Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Και λιγα λες ρε silent τους πληρωνουμε χρυσαφι καθε μηνα και αμα χρειαστει κατι σου λενε δυστυχως δεν γινετε.Μεχρι και εκει λαδωμα θελουν για να τα παιρνουν απο παντου τα καθικια.Ντροπη και τιποτα αλλο.

Εμένα σήμερα μου κλέψανε πορτοφόλι. Με ταυτότητα μέσα. Πήγα στο αστυνομικό εδώ πέρα οπου και την είχα βγάλει για να δηλώσω απώλεια. Πάω, μου λέει ο τύπος στο γραφείο της ασφάλειας οτι και καλά “εσύ φταις”, λες και του 'πα οτι φταίει αυτός! Ένα το κρατούμενο. Μετά το “χώσιμό” του, μου λέει να πάω να πάρω μια υπεύθυνη δήλωση για την απώλεια. Του λέω “Από που;” και μου λέει “Στο περίπτερο στα δεξιά πήγαινε και ζήτα”. ΓΟΥΑΤ ΔΕ ΦΑΚ; Τι κάνουν τέτοια έγγραφα στο ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ; Παρέα στις τσίχλες, στα χαρτομάντηλα και στα τσιγάρα; Είμαστε σοβαροί;

αυτο με την υπευθυνη δηλωση ισχυει.στο πιο κοινο σημειο που μπορεις να βρεις οταν ζητανε να συμπληρωσεις μια υπευθυνη δηλωση ειναι τα περιπτερα.μια απλη δηλωση ειναι τπτ αλλο

Σε περίπτερα, σε βιβλιοπωλεία…δεν είναι και κάνα "σημαντικό έγγραφο"
Και μόνη σου μπορείς να την εκτυπώσεις
http://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=%CF%85%CF%80%CE%B5%CF%8D%CE%B8%CF%85%CE%BD%CE%B7%20%CE%B4%CE%AE%CE%BB%CF%89%CF%83%CE%B7%20105&source=web&cd=1&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2F60dim-patras.ach.sch.gr%2Fypeuthini_dilwsi_Nomou_105.doc&ei=EacYT5TYB4SChQfTmcTHDA&usg=AFQjCNF7kcEzXRxTsW0YQ6zZ_GzL1_IZsg

Πάρτε δω κάτι καϊδια.

περίπου αυτόν τον ήχο ειχαν οι Mastodon σαν σαπορτ στους tool

τόσο καλό ήχο είχαν?

Μην τον ακούς… αυτό είναι καλό…

Ρε, ποιος έσβησε το τοπικ σχετικά με τον καθαρισμό χαλιών…? Είχα ψηθεί άσχημα…:frowning:

dadadum

24 ωρες αυπνος και συνεχιζω ακαθεκτος :yahoo:

Ενώ τώρα…:stuck_out_tongue:

ρε αντε… :stuck_out_tongue:

Πω πω μια πεινα που κανει !

Τρελο hangover…

Τι εκανες παλι ρε κουφαλα;;:-k

Δες στο “τι ηπιατε” και στο “μου τη σπαει”…

Εγώ παρά τις 9 ώρες ύπνου (για τα δεδομένα μου πλέον, είναι πολλές), νοιώθω κομμάτια! Είχα πάει στο ωδέιο και ήμουν σα ζόμπι! Και απόψε Mogwai, απλά θα κάθομαι και θα ακούω χωρίς αίσθηση του τόπου και του χρόνου και θα απολαμβάνω την ακουστική ηδονή. Με μυικό τόνο μηδέν. Αυτή τη στιγμή το μόνο μέρος του σώματος που έιμαι σε θέση να κουνήσω είναι τα χέρια από τον καρπό και κάτω… Σκατούλες! Άιντε να δούμε τι θα δούμε…

Madsroom μαλλον χρειαζεσαι καφε :wink:

Γιατί; Για να κάνω εμετό;;

Γιατι να κανεις εμετο;; Δεν πινεις καθολου καφε;;;