Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

δεν είμαι αρκετά γυμνασμένος γιαυτό :frowning:

Σημερα διαπιστωσα ποσο μπουρδελο ειναι το ικα.Μου ζητησανε απο την δουλεια μου καποιες βεβαιωσεις οτι ειμαι καλα απο κατι γιατρους.Τον μονο που βρηκα για να κλεισω ραντεβου ηταν ο ωρυλα γιατι για τους αλλους μου κλεινανε ραντεβου μετα απο 2 μηνες.Φτανει η ωρα του ραντεβου μπαινω μεσα και του λεω γιατρε για μια βεβαιωση ηρθα να μου γραψεις και τι μου λεει ο τυπος;;Δεν δινω εγω βεβαιωσεις πηγαινε σε δημοσιο νοσοκομειο η σε κεντρο υγειας :o Ωραια του λεω τοτε λυσε μου μια απορια.Γιατι σας πληρωνουμε ρε νουμερα και σηκωνομαι και φευγω.

…πέστα:x
:):!:

Πραγματικα ποσο φακντ απ ειναι το ΙΚΑ ρε πουστη μου :):!:

Δεν βγηκανε σπαθια? Τιποτα? Ουτε μια σταλα αιμα? Παπαρια…KEN με απογοητευεις…

Οχι ρε δεν προλαβα να βγαλω σπαθια γιατι επρεπε να τρεξω για να βρω κανα ιδιωτικο γιατρο για να παρω τα χαρτια που ηθελα :lol:

Πφφφφφ…γκαντεμια…αυριο πρωι πρωι πηγαινε με σπαθι και τσεκουρι να ξεπλυνεις με αιμα την προσβολη…

Εννοειτε αυτο :slight_smile:

Aν γύρισε και στο είπε και με το γνωστό υφάκι που έχουν,τότε έπρεπε να του κατεβάσεις και κάνα καντήλι.

Πας ρε γαμώτο να κλείσεις ένα ραντεβού και σου ανεβάζουν την πίεση από τον τρόπο που λένε “Καλημέρα” γαμώ το χρυσάφι τους

Ασε Μητσαρα μου ανεβηκε η πιεση ρε φιλε.Αν του εβγαζα κανα 20αρικο να δεις για ποτε θα μου εγραφε το χαρτι.

Πολύ ανίκανοι, άχρηστοι, άξεστοι βλάκες… Καλά έκανες και του την είπες!

'Νταξει δεν μου φαινεται παραξενο στην ηλικια σου :stuck_out_tongue:

Πανο ασε της μαλακιες γιατι θα βγαλω την χατζαρα :slight_smile:

Για ελα…:lightsabre:…μπαρμπα-Γιωργο…:stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol: Μπορει να ειμαι μπαρμπας αλλα εχω ακομα το πνευμα του πολεμιστη μεσα μου!!!

Και με το πνευμα θα σηκωσεις το σπαθι? :stuck_out_tongue:

Οχι με κατι αλλο :slight_smile:

Μην γινεσαι χυδαιος ρε μας διαβαζουν και κοριτσια!!! :stuck_out_tongue:

Μα δεν ειπα τιποτα κακο :dunno:

Ναι καλα…δεν θα την βγαλεις καθαρη σου λεω :lightsabre: :stuck_out_tongue: