Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Το θέμα είναι ότι αυτά που δίνει η μπάντα/διοργωνές δείχνει πως έχουν ξαντληθεί (για αρένα που ήθελα εγώ), ενώ στο viagogo.gr έχει…

τα αγοράζουνε και βάζουνε καπέλο.

να θες να αγιάσεις, και να μην σε αφήνεις κανείς!!! άνθρωποι και θεοί!!!

Πάλι πιώμα; Μπεκρίμσον.

:lol::lol:

ποιος σε πείραξε κρίμσον παλικάρι μου? ποιος?

ρε μαλακες. δεν το σταματάτε αυτο.?! μετά απο τις 15χιλιαδες φορές δεν ειναι αστειο.

σου στέλνω εσένα…

Πλεον οντως εμετικό [-X

Εχω πάει μια φορά, τι ερώτηση έχεις?

ωραιο σκουφακι ο κανακης,total swag

Ελα και το εφαγα!!!Σε τεσσερις ωρες θα ειμαι στο κρεβατι μου.Μπουρδελα νυχτερια μου εχετε φαει την ζωη


Πατάει χάμου μέταλ δισκογραφίες λέμε.

εδιτ: http://www.youtube.com/watch?v=YvH5LeVwfAc πω ρε.

Ξυπνάς, χιόνια στο παραθύρι, χιόνια παντού, έχεις και δουλειές…Που σκατά να πάω, τι ώρα να φύγω?

μην πας πουθενά. κάτσε εδώ. έχουμε μπόλικο [I]ξύλο [/I]για κάψιμο…

‘‘υπάρχει και αυτή η τηλεόραση’’

ποιότητα

…ανθυποδιάσημοι του τόπου ενωθείτε:p
…για τους ''ροκάδες + τηλεοπτικούς γράφω, έτσι
:slight_smile: :!:

Εχει καταντησει γελοιο πια…

Περιμενω ηρεμα και ωραια το λεωφορειο σημερα να βγω μια βολτουλα. Εκει που περιμενω, σκαει ενας τυπος (μεγαλος) με μια ηλικιωμενη κυρια (πιθανολογω η μανα του) στην σταση και λιωνουν στα γελια, ενω με κοιτανε. Με κοιτουσαν οπως θελουμε να δουμε καποιον που μας κανει εντυπωση και προσπαθουμε να μην καρφωθουμε.

Εγω το ειχα καταλαβει και τα ειχα ψιλοπαρει, επομενως προσπαθουσα να δειξω αγριος/ενοχλημενος. Σε καποια φαση ο τυπος δεν αντεξε και ακολουθει ο εξης διαλογος:

Αυτος: You look like Jesus Christ!
Εγω: Do you speak Greek?
Α: Ναι, Ελληνες ειμαστε, δεν καταλαβαμε οτι εισαι και εσυ!
Αυτη: Για Βρετανο ή Αυστριακο σε περασαμε (λολ).

Ε μετα με ρωτησε ο τυπος αν μου το εχουν ξαναπει, αν πιστευω γενικα κτλ. Μου φανηκε και λιγο παραξενος γιατι ενω ειχαμε σταματησει την κουβεντα, σε ακυρη φαση ερχεται και με ρωταει τι κανω στη ζωη μου.

Οοοοκ. Αλλα φτανει πια με αυτη τη γαμημενη ομοιοτητα, στο σχολειο ολοι (απο καθηγητες μεχρι παιδια) με φωναζανε Ιησου/Τζηζους.

Τι να πεις. Το αστειο ειναι οτι δεν πιστευω.

Χριστιανοί. Είναι πιο βλάκες απο όσο φαίνονται.

Αφού μοιάζετε ρε βλάκα!!!

Αυτό το είχα πάθει και εγώ μερικά χρόνια πριν όταν είχα μακρύ μαλλί και μούσια :lol::lol:

Ήταν 2 πιτσιρικάδες που περνάν από δίπλα μου στον δρόμο και σε κάποια φάση ο ένας πλησιάζει στο αυτί του άλλου και καλά ψιθυριστά (παίζει να τον άκουσαν και στα διπλανά μαγαζιά) του λέει “Ο Ιησούς” και σκάνε στα γέλια.

Βασικά τότε μου είχε φανεί πολύ αστείο και γελούσα σαν μαλάκας μόνος μου στο δρόμο :lol::lol:

*παλιό με παιδάκια

  • ο λετο!
  • ο λετο!
  • ο λετο!
  • δεν είναι ο λετο ρε.
    (συνεχίζω το περπάτημα με τα σουβλάκια)
  • ο λετο ρε.
  • ναι ο λετο είναι.!
  • δεν είναι ο λετο ρε. ο λετο δεν ειναι τόσο ψηλός.!!!

έκλαψα απο τα γέλια