Therion @ Athens, Gagarin 205 [20/11/2010] - Θεσσαλονική [19/11/2010]

ωραια δεν τους εχω δει
χαιρομαι 8)

Ε αφού μπήκε και Σαλόνικα θα δούμε πως πάνε τα πράγματα τότε και πεταγόμαστε μια βόλτα!! :smiley:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
Το χω απωθημένο να τους δω, από το 2004 που τελικά δεν κατάφερα να πάω (μετά την κυκλοφορία των 2 δισκάρων lemuria και sirius b)
Είμαι ευτυχισμένη :stuck_out_tongue:

Ξέρει κανείς αν έχει ανακοινωθεί τίποτις για εισητήρια. Πόσο κοστίζουν και πότε βγαίνουν? Thanx

Προπωληση 25 euro
Tαμειο 30 euro

http://events.myspace.com/Event/7386322/THERION

EBΓΗΚΑΝΕ?
25 γιουρια πολυ καλα! Το '07 ηταν 28 και χωρις σαππορτ.

μια χαρά!!! :D:D ακόμα ένα live στη λίστα για εφέτος…

Ναι αλλα ειχανε Mats Leven.Χιλιες φορες 30 ευρω με Mats παρα 25 χωρις.Απλα.
Ξερει κανεις αν φετος θα ναι παλι ο Snowy Shaw?

:lol: Ισχυει αλλα τι να κανουμε, παει αυτος…τους προλαβα με παλια συνθεση+Leven:D
Και ο Vikstrom παντως μια χαρα ειναι! Leven δεν ειναι, αλλα δεν ειναι κακος…Πλακα πλακα, οι Therion(ο Johnson δηλαδη :lol:) εχουν πλεον μοιραστει τη σκηνη με 2 τραγουδιστες των Candlemass (Messiah + Vikstrom) ΚΑΙ με τραγουδιαρη των Krux (Leven). Που παει και τους βρισκει ο πουστης ο Leif…ενωμενη Σουηδια! :stuck_out_tongue:
Ο Snowy Shaw θα ειναι νομιζω, αν και ποτε δεν εκτιμησα και πολυ την φωνη αυτου του ανθρωπου…

Με ή χωρίς οποιονδήποτε, τα θεριά είναι εγγύηση στα live τους, τουλάστιχο ως τώρα. Δεν νομίζω ότι θα απογοητεύσουν κανέναν.

Βγήκαν εισιτήρια και δεν ανακοινώθηκε ακόμη ο συναυλιακός χώρος στη Θεσσαλονίκη???:-k

To tickethouse δεν ειχε σημερα παντως…

Παίδες, τα εισητήρια ΔΕΝ έχουν βγει ακόμα. Το δελτίο τύπου λέει ότι είναι διαθέσιμα προς το παρόν μόνο μέσω πιστωτικής. Στο tickethouse θα βγουν σύντομα υποθέτω.

ΥΓ. Ο Snowy κατί με τους Dream Evil δεν κάνει φέτος?

Και τότε έπαιξαν και 2μιση ώρες. Απίστευτο show ήταν. Ναι, ο Snowy θα είναι μαζί με τον Vikstrom :slight_smile:

Gagarin ή Fuzz θα παιξουν? #-o

Στο δελτίο τύπου λέει Gagarin, στο site τους ακόμα Fuzz. :-k

Ελπιζω GAgarin! Και γιατι να μην παίξουν και πάλι 2μιση ώρες?? Πάντα live είναι φοβεροί!!

Δε τους έχω δει οπότε να ρωτήσω: Tα χορωδιακά πώς τα αποδίδουν live;
Aν είναι προηχογραφημένα “από δω παν κι οι άλλοι”… Αν όμως κουβαλάνε χορωδία στο τουρ σκέφτομαι να πάω.

Εγω παντως ακουσα οτι δε θα φερουν χορωδια οπως κανουν συνηθως οποτε κραταω μικρο καλαθι. :-k
Μακαρι να ειναι ραδιο αρβυλα και να τα σπασουν στο live

Για χορωδία δεν ξέρω, αλλά νομίζω ότι έχουν και φέτος τις δύο τραγουδίστριες που είχαν και τα προηγούμενα χρόνια, τη Lori Lewis και τηνν Katarina Lilja.