Therion τον Οκτώβριο

Από το site της didi music (http://www.didimusic.gr/newdown.htm)

THERION
Saturday, October 2nd - Hydrogios Salonica.
Sunday, October 3rd - Rodon club Athens.

Δεν κακό, αν και λίγο μακριά.

Αυτό δεν θα το χάσω με τίποτα … θέλω πολύ να τους δω Live … την προηγούμενη φορά τους είχα χάσει … αλλά τώρα … θα είμαι εκεί . χε χ ε χ ε

Me too

Therion στο Ρόδον???Τέλεια…Ελπίζω μόνο να μη το ξεχάσω…Angel να μου το θυμίσεις ρε… :lol:

Πολύ πολύ καλό!! Γιούπιιιιιιιιιι!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Γκρουπαρα, θα παω…

ax k egw 8elww!!!

BloodyKiss αφήνω το μήνυμα όπως είναι για να δεις τι εννοώ ότι όταν παραμορφώνεται η σελίδα να κάνουμε edit το post :x

Οι μέρες πλησιάζουν και ιδίως μετά τα τρομερά “Sirius B” και “Lemuria” η αγωνία μεγαλώνει. Άντε να 'ρθει ο Οκτώβριος γιατί μέχρι τότε (αν εξαιρέσεις Patton και Anderson) θα σκοτώνουμε μύγες.

Ξέρει κανείς πότε ή αν θα αρχίσουν δίνονται εισητήρια?Βιάζομαι λίγο γιατί έχασα τους scorpions από μαλ(λογοκρισία) και δε θέλω να την ξαναπατήσω…

Ίσως προπωλούνται ήδη στα Ticket House.

κάπου στην πανεπιστημίου?δε ξέρει κανείς τιμή ε?

Τιμή δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα.
Όσο για το Ticket House:

ΑΘΗΝΑ ? ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 42 ? Τηλ: 210 3608366
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ? ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΗΣ 20 & ΤΣΙΜΙΣΚΗ ? Τηλ: 2310 253630

Μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο και να ρωτήσεις εάν διατίθενται εισιτήρια.

χμμμ…Ξέρει κανείς αν στη Θεσσαλονίκη η συναυλία είναι sold out? :?

Γμτο πρέπει να βρω ένα εισιτήριο…

ρωτάω γιατί κανείς δε σηκώνει το τηλ… :cry:

Βασικά δε ξέρω πως και δεν αναφέρατε τπτ…Περίεργο :?

Δεν είδε κανείς τη συναυλία τους?(τεσπά έλειπα και μια εβδομάδα οπότε ίσως κάνω κάποιος λάθος)

Τ Ε Λ Ε Ι Ο Ι ! ! !Τίποτα λιγότερο από το studio!!!Τους είδα Θεσσαλονίκη,η σκηνή υπερβολικά μικρή για therion αλλά το απτέλεσμα σε δικαίωνε πλήρως!!! Πάρα πολύ καλοί και οι φωνές άψογες και το Playlist τέλειο…Κρίμα που έλειπε το lemuria! 2,5 ώρες σχεδόν με πολύ δύναμη και πάθος…Μπήκε κατευθείαν στην αγαπημένη μου τριάδα συναυλιών…ήταν τόσο καλοί που αν ερχόμουν Κυριακή Αθήνα και μου έλεγε κανένας φίλος να τους ξαναδώ χαλαρά θα έδινα άλλα 30 ευρώ!!! :twisted: