

Για γνήσια ελληνίδα βασικά. Είναι πολύ συχνό λάθος αυτό με το ε και το αι. Αλλά παιδιά δεν είναι τόσο δύσκολο. Β’ πληθυντικό ε και τα υπόλοιπα αι.

Ναι είμαι grammar nazi. Μου τη σπάνε τα ορθογραφικά. :stuck_out_tongue:

http://thanatosthsalepous.listen2myradio.com

γιασονας/σαμαν/παμκιν/ντουντ