The Ultimate Grindcore Thread

Άκου τότε το προηγούμενο evolution through revolution που βγήκε το 2009.

οκ συγνωμη

Ρε παρεξηγησιάρη στον martian πήγαινε, δεν υπήρχε το δικό σου post όταν έγραφα :lol:

χαχαχαχ:lol: οκ, σορυ απο μενα τοτες:):stuck_out_tongue:

Μετριότητα το καινούριο Brutal Truth. Αλλά δεν πειράζει, υπάρχει κει έξω νέο Fuck the Facts που είναι μια Relapsιά μούρλια (πραγματικά παίζουν τα πάντα εδώ μέσα) και θέλω να κάνω πολλά-πολλά παιδιά στην τραγουδιάρα τους.

Επίσης, αξιώθηκα να ακούσω επιτέλους λίγο το φετινό Rotten Sound και έμεινα λίγο, θα δείξει στο μέλλον.

Ε όχι και μετριότητα το Brutal Truth. Μια χαρά grindιά παλιάς κοπής.:wink:

ωπ το νεο μπρουταλ τρουθ μου χε ξεφυγει!
θα τσεκαριστει ασαπ :slight_smile:

Αυτό εδώ είναι απολαυστικότατο κι εθιστικότατο.Μ’άρεσε εξίσου το ίδιο για να μην πω ακόμα περισσότερο και απ’το επίσης κορυφαίο σπλιτ agoraphobic nosebleed/despise you.

Δεν τους εχω τσεκαρει τους [B]Wormrot[/B].
Ηταν να κανουν και καποιες συναυλιες στην Ελλαδα σε στεκια και
καταληψεις αλλα ανακοινωσαν στην Earache…

Για το reunion [B]Nasum[/B] τι εχετε να πειτε ?

χωρις μισκο δεν βρισκω τον λογο
αν ολοι καθε φορα που πεθαινε ενα μελος βρισκοταν για ρηγιουνιον θα μου κακοφαινοταν παρα πολυ [-X

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER]http://translate.google.it/
http://www.youtube.com/watch?v=qfch94Ku0pw&feature=related[/SPOILER]
8)

Παίδες για όποιον τυχόν ενδιαφέρεται πέτυχα αυτό…

Wormrot έχω προωθήσει κι εγώ.

nasum, τώρα, ναι, εντάξει, τι ξεπούλημα είναι τούτο, ξέμειναν από λεφτά κι έτσι, Nasum χωρίς Mieszko ουρανός χωρίς αστέρια, (ότ)αν όμως ανακοινώσουν την περιοδεία παίζει να πάω μπουσουλώντας κάπου να τους δω, για να μην το παίζουμε και πολύ υπεράνω :roll::p.
Θεωρώ ότι είναι συναυλιακό reunion, αν βγάλουν άλμπουμ θα το μποϋκοτάρω χαλαρά.

Kι εκεί που έψαχνα λίγο relapse για το Fuck the Facts (έχω να "ψαχτώ κανά 4μηνο, το πάω χαλαρά), έπεσα σε trivia και links για εταίρεία του Randall


Enjoy

bump για…χάρη των δικών μας γκραιντκορ-ερς [B]ONE OF THESE DAYS [/B] που τα δίνουν όλα λαιβ και γκρεμίζουν σπίτια. Εάν σας διέφευγαν τόσο καιρό, τσεκαρετε τους:


“5TH Element”

Και ήταν να πάω να τα δω live τα παλικάρια με Valet Parn και δεν πήγα ο παπάρας…

Εγώ πήγα και γάμησαν στο λαιβ αυτό!

Όμως βδομάδες μετά -που καραψηνόμουν να τους ξαναδώ με τα χίλια!!!- που’χαν λαιβ στο Second Skin, δεν πήγα ο παπάρας…*:?

<<BUT! We will have our fine super-duper-wow change!!!>> :slight_smile:
https://www.facebook.com/messages/?action=read&tid=id.244892782199626#!/event.php?eid=176162845809598

------------#-o
[COLOR=“Gray”]*(άρα είμαστε δυο -“αχ και βαχ”…)[/COLOR]

Now you’re talkin’…:wink:

Τελικά επιβεβαιώνεται: [I]οι Ο.Ο.Τ.Δ. ετοιμάζονται για το ντεμπούτο δίσκο τους[/I]… :slight_smile:

[B]Syphilic - A Composition of Murder[/B]

Πριν από ένα μήνα περίπου κυκλοφόρησε το τρίτο άλμπουμ από Syphilic, στο οποίο παίζει μπάσο ο Baxter (γνωστός από Gorgasm). Ο συγκεκριμένος έχει παίξει και στο Symphony of Slit Throats EP αλλά δεν ξέρω σίγουρα αν είναι αυτός στο καινούργιο άλμπουμ επειδή έχει πάρει άλλο μπασίστα. Τα κάνει όλα μόνος του και δεν μπορούσε να παίξει ένα μπάσο? :stuck_out_tongue:
Όσον αφορά το άλμπουμ προσωπικά μου άρεσε πολύ αν και θα ήθελα και πάλι να είχε χιουμοριστικούς τίτλους κομματιών όπως τα προηγούμενα. Συγκριτικά, σ’ αυτό το άλμπουμ οι συνθέσεις φαίνονται πιο προσεγμένες, και το drum machine συνεχίζει να μην με ενοχλεί. Επίσης, δεν λείπουν και τα κλασικά ηχητικά samples.

Όποιος ενδιαφέρεται, ας τσεκάρει.

[B][U]A Composition of Murder II[/U][/B]