Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Ειστε ωραιοι ρε παιδια!!!Καλημερες :smiley:

κεν αυτη η ομορφιά εγινε μετα απο μπύρες και ιντερνετικη μουσική.
άντε και απο το χάσιμο στα χαρτιά της μαριας :stuck_out_tongue:

Καλημέρες…!! :smiley:

Μα πόσο γαμάτο, να πηγαίνεις στο γιατρό, πάνω εκεί στη χαλαρή κουβέντα να ανακαλύπτεις ότι ακούτε την ίδια -more or less- μουσική, να έχει εκστασιαστεί ο ντόκτορ, να σου υπόσχεται ότι θα σου φέρει το τάδε και το δείνα dvd για να δεις την επόμενη φορά και να σου χαρίζει και τη μισή επίσκεψη. 8)

ΩΩωωωωωωωωωωωωω εγώ δεν τους μπορώ τους γιατρούς, φταίει μάλλον που τόσο καιρό τους έτρωγα στη μάπα… και δε μιλούσαν και για μέταλ! :stuck_out_tongue:

εχω πάει σε καρδιολόγο και την ωρα που με εξέταζε άκουγε slayer… και εγω να τον ρωτάω αν είναι σίγουρος αν θα έχει σωστές ενδείξεις τώρα που μου έβαλε να ακούσω south of heaven…

Που τους βρίσκετε ρε; :stuck_out_tongue:

@μπεκρημσον, ωραίος!!

Γαμάτοι επίσης και οι οδηγοί λεωφορείων που βαράνε μεταλιές! 3-4 φορές έχω πετύχει βέβαια.

εγώ πετυχα πριν κάνα μήνα που έκανα μικροεπέμβαση στο μάτι οφθαλμίατρο που είχε βάλει στο χειρουργείο την ώρα της επέμβασης slayer (war ensemble). η αλήθεια είναι οτι τον ρώτησα αν ενώ κάνει επέμβαση στο μάτι είναι πρέπον να ακούει slayer…

επίσης στην πάτρα έχω πετύχει ταρίφα φούλ πορωμένο με maiden.

:lol::lol::lol:

Μαρια έχεις χαλάσει το όνομα μου. να επανορθώσεις…

Όλοι οι χρήστες στο rocking ασχολούνται με Waters και Kreator, την στιγμη που έχει σημερα λάηβ ο Alitiz! Ντροπή και αίσχος! [-X[-X

μη γενικεύεις:evil:

να σου απαντήσω εγώ:
εσύ μάλλον θα είχες καλές ενδείξεις (δεν ξέρω αν οι σλειερ σου φέρνουν χαλάρωση, γιατί αν δημιουργουν ταχυκαρδίες όχι)
ο καρδιολόγος 1)αν εβαλε μουσική την ώρα που ακροαζόταν με το στηθοσκόπιο
2) αν ενώ είχε τα ακουστικά του μιλούσες και ακούσε & απαντούσε
πουλάει τρέλα σαν τον Κωστόπουλο

μπορεί να αποδίδει καλύτερα έτσι8)

τα γεγονότα μιλούν από μόνα τους. εγώ δεν εμπλέκομαι. με ένα ποτό ξεκίνησαν όλοι (όπως εγώ με τα φασόλια)

και για να κλείσω το υπερποστ σήμερα στο λεωφορείο ο οδηγός έμοιαζε με ξάδερφο του Τερλέγκα, είχε βάλει τέρμα από ηχεία Πάριο κ.α.

ε οχι και μιλούν απο μόνα τους!!! μεχρι χθες το βράδυ ήμουν το καλό παιδί του φόρουμ, και τι γλυκός, και τι ήρεμος, και πάντα να συμφωνεί. σε ενα βράδυ ολοι με φωνάζουν αλκοολικό και μπεκρημσον.!!! φοβάσαι την αποκατάσταση του ονόματος μου?![-X

*τερλεγκας. :lol: ειναι ένας κλασικός απο οτι θυμαμαι. ενας που ειναι νευρικός. αν λέμε τον ιδιο.
**καλές ειχα, εκτός του τεστ κοπώσεως που εδειξε οτι ειμαι του θανατά αγύμναστος. (τοτε…)

μάλλον τον ίδιο οδηγό λέμε…με μπουκλάκια μαύρα για μαλλί -χαρακτηριστικό κλαρινίστα-

για τα από πάνω:lol::lol::lol::lol::lol:

έτσι να νιώσεις από τώρα την απόρριψη να το κόψεις όσο είναι καιρός

[SPOILER]συγνώμη αν και δεν έβγαλα εγώ το μπεκρημσον[/SPOILER]

ναιιιιιιιιιιιιιιι… οι μπούκλες που ξεπετάχτηκαν απο τα late 80’ς :lol:

η απόρριψη των άλλων σαν περιθωριακού εξαιτίας του αλκοολισμού μου?? χμ…:-k ίσως έχεις δίκιο… το κόβω…

πως δεν φταις. αν βγάζεις κάθετη πάσα στην she wolf, θα σκοράρει. ετσι πάνε αυτά…

*βέβαια και σε εμένα εχουν βγει κάτι καλές κάθετες πάσες, αλλά είμαι στην φάση…

[SPOILER][/SPOILER]

Καλά κανεις:-#

:!: οχι ρε γαμώτο!! υπάρχει η φάτσα. και παιδεύτηκα να ανεβάσω την άλλη…

[SPOILER]χωρίς να βγουν οι ομάδες στο γήπεδο έχουμε ενα ωραιότατο 3-0 κυρίες και κύριοι…:lol:[/SPOILER]

Οποίος δεν έχει μυαλό έχει πόδια λέμε στο χωριό μου.
:stuck_out_tongue:

Το μόνο που είχες να κανείς ειναι ένα σκρολ νταουν.
αυτά λοιπον

οντως…που με εχει φτάσει ο αλκοολισμός…να μην μπορώ να σκεφτώ λογικά και πρακτικά…
κοιτα πρώτα ρε χαλβά και μετα τρέχεις…σκοτώθηκες να ανεβάσεις την φατσα…

“Η Επέλαση των Bots, Μέρος 25”.

Και έχουμε και δουλειές τη τρέλα μου μέσα.

Είναι να μη σε πάρει η κατρακύλα… τα τσιγάρα, τα ποτά και τα ξενύχτια θα σε φάνε! :stuck_out_tongue: