The System Has Failed VS St.Anger

Κατά τη γνώμη μου The system Has Failed

Φυσικά ρε φίλε, τί συζητάμε τώρα. Τα κατσαρόλια με την δισκάρα…?

Μεχρι στιγμης 5-0 ειναι το σκορ, παρθενα θα το παρει το ματς.

7-0! :twisted:

Δεν το έχω ακούσει το System αλλά αποκλείεται να είναι χειρότερο από το St.Anger, οπότε… :lol:

Ακόμα να την σπάσουν την παρθενιά οι Λεφτάλικα… Που είσαι Σπύρο να δεις τα χάλια σας… Χειρότεροι κι απ’ τους Megadeth

φούτσες, βούρτσες και άλλα γνωστά γνωμικά…
αϊντέ…

δεν υπάρχει λόγος πάντως να συγκρίνεις το St.Anger με κάτι άλλο. Είναι χειρότερο από οτιδήποτε. Και το κρίμα είναι ότι μιλάμε για τους Metallica ε.

Πολύ κρίμα, man. Τουλάχιστον το στυλάκι των Megadeth παραμένει αυθεντικό. Κι το κρατάει μια “διάνοια” σαν τον Mustaine… Γι’αυτό σκάστε όλοι να κράζετε τον άνθρωπο και κοιτάξτε τα χάλια των “μεγάλων” και αυτών που “έγραψαν ιστοριά”. Και αυτόματα την χάλασαν…

Δυστυχώς συμφωνώ…

Τhe syste has failed.

To St. Anger το θεωρω ο χειροτερο αλμπουμ των Μetallica.

Φτιάχνομαι να βλέπω τέτοιες διαφορές υπερ του μικρού θεού Dave!

Εγω μπορω να μαντεψω ποιοι εχουν ψηφισει το St.Anger!!!
Και για να μην εχουν πει και τπτ μαλλον ντρεπονται κιολας!!!8) 8)

The System Has Failed!!!

[SIZE=“4”][FONT=“Times New Roman”]Το St.Anger το θεωρω καλυτερο απο το System Has Failed!!! :smiley: [/FONT][/SIZE]

[SIZE=“4”]To St. Anger ειναι δισκαρα [/SIZE]

:yahoo: [FONT=“Times New Roman”][SIZE=“7”]X[SIZE=“6”]A[SIZE=“5”]X[SIZE=“5”]A[SIZE=“4”]X[SIZE=“3”]A[SIZE=“2”]X[SIZE=“1”]AAAAA[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT]O hateκατι θα μας μισει αιωνιως… :lol: :yahoo:

Το γαμήσατε και ψόφησε…

Οχι σιγα μην σας μισησω εγω για να σας κανω να ποσταρετε το κανα!:lol: :lol:

Σιγα μην υπηρχε το τοπικ που να ελεγε για μεταλλικα και να μην ποσταρατε εσεις οι 2!!!
Λοιπουν κιαλλοι αλλα θα ποστερουν και αυτοι!:lol: :lol:

Μόλις είδα το τοπικ πέθανα στα γέλια. Το The System Has Failed είναι δισκάρα, το St.Anger είναι ο ορισμός της μπουρούχας από κάθε άποψη/προσέγγιση. Δεν είναι δυνατόν να συγκριθεί η π…α με τη βούρτσα. ¶κουσα το St.Anger και ξέγραψα τους Metallica. ¶κουσα το The System Has Failed και χάρηκα για τη δυναμική επιστροφή των Megadeth (OK, στην αρχή με ξίνισε αλλά μετά από ορισμένες προσεκτικές ακροάσεις ήρθα στα συγκαλά μου).

The system has failed…kick the chair(headbaning ολοι μαζι):metal:

Εννοείται The system has failed, δεν τίθεται θέμα σύγκρισης…