The Walkabouts live in Thessaloniki & Athens - Jan. 27 & Jan. 28 2012

Το περιμέναμε να ανακοινωθεί πώς και πώς από την περασμένη εβδομάδα που ξεκίνησαν να βγαίνουν τα dates της περιοδείας και, ναί, επιτέλους ανέβηκαν και οι ημερομηνίες για Ελλάδα!!!

ΟΙ WALKABOUTS ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Jan-27, 2012 - Thessaloniki, GR - Gaia
Jan-28, 2012 - Athens, GR - Kyttaro Club

Τιμια μπαντα! Μαλλον θα τιμησω!

jack candy returns! αυτά είναι. ελπίζω να προσθέσουν και άλλες ημερομηνίες στο τουρ:!:

Αχχχ ρε γαμώτο,άμα ήταν πιο νωρίς θα ήμουν μέσα,αλλά σκάει πάνω σε εξεταστική

Eυχάριστα νέα…και με νέο δίσκο μετά απο 6 χρόνια!!

Δεν τους ήξερα καθόλου και έκατσα να τσεκάρω λίγο στο youtube! Και γαμώ οι μουσικές τους! Θα τιμήσω σίγουρα!!!

Κανονίζουν μία ακόμη περιοδεία για το καλοκαίρι του '12, οπότε είναι πολύ πιθανό να μας ξανάρθουν και τότε. Μακάρι δηλαδή!! I just can’t get enough!! :stuck_out_tongue:

ξεκίνα με new west motel:)

ok!! thx :slight_smile:

Καλη φαση!!!

Θα τους ψαξω και λιγο παραπανω και αναλογα με το εισητηριο, τα φραγκα που παιζουν και την εξεταστικη, ενδεχεται να τιμησω.

Προβλεπω στις οθονες πισω απο την μπαντα να παιζουν επεισοδια απο 10η Εντολη και Κοκκινο Κυκλο. :smiley:

Προβλεπω στις οθονες πισω απο την μπαντα να παιζουν επεισοδια απο 10η Εντολη και Κοκκινο Κυκλο. :D[/QUOTE]

χαχαχα λες? Μια χαρα θα ταιριαζε παντως!:stuck_out_tongue:

8O To σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω…πολύ ωραία μπάντα!
Όλοι οι φανατικοί της Δέκατης εντολής και του κόκκινου κύκλου θα είμαστε εκεί!:smiley:

Αυτό είναι κάτι που δεν ήξερα.

θα πάει κανένας Σαλόνικα;;;

τπτ ρε παιδιά; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λέω να πάω αλλά δεν έχω αμάξι το κέρατο μου και μένω Δυτικά!
Περιμένω από 2 φίλους μήπως έρθουν να πάμε μαζί αλλά ακόμα τίποτα:(

Είχε κόσμο χθες στη Θεσσαλονίκη;;; Πως ήταν;;;

Για τη συναυλία της Αθήνας η spicy λέει πως έχουν μείνει ελάχιστα εισητήρια γίνεται χαμός, πανικός τρέξτε να προλάβετε κτλπ

Πολύ καλό το live χθες.
Παίξαν 2 ώρες σχεδόν.
Η Carla όλα τα λεφτά με ωραία σκηνική παρουσία.
Μόνο ο κιθαρίστας ήταν λίγο στον κόσμο του, δεν ξέρω τί είχε πιεί το άτομο!:stuck_out_tongue:
Πήγαμε κατά τις 9 και είχε καμιά 30 άτομα το Principal.
Λέω πάει εμείς και εμείς θα είμαστε#-o.
Τελικά κατά τις 10 το μαγαζί ψιλογέμισε και είχε αρκετό κόσμο.
Μην το χάσετε το Live στην Αθηνα.
Το μόνο κακό μαντάτο είναι οτι χθες έμαθα οτι το Principal την άλλη βδομάδα μετακομίζει και πάει στην Αποθήκη του Μύλου!
Ένα χώρο σωστό είχαμε με καλό ήχο και άπλα και πάει και αυτός εδώ![-X

σόλντ άουτ η Αθήνα με είπαν στο τηλέφωνο από Κύτταρο. γαμώτο

Πάρα πολύ ωραίο live, τίγκα το Κύτταρο, και στον Bonamassa που είχα πάει ήταν sold-out αλλά δε θυμάμαι να ήταν τόσο πήχτρα, χτες ήταν άλλο πράγμα. Σκάλες ανώτερη από το 2006 που τους είχα ξαναδεί οι Walkabouts.