Therion @ Athens, Gagarin 205 [20/11/2010] - Θεσσαλονική [19/11/2010]

που το είδες;

το βρήκα και εγώ στο επίσημο site τους :vibrate::vibrate::vibrate::yahoo::yahoo::yahoo: Μόνο για Αθήνα λέει προς το παρόν, αλλά λογικά θα έχει και πάνω

2010-11-20 Athens, Greece

Περιμένω να επιβεβαιώσουν και Θεσσαλονίκη:)

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΣΙ! άντε να περιμένω τώρα μέχρι τον νοέμβρη να δω την αγαπημένη μου μπάντα (μαζί με helloween)

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!

Επέστρεψε η καρδιά στην θέση της! Επικά νέα:)

γαμώ τις φασεις, θα ελεγα. Να δουμε με ποιους θα σκασει αυτην την φορα :roll:

:yahoo::yahoo::yahoo: ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΕΛΕΙΑ! ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! :D:D

Ωραία, επιτέλουν ανακοινώθηκε :slight_smile: Έχουμε καιρό ακόμη βέβαια μέχρι το Νοέμριο, οπότε προσπαθώ να το ξεχασω μέχρι τότε :stuck_out_tongue:

Έλα μωρέ, σιγά το γκρουπ…

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευτιχώς έχεις το σποιλερ και υποθέτω οτί το λες για πλάκα…

Ομορφα… πολυ ομορφα. Βεβαια θα ειμαι φανταρος. Ελπιζω μονο να μου κατσει καμια αδεια τοτε αλλιως θα φαω τα γενια μου. Με τη δικη μου τυχη θα ειμαι σε κανενα διδυμοτοιχο. Δε βαριεσαι. Και παλι καλο ειναι το οτι ερχονται. :slight_smile:

Αν σου κάτσει στραβά, πάντα μπορείς να πεθάνεις κάποιον παππού ή γιαγιά (που να έχει πεθάνει ήδη), να είσαι καλός και υπάκουος μέρες πριν ζητήσεις μια τέτοια “άδεια λόγω πένθους” και τι στα κομμάτια, θα σ’τη δώσουν! :lol:

:smiley: :smiley: :lol:

έγινε επίσημο και για θεσσαλονικη στο pricipal 19/11/2010

A πολύ ωραία,παίζουν κ οι Sodom 13/11…μα καλά είναι μαλάκες?ή νομίζουν ότι χέζουμε ευρώ?Σαν το μήνα μάιο που γινόταν της μουρλής

Για πατρα που ειχαν βγαλει ημερομηνια ερημι τελικα,ε;:frowning:

εγώ ήξερα εδώ και μήνες ότι δεν έπαιζε να έρθουν και για να είμαι ειλικρινής μου έκανε εντύπωση που κάποια στιγμή αναφέρθηκε ότι θα έρθουν τελικά.
ξέρω ότι συζητήθηκε, αλλά δεν έβγαινε.

και όταν ρωτήθηκε η άποψή μου το ίδιο είπα, ότι δεν πιστεύω πως πρόκειται να βγει.

πολύ θα ήθελα να έρχονται συναυλίες εδώ, αλλά έχει αποδειχτεί πολλάκις ότι δεν πρόκειται να στηριχτούν και κανείς πλέον δε θα πάρει σοβαρό ρίσκο.

Μια ξένη, αρκετά αξιόλογη μπάντα θα έρθει πάντως.

Eπειδη οποτε ερχοταν κουβεντα σε αυτη τη συναυλια αναρωτιομουνα που σκατα μπορει να γινει στην Πατρα για πες για που υπηρχαν σκεψεις να γινει…

άκουσα διάφορες περιπτώσεις και καμία δεν ευσταθούσε.

Αλληλούια ξαναανακοινώθηκε η Θεσσαλονίκη!!! :yahoo::yahoo::yahoo: Οπότε ματαξαναχαιρόμαστε!!! Επιτέλους!!!

Ας το προσθέσει κάποιος και στον τίτλο…