Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

@pax: welcome to the dark side…

Είδα πρώτη φορά τον king diamond σε συνέντευξη χωρίς μεικ απ και μερικά χρόνια φυσικά γερασμένο…έχω μείνει λίγο μαλάκας… δεν τον φανταζόμουν ποτέ κάπως έτσι…

Επίσης ο anisixos πρέπει να έκανε το μεγαλύτερο ποστ σε έκταση εβερ…

Είναι η πρώτη φορά που θέλω τόσο να έρθω Ελλάδα!!!

κι εμεις που θελουμε να φυγουμε απο Ελλαδα!!! :stuck_out_tongue:

Και πάντα έλεγα πως ζω σε βαρετή πόλη

http://www.cosmo.gr/Epikairotita/Paraxena/o-profhths-twn-serrwn.1610910.html

…ενώ τώρα η Αθήνα κάθε άλλο παρά βαρετή -“ευρωπαϊκώς”- πόλη είναι:
Τα πάντα συμβαίνουν εδώ: [I]μπάχαλα- βία- κοινωνική διάλυση- μιζέρια-και δεν συμμαζεύεται![/I]

Και ερωτώ: [B]ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ η τουριστική αξιοποίηση όλων των παραπάνω;[/B]
Ερωτώ διότι: [I]υπάρχουν ευρωπαίοι κάφροι, σαδιστές, αιμολαγνοι-βιαιολαγνοι, που καυλώνουν σε κάθε μίζερη/βιαία σκηνή που βλέπουν λαιβ μπροστά τους![/I]Φανταστείτε ικον: [U]τουρ-μπας με τέτοιους βορειους τουρίστες[/U] σε γύρα ανάμεσα σε φλεγόμενους κάδους, οδοφράγματα, κουκουλοφόρους και ΜΑΤ και εκείνοι να βγάζουν φώτο ενώ τους τρέχουν τα σάλια…

[COLOR=“Gray”]Θα χεστούμε στο τάληρο, άμα τ’ αξιοποιήσουμε… [/COLOR]:Ρ

…έλα ρε πατρίδα…όλοι Σέρρες λοιπόν για να σωθούμε:p…άλλα θά’ναι μόνο η Φαιά Πέτρα που θα σωθεί, ή όλοη η πόλη, και ο νομός…μούρη ο τύπος πάντως:):!:

Μολις περασαν κατω απο το σπιτι μου ενα αμαξι με ντουντουκα και απο πισω καμια 10αρια κουκουεδες πεζοι. oh ok. :-s

Σκατά η διάθεση με όλα αυτά που γίνονται. Και δεν υπάρχει και όρεξη για ύπνος…

Ρε, υπάρχει θρεντ που σχολιάζουμε τα facebook comments του ροκινγκ; =/

χαχαχαχα οχι αλλα θα επρεπε :lol:.Ελλιωσα με τα κομμεντς στο αρθρο για το πολεμο κατα του μεταλ!!!

οτι να ναι.!
στη λαρισα αυτή τη στιγμή ενω βρέχει συνέχεια, ταυτόχρονα ρίχνει [B]ΤΕΡΑΣΤΙΑ[/B] κομμάτια χιονιού με μεγάλη ταχύτητα.!

[B]edit[/B] αυτη την στιγμή ρίχνει κοτρόνες απο χιόνι.! ο θεος παίζει χιονοπόλεμο.!

INVADERS MUST DIE

Τελικα αυτη η καφετιερα της bosch η tassimo ειναι αρκετα καλη.Φτιαχνεις γαλλικο,σοκολατα,και latte macchiato.Ειχε δικιο η γυναικα που επεμενε να την παρουμε :slight_smile:

Γαμάτη είναι! Την πρωτοπήραμε τη χρονιά που έγραφα Πανελλήνιες και έκανα καθημερινή χρήση της. Βέβαια για ένα διάστημα μέχρι να τη μάθω, έφτιαχνα καφέ χωρίς καφέ και έπινα το αφρόγαλο :stuck_out_tongue: (ΔΕ ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΙΑ!)
Μια μέρα που με τσάκωσε η μάνα μου να φτιάχνω “καφέ” μου άνοιξε τα μάτια ως εξής: “και μου το’χε πει η αδερφή σου ότι επί μία βδομάδα νομίζεις ότι πίνεις καφέ και πίνεις κρέμα, αλλά σκέφτηκα ότι το παιδί μου δεν μπορεί να είναι ΤΟΣΟ χαζό!” :roll:

έδιτ: συνειδητοποιώ πως παίζει και να το’χω ξαναγράψει στο φόρουμ το περιστατικό… :stuck_out_tongue: nevermind. Στηρίζουμε tassimo!

…η αδερφή της γυναίκας μου έχει πάρει την άλλη μάρκα, λαι αν εξαιρέσουμε ένα εμετικό τσάι με γάλα:wacko: είναι πολύ καλή:):!:

ανοίξτε megaupload και bunalti καταπιεσμένες αδερφάρες

εξαιτίας της παλινδρομισης δεν μου επιτρέπεται να τρώω πολλές χαζομάρες…
αλλά…
έφαγα μόλις, μια πίτσα, μια μεγαλη σοκοφρετα, και ενα σακουλάκι πατατάκια.

πονάω ήδη

welcome back στην ηλικία των 12

Τετοιες βλακεις τρωω κι εγω συνεχεια και πηρα 3 κιλα.

Σημερα πηρα το i phone 4s 16 gb και καηκα κανα 5ωρο μεχρι να το μαθω.Ενταξει το τηλεφωνο ειναι πολυ μπροστα απο τα υπολοιπα :slight_smile: