Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Έλα μωρε,το’χεις,άμα όπως λες περνάς κι έυκολα μαθήματα γτ όχι?Πάντως δες το σαν εμπειρία,αν μπορείς κάνε το.

@ rip: Τί πετάγεσαι συ ρε; Ποιός σου 'πε να πεταχτείς; :stuck_out_tongue:

Αν θές μπορείς να μας πεις την γνώμη σου! Erasmus έχεις κάνει;

χοπέτο, δεν περνάω εύκολα μαθήματα… είπα ότι τα μαθήματα στα erasmus τα περνάνε με σχετική ευκολία όσοι το κάνουν. ναι, περισσότερο για την εμπειρία…

Πρεπει να κοιμηθω, ο χοπετος μια χαρα ειναι με 2 ωρες διαφορα. Ποιος ξυπναει στις 8…

Ναι το “περνάς” δεν πήγαινε προσωπικά σε σένα,γενικά.

Eγώ ξυπνάω 7 αύριο άρα…Χάλια!

Δε μπορεί να σε πάρει ο ύπνος,ε; Είναι πρόβλημα! Και εγώ θέλω να ξυπνήσω για να διαβάσω τίποτα!

ωρες ωρες ειμαι πολυ κοτα ρε αδερφε…

Ε,ολοι είσαστε κάποιες στιγμές.

αχαχαχαχαχαχα

να ρωτήσω κάτι; ποια αεροπορική εταιρία εμπιστεύεστε πιο πολύ; ηλίθια ερώτηση αλλά έχω θέμα… τώρα μπήκα στη lufthansa…!

πολιτική της λουφτχανσα είναι να έχει δυο αεροσυνοδούς . μια ξανθιά γερμανίδα κατά κανόνα αντι-ερωτική και μια μελαχροινή κάποιας άλλης εθνικότητας . εκεί είναι το ζουμί αλάνια. εκεί και στις στενές φούστες . αχ αυτές οι στενές φουστες.

Αν έχει και ωραία βυζιά με αυτήν θα ταξιδέψω!

στο πήγαινε η αεροσυνοδός ήταν κάτι αναλογο της angelika black στο 1.80 η πρόστυχη . στο έλα ήταν πιο πολύ σαν μια μελαχροινή Sasha grey (μικρότερα μπαλκόνια) μερικούς πόντους πιο κοντή . πάλι πρόστυχη . πάντως οι μελαχροινές αεροσυνοδοί της λουφτχανσα θα μπορούσαν να κάνουν καρριέρα και σαν πορνοσταρ :stuck_out_tongue:

edit οι ξανθιές θα κάνουν τους μπαμπούλες σε πιτσιρίκια για να τρώνε το φαι τους .

Ηοpeto τι σπουδάζεις έξω αν επιτρέπεται;

Δεν έχω ταξιδέψει με αυτή αλλά όλοι λένε τα καλύτερα.Εγώ με Aegean καλά είμαι.Ή Βritish.

Θα τιμήσω και lufthansa αν είναι έτσι πάντως.

Σιγά τα μπαλκόνια της Grey…:stuck_out_tongue:

Ναυτιλιακά (τι πρωτότυπο) κάνω.

μπλουζολογία και κάνει μεταπτυχιακό στο Mississippi delta blues

Εκεί κάνω Phd!:lol:

ε ναι . ίσα ίσα για να απλώσεις ένα ρούχο είναι . δεν έχει χώρο για τπτ άλλο .

Και γω μάλλον lufthansa θα τιμήσω! Όχι για τα βυζιά, είμαι κοριτσάκι…

Και παρεμπιπτόντως, υπάρχουν άντρες αεροσυνοδοί; Που ξέρεις, καμιά φορά, μπορεί να λυποθυμήσω και να σπεύσει κάποιος να μου δώσει το φιλί της ζωής! Αααιιιιχ

Γιατί δεν κάνεις πως πνίγεσαι στην παραλία?[SPOILER]Πολύ απελπισία ρε παιδί μου…
[/SPOILER]
Δισκοβόλε ισχύει,είναι και σαν μαστουρωμένη.Σκατά.

Θα κάνω ότι πνίγομαι με το νερό! Ε; Όχι; Μπααα δεν είναι καλή ιδέα…

Γιατί στην παραλία δεν ξέρω ποιος θα μου λάχει… :stuck_out_tongue:

ναι, αλλά το βλέμμα σκοτώνει . ποιος ξέρει τι ανώμαλες σκέψεις περνάνε από το μυαλό της όταν σε κοιτάει έτσι .