Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Θα το δοκιμάσω την επομένη φορά, αλλά δεν υπόσχομαι κάτι…εγώ με το ζόρι πίνω ένα ποτήρι νερό την ημέρα…

Νερό & φαγητό
επίσης το πόσο θα πιει κάποιος είναι υποκειμενικό γιατί με διαφορετικό ρυθμο μεταβολιζεται η αιθανολη σε κάθε οργανισμο

[SPOILER]επιτέλους! Και μια σοβαρή άποψη (η δικιά μου:p)[/SPOILER]

επίσης πόσο σπαστικό είναι να ακούγονται σε όλη την πλατεία από μεγάφωνα τα χιτακια των Στρουμφακιων (όχι των ορίτζιναλ κιόλας, αλλά αυτών των εκτρωματων που ξεκίνησαν από το ΑΛΤΕΡ και ήταν γίγαντες)?

το οτι λεμε ότι να ναι και μετά έρχεται ο γιατρός να μας βάλει στην θέση μας ειναι θεϊκό:p

*λιγα για τα στρουμφακια ε. θα σας δείρω!!! αν και αυτο που λες, όντως μπορεί να ειναι πρήξιμο…

ακούστε αυτο καλύτερα

[B]ΤΟ ΕΠΟΣ[/B]

Εσύ είσαι γατόνι. Σε πάω γιατί ακούς και anathema και pl <3

[SPOILER]κι ας σπουδάζεις γιατρός… :p[/SPOILER]

ΝΑΙ ΡΕ ΘΕΕ! :smiley:

Παλιά καλά κινούμενα σχέδια με μουσική παιδεια:)

Πήγαινε μια βόλτα από την κεντρική και θα με θυμηθείς. Παίζουν αυτά τα τραγούδια τα φεικ με την αλλοιωμένη φωνή.
Ο Τζανακουλης έχει φέρει πρόωρα Χριστούγεννα και στήνουν και κάτι φουσκωτες πισίνες (μπέρδεψε και τις εποχές, σε λίγο θα φέρουν και άρματα με το βασιλιά καρναβαλο) και κάτι καρουζελ που μια γύρα δίνεις 2μιση ευρώ.

εντιτ: silent ευχαριστώ για τα ειλικρινά καλά σου λόγια

πισίνες λεει :lol::lol::lol:
:-k νομίζω κατι ειχα δει προχθές με τις ταινίες που βολταριζα…

αυτα τα τραγούδια ειναι το πιο σπαστικό πράγμα εβερ…δεν ξέρω βέβαια ποσο το εκτιμάει ενα παιδάκι 4 ετων, αλλά θελω να κρεμαστώ οταν τα ακούω.

τα παλιά παιδικά ηταν τρομερά… ιστορίες, μουσικές, σχέδια, φαντασία. τωρα γελαει ο κόσμος.

επ!! ευχαριστίες βλέπω. αμα ειναι να τα πω και εγώ!!

Τίποτα! :slight_smile:

*κι ας σπουδάζεις…ήθελα να γράψω…

(δεν έχει εξατμιστεί ακόμα το αλκόολ. :lol:)

Άσχετο…κοντεύεις να τελειώσεις;

Αγία νοσταλγία…
για να φανταστείς πόσο έχουν υποβαθμιστεί γενικότερα τα παιδικά προγράμματα, έβλεπα σήμερα ουράνιο τόξο (μη σχολίασε κανείς) και ο παρουσιαστής έκανε κατασκευές με μπάλες πλαστελινης που τις ένωνε με οδοντογλυφιδες. Και υπάρχουν πολύ χειρότερα.

Ναι σε καπου 1300 μέρες ελπίζω…

σαν πολύ οι ίδιοι να γράφουμε στο βαριέμαι…

Πω πραγματικά οι πληροφορικάριοι δεν μπορούν να μπλοφάρουν. Δεν μπορείς να κάνεις το τίποτα σε φλος ρουαγιάλ με τέτοια έκφραση.

ΕΔΩ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΕΠΙΒΛΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ

Και μετά λέτε εμένα ασφαλίτη, η άλλη είναι η προσωποποίηση της ρουφιανιάς! :stuck_out_tongue:

εδω δεν μιλαμε για υποβάθμιση αλλά για αλλοίωση του νοήματος του παιδικού προγράμματος. στοχευμενες μ@λ@κίες…

ω θεε μου πόσο θέλω… πραγματικά…
αλλά δεν κάνει., και ας είναι με καλο τρόπο.

[SPOILER]
:-#:-#:-#[/SPOILER]

οι αλλοι τα λενε στο Msn. για αυτο…

δώστα σε μένα και θα σου φέρω εγώ μπάφο ντόπιο αύριο

Ξινοκλαψιάρα :p, το κεφαλάκι κάτω από τη βρύση, να σε βαρέσει το κρύο το νερό, μπας και επανέλθει ο εγκέφαλός σου στη θέση του. Τον σουρωμένο στον Γεωργίου μου θυμίζεις…: http://www.youtube.com/watch?v=8uL1a7ac4LU&feature=related

μα τι μαλάκας.:lol2:

εντωμεταξύ εγω δεν εχω καπνίσει ουτε καν κανονικό τσιγάρο. …(ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ)

Αυτά τα λεφτά μου ανήκουν! Δύο γάιδαροι μαλώνουνε(που λένε)… :razz::razz:

^στον deckard πάει αυτό.

ποιος μίλησε για κανονικό?

[SPOILER]Σωπάστε οι άλλοι. προσπαθούμε να κάνουμε μια επιχειρηματική διαπραγμάτευση/μπίζνα εδώ[/SPOILER]

:lol::lol::lol:

[COLOR=“White”]…[/COLOR] :-Ρ

Ban στο διακινητη και το χρηστη