Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Στο τσιγάρο που λες εγώ διάβασα: “τσιγάρο… η πιο μαλακία (η κάπως έτσι) εφεύρεση έβερ”…τι είπε τελικά; :stuck_out_tongue:

τι λες ρε και (θα)το εχει σβήσει ο άλλος… σιχαίνομαι τα τσιγάρα και τον καπνό.!!

Σ’ το είπα εγώ she-wolf, μαλακία το είπε. :lol: #-o

Έλα ρε σάιλεντ, μη με δίνεις έτσι! Έχει διαγραφεί κιόλας και δεν υπάρχουν αποδείξεις!

Είδες όμως, όλες πάνω σου έχουμε πέσει. Έχει μέλι έχει μέλι του μπεκρήμσον το κουνέλι!

Κριμσονάκο, ούτε ‘γω καπνίζω, βασικά δε μ’ αφήνουν…θέλω να ρωτήσω κάτι τώρα…έχεις καπνίσει μπάφο; :stuck_out_tongue:

Εεεεεπ το παρατραβας το θεμα κοπελια :stuck_out_tongue:

^ ακόμα μπύρες πίνεις εσυ ρε? :lol: ακου ερωτηση
(σε silent παει)

Έλα μωρέ, μια παρέα είμαστε, σιγά το μυστικό… :-s :stuck_out_tongue:

Δεν πίνω μπύρες, αυτά λέω συνήθως. :stuck_out_tongue:

τι απαλευτος άνθρωπος ρε παιδί μου… παω να παίξω στοίχημα σε προποτζίδικο, και γυρίζοντας στο σπιτι ανακαλύπτω οτι δεν εχω καταφέρει να γράψω σωστά σχεδόν κανένα αγώνα και σημείο… εχει βγει ενα δελτίο σκέτο μωσαϊκό…#-o[-X

Γιατι,ασφαλιτης εισαι?

Και φαντασου να κατσει το δελτιο που επαιξες!!!

[B]@Private Joker:[/B] Όχι. Έχω, όμως, τα “μέσα” στην αστυνομία, γι’ αυτό να έχετε το νου σας. :stuck_out_tongue:

καλα ας κάτσει λιγο το μυαλό μου πρώτα, και μετά κάθεται και το δελτίο

μέσα έπεσα!!!

[B]κυριακη
star 21:00
Η ΔΕ ΓΥΝΗ ΝΑ ΦΟΒΗΤΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ[/B]

:smiley:

ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Για το Θεό ρε Silent (και λοιποί)…το γαμήσατε και ψόφησε εψές…

Ευτυχώς, με αφήνουν να πίνω μπύρες… :lol::lol::lol::lol:

Κατι ειναι και αυτο :smiley:

Κι εσύ το εκμεταλλεύεσαι πίνοντας…Μία ολόκληρη!!!

Ξινέ! Ο άνθρωπος που την άκουσε με 10 σχεδόν ποτηράκια κρασί…ψέματα, δεν την άκουσα, κόντεψα να ξεράσω όμως από το ανακάτεμα…

[SPOILER][B][SIZE=“7”]ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ…ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕ…[/SIZE][/B][/SPOILER]

Για να αποφύγεις τα δυσάρεστα φαινόμενα πάντως μετά απο πιώμα είτε αυτό περιέχει ανακάτεμα είτε όχι, πίνε πολύ νερό κατά τη διάρκεια της κατάνυξης. Σ’ εμένα δούλεψε τέλεια σε ολονύχτιο πιώμα με την παρέα το καλοκαίρι.