Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

καλα αυτό άλλη μαλακία…παει ο άνθρωπος και δινει ενα μεγάλο ποσο απο αυτά που δεν εχει να του βάψουν το σπιτι, και έρχεται ο μαλάκας ο οπαδός και πάει και γράφει monsters ael 1.
πόσο πιο τρόμπα.!?

Το να γράψεις ael mosters 1 είναι μεγάλη τρόμπα όντως :lol::lol::lol::lol:

E δεν πάει παραπάνω. Σοβαρά ειδικά από τότε που έγινε το κλάμπ ή τι σκατά είναι εδώ στη γειτονιά τα έχουν γαμήσει όλα. Ο απέναντί μου είχε βάψει το σπίτι για να το πουλήσει, και το έκαναν πουτάνα. Αμα πιάσω κανέναν επί το έργο πραγματικά θα μαζέψει πολλές κλωτσιές.

βαθμοι 3ης λυκειου τεραστια απατη

ενω αμα έλεγε βολαρα τρελαίνομαι, θα τους έκανες δώρο και το χρώμα? :lol:

Δεν είμαι ο jiopas σε περίπτωση που δεν το έχεις καταλάβει :lol:
Ό,τι και να γράψεις, που έχει να κάνει με ομάδα, σε τοίχο είναι βλακεία. Μάλλον ό,τι και να γράψεις σε τοίχο είναι βλακεία, αν είναι να μπει ο αλλος σε έξοδα να το βάψει. Εκτός κ αν λέει “Lizardia 13” οπότε φαίνεται πολύ όμορφα από μακριά :lol::stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol:

Να ρωτήσω κάτι… μία λίρα Αγγλίας σε πόσα ευρώ αντιστοιχεί; Γιατί δε μπορώ να το βρω…

Ευχαριστώ.

κουρευτηκα.

μπράβο.

http://www.youtube.com/watch?v=eqaqXKfrWDA&feature=related

:roll::metal:

Ωχ αμαν…βαλε καμια φωτο στο προσωποβιβλιο ρε τρελε!!!

Το στομαχι μου ειναι σκατα εχει κωλοκαιρο και σε μια ωρα πρεπει να παω να γραψω διαγωνισμα…πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

…καλή επιτυχία:):!:

paintball καυλα γαμω

πηγε ο αδερφος μου και εφτιαξε χθες ενα πικ απ του πατερα μου julietta απο τελη 60 και λεει ελα να το δοκιμασουμε…βαλαμε ενα δισκο Creedence Clearwater Revival που τον ειχε αγορασει μαζι με το πικ απ απο αμερικη που ηταν στα καραβια οταν ειχε πρωτοβγει…
μπηκε suzie q …εμεινα στηλη αλατος δεν το ειχα ξανακουσει ποτε ετσι και μιλαμε για χιλιοπαιγμενο κομματι…ενα εχω να πω!..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ! 8O8O φακ!!!..η διαπιστωση του που θα πηγαινει το κομποδεμα απο δω κ περα…τωρα καταλαβαινω τις βιβλιοθηκες γεματες βινυλια!

έρχεται βροχή κουφάλες, ο Thor μας καλεί, άπιστοι θα καείτε