Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Πες τι ξέρεις.

ο εύκολος στόχος. ουυυστ!

Αφου οι γυναικες φταινε για ολα.

Παντως στο “ειδήσεις απο ελλαδα” θα σφαχτουνε ολοι.

Για ποιον λόγο θα σφαχτούνε;

Χιχι,αντε να ανάβουνε τα αίματα!

Ψοφάτε για ίντριγκες και καβγάδες! Μα τί άνθρωποι! Τσ τσ τσ…[-X

Έχεις χάσει τις πιο ωραίες εποχές γι’αυτό το λες.Γι’αυτό αγαπάμε το rocking.

Για πες για πες…

Τι 'στε σεις ρε [-X

[SPOILER]Χωθειτε ολοι 8):hippy:[/SPOILER]

Silent αν έχεις παρατηρήσει πόσο εύκολα γίνεται παρεξήγηση στον φόρουμ κι αν βάλεις και πόσες μορφάρες που δεν γράφουν πλέον,γινόταν ο κακός χαμός εδώ μέσα.Ατάκες παντού.

Night πρώτα θα πεθάνω και μετά θα γράψω για τις πολιτικές μου απόψεις.Άμα τσακωθείτε για τίποτα άλλο φώναξέ με!:stuck_out_tongue:

Ποιος λειπει ρε ? Για θυμισε μας κανεναν…:-k

Εεε, τι αλλο… Με ξερεις εμενα, η μονη αλλη περιπτωση που μπορει να προκαλεσω νταβαντουρι στο φορουμ ειναι βριζοντας τους slipknot και οτιδηποτε αλλο metalcore/false metal… προβλεψιμος ειμαι. :stuck_out_tongue:

Hopeto καταλαβαίνω. Και εγώ έχω παρεξηγηθεί και έχω παρεξηγήσει και μου τα 'χουν χώσει κιόλας, αλλά με τη διαφορά ότι δεν είχε πλάκα!

ΝάητΣκάη…δεν υπάρχουν επαναστατες σήμερα! Έλα περιμένω απάντηση… :lol:

οκ, ας πουμε οτι δεν υπαρχουν σημερα.
Ποιες ομως ειναι οι προυποθεσεις που θετεις για να μην χαρακτηριστει ο οποιοσδηποτε αντιδρα/αγωνιζεται με εναν πιο εξτρεμιστικο τροπο ως δηθεν και ψευτικος ?

Πολλοί που γράφουν σπάνια πλέον,Awake,Horror που εξαφανιστηκε,τον έφαγαν τα κυκλώματα,bluezlick,κ.α,για μορφάρες όπως ο Epitaph και οι 32 epitaph που εμφανίστηκαν μετά,χίλιοι δύο.

Μαζί σου,να βρίσω κι εγω τους false.


:twisted:

Εγώ προσέχω,μια φορά πηγα να τσακωθώ και τα μάζεψε ο άλλος,γαμώτο!:stuck_out_tongue:
Πρέπει να είσαι σε εγρήγορση και να είσαι “παρατηρητής”.:wink:

Σόρυ για το Double.

Περιμένεις 1 και 31 να σου απαντήσω σοβαρά και -χέσε την ώρα- περιμένεις τώρα σε αυτό σοβαρή απάντηση από μένα; ή με δουλεύεις; εγώ λέω, ότι θα το επεξεργαστώ λίγο στο νιονιό μου και θα σου απαντήσω κάποια στιγμή στις ειδήσεις ή σε κάποιο άλλο θρεντ περί ιδεολογιών, αν και γενικώς, δεν το έχω και πολύ με αυτά!

Ε αφου δεν μπορεις να απαντησεις σοβαρα, τοτε μην κανεις και τις αντιστοιχες παρεμβασεις. :wink: :dunno:

Ε,άμα ήθελε να κάνει σοβαρή παρέμβαση θα στο έκανε στο άλλο thread, κι εσυ…

Εγώ δεν κάνω τίποτα βρε συ. Να όταν οι άλλοι ανοίγουν θέματα περί πολιτικής… ξαφνικά, πετάγομαι και γω, γιατί δε μπορώ άμα δε μπω αυτό που σκέφτομαι, και μου την λένε, λες και είπα καμιά βλακεία… Εντωμεταξύ, μόνο κ μόνο από αντίδραση θέλω να μπω στο μάτι όλων των ακραίων… όχι εδώ μέσα, γενικά μιλάω… και λέω ότι μαλακία μου 'ρθει… αλλά στο τέλος, το μετανιώνω και απολογούμαι κ από πάνω… άρες μάρες κουκουνάρες με δυο λόγια! :expressionless:

Ε ναι βρε νάητσκάη, από το “βαριέμαι” θα τα λέμε αυτά; Πλάκα σου έκανα…

Τα θέλει ο κώλος σου δηλαδή κι εσένα…Άσε τα “δεν κάνω τίποτα…”.:stuck_out_tongue: