Therion @ Athens, Gagarin 205 [20/11/2010] - Θεσσαλονική [19/11/2010]

Κατσε ρε βιαστικη. :stuck_out_tongue:
Ολοκληρο καλοκαιρι μεσολαβει, ασε να το χορτασουμε και να το ευχαριστηθουμε… :slight_smile:
Και οοοοοταν με το καλο ερθει ο Νοεμβριος, τοτε θα προσκυνησουμε ολοι ομαδικως τους Καλλιτεχνες. :-({|=:metal:

Σωστά έχει και η αναμονή την γλύκα της… Από το να τελειώσουν όλες οι καλές συναυλίες το πρώτο εξάμηνο ας έχουμε και κανα καλό απόθεμα για το δεύτερο!!! :smiley:

Υπεργκρουπάρα!! Θεικές συναυλίες!! του 2007 ήταν απίστευτη!! Πολύ καλό νέο!!

Παρεπιπτόντως μόλις μπήκα στο site και δυστηχώς οι ελληνικές ημερομηνίες έχουν αποσυρθεί!! μάλλον δεν είναι confirmed!!

ban στο Red Viper επείδη ψάχνει πολύ και μας αναστατώνει :stuck_out_tongue:
Γιατί εβγάλαν τις μέρες; Εγώ μπήκα χτες στο official site τους και τις είχαν. Δίπλα φυσικά έγραφαν tbc. Γιατί δεν το άφηναν έτσι; Δεν πιστεύω να μας εκάναν πλάκα και να μην έρθουν τελικά :-s :-s

δεν νομίζω. απλά μπορεί να αλλάξουν οι ημερομηνίες

Καλημερα. Ψιλοξενερωσα οταν ειδα οτι αποσυρθηκαν οι ημερομηνιες, αλλα καθως ειμαι φαν της μπαντας θα το εξετασω για ενα μινι-ταξιδακι σε κατι απο Φρανκφουρτη-Παρισι-Μιλανο-Μαδριτη-Βιεννη για να τους δω (συνδυαζοντας το, βεβαια, με διακοπες). Επειδη ομως εχουν δει πολλα καλα στη μικρη μας χωρα, ειμαι σχεδον σιγουρος οτι οι ημερομηνιες θα διατηρηθουν και απλα μαλλον βιαστηκαν να ανακοινωσουν, πιθανως επειδη κατι σκαλωσε την τελευταια στιγμη. Μακαρι, παντως, να γινει στο Φαζ (κι ας μην το εχω επισκεφθει ακομα) διοτι το Γκαγκαριν εχει αρχισει να με ψιλοεκνευριζει με τον ηχο του.

Α, κι οπως αναφερεται στην τελευταια ειδηση στο σαιτ τους:
“The tour dates for the European leg of the upcoming Therion tour have posted in the tour section. Note that not all of them have been confirmed yet”.

Προφανως, λοιπον, σημερα βλεπουμε ενα “προγραμματισμενο” event κι αυριο το χανουμε :wink: Μεθαυριο μαλλον θα το βρουμε παλι μπροστα μας :slight_smile:

Λέτε να μίνουμε με την χαρά…:(:!:

Μπα, λογικα θα τους δουμε μωρε…ουτως ή αλλως ειναι λιγο νωρις να ανακοινωθει σιγουρη μια συναυλια του Νοεμβρη, Φεβρουαριο.

Λίγη υπομονή, μπας και τους φέρουν και νωρίτερα. Από 3 ημερομηνίες για 3 πόλεις, δεν είναι δυνατόν να αποσύρθηκαν όλες λόγω ακύρωσης. :!:

Ελπίζωωωωω… :papas:
γιατί με το που το άκουσα ενθουσιάστηκα τόοοοοσο! Η προηγούμενη συναυλία τους ήταν μία από τις καλύτερες που έχω πάει EVER! :smiley:

Xτες που μπηκα δεν ηταν confirmed.
Στις δικες μας ημερομηνιες ειχαν tba και tbc και τωρα οσες εχουν ανακοινωσει ειναι confirmed.
Λογικα περιμενουν να κλεισουν 100% για να ανακοινωθουν επισημα

πλέον έχουν μόνο τις επιβεβαιωμένες στο site. και δεν μου περνάει καν απ το μυαλό ότι δεν θα έρθουν.

Παιδιαααααα θα τρελαθώ :smiley:

κ ελεγα οτι μετα την βλακεια μου το 07 που δν τους ειδα,θα επρεπε να ταξιδεψω εξωτερικο για να τους δω

τελεια !

Δεν θέλω να απο γοητεύσω κανέναν αλλά μόλις μπήκα στο σαιτ των Therion και έχουνε βγάλει τις ελληνικές ημερομηνίες απο το προγραμμά τους !!! :frowning:

Εχουμε ήδη απογοητευτεί από την Κυριακή :frowning:

Μέσα στο Νοέμβριο έχουν ήδη επιβεβαιωθεί 21 συναυλίες και από 29/10 μέχρι 13/11 παίζουν κάθε μέρα 8O Δεν είναι πολλές συναυλιές:-k:-k θα τα παίξουν :?
πάντως το κενό υπάρχει μετά τις συναυλίες της Σερβίας και της Βουλγαρίας, άρα λογικά εκεί θα είμαστε. Και γεωγραφικά ταιριάζει γιατί μετά θα πάνε Ελβετία.
Ελα να επιβεβαιώνεται γιατί δεν μπορώ :stuck_out_tongue:

Δεν απογοητεύομαστε με τίποτα!!! Οι συναυλίες σίγουρα θα γίνουν αφού γράφτηκαν μια φορά!!! Το ίδιο γινόταν και με τους ΘΕΟΥΣ Guardian πέρισυ που μια έμπαινε μια έβγαινε η ημερομηνία… Θετική σκέψη!!! Ας κάνουν κανα αστείο…:twisted::twisted::twisted:

Σπουδαία νέα. Πολύ σπουδαία νέα. Μεγάλο γκρουπ. Must see…

Φυσικα και θα ερθουν ρε, μην αγχωνεστε :wink:

Αντε και μας ελειψαν, παει καιρος!

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=135624 απλά περιμένουμε την επιβεβαίωση, οι 3 ημερομηνίες που αναφέρονται είναι οι 3 επερχόμενες ελληνικές. ΑΝΤΕ!

2010-11-20 Greece Athens Fuzz Club Confirmed
salonika δεν εχει>???