Η Πραγματική Τιτανομαχία (Thessaloniki version)

και εγω εχω αλλα ειμαι απο θερμη κοντα καπου…

δλδ αντε να παω μεχρι καπου βουλγαρη καποιους αν χρειαστει και φυσικα αν μενει καποιος προς τα μενα

να το κανουμε ομως λιγουλακι πιο νωρις γιατι δευτερα πρωι δινω?

9.45 καλά δεν είναι;
ή και πιο νωρίς, ότι θέλετε. άτομα έχω γω να φέρω αν χρειαστεί που διψούν για τόπι.

καλά είναι ναι. Σάββατο ή Κυριακή όμως; Ψηφίζω σάββατο(γιατί δίνω δευτέρα), να μας πεί και ο eNick ποτε ακριβώς μπορεί

Για μένα 9.45 βράδυ Κυριακής είναι ιδανικό.
Υπάρχει ένα μικρό ενδεχόμενο να την κάνω σκ, αλλά για Κυριακή βράδυ θα είμαι πίσω στην ώρα μου. Έχει και την πορεία το Σάββατο.
Επίσης χωρίς να έχω ιδέα από τα γήπεδα ψηφίζω Νικολούδη γιατί είναι αρκετά κοντά εκεί που μένω. Αν είναι αυτό πίσω από τα Lidl στο Χαριλάου δηλαδή.
Τέλος, προκαταβολικά παρακαλώ κάποιον συνάνθρωπο να με δανείσει ένα ζευγάρι ποδοσφαιρικά νούμερο 45, ήρθα απροετοίμαστος. Εκτός αν δίνουν στο γήπεδο.

ΟΚ, κυριακή τότε, να δούμε πόσοι είναι μέσα. Αν δεν μπορούν πάνω απο 2-3 Κυριακή και μπορούν Σάββατο, δυστυχώς τότε πρέπει να γίνει Σάββατο.
Για παπούτσια δεν νομίζω να δίνουν εκεί, οπότε ένας να κάνει την παλικαριά.
Τα γήπεδα ναι είναι λίγο μετά από ένα LIDL που είναι στο δρόμο που πάει από χαριλάου προς θέρμη

Ε, και να ναι δίκαιες οι ομάδες ε, εγώ θα πάω με τους λιγότερους για να πηγαίνει.

εμενα με βολευει σαββατο πολυ περισσοτερο…

και μενα αλλιως λιγο πιο νωρις την κυριακη ρε παιδια δευτερα στις 8 το πρωι δινω!

Εγώ Σάββατο δεν, Κυριακή μόνο.

κάτι είδα για 5θήμερη απεργία την επόμενη βδομάδα, θα ισχύει σχεδόν σίγουρα ΤΕΙ Θεσ/νίκης, δες και για ΑΠΘ εσύ.

Οπότε εγώ είμαι κομπλέ για Κυριακή, αφού λογικά δευτέρα δεν θα δίνω

χεχε καλα το θεμα ειναι ποιος καθηγητης θα απεργησει…:stuck_out_tongue:

και γω ψηφιζω κυριακη

άντε ρε κλείστε κυριακή, θα βρούμε την άκρη, έχω και γω έναν φίλο στέντμπάη

αν το παμε απογευμα τοτε ειμαι μεσα αλλιως δεν

τιποτα 20:30 και έτσι;

Όσοι δεν επιβεβαιώσατε για Κυριακή, κάντε ένα ποστ επιβεβαίωσης για να δούμε συγκεντρώτικα ποιοί και πόσοι είμεθα, thx

εγω κυριακη μονο 11 αλλιως δεν το ελω απο τωρα να ξερετε μην με μετρατε…:wink:

το 20:30 δείχνει καλύτερο και για τις μεταφορές και λοιπά, γιατί δεν νομίζω να έχουμε πολλά αμάξια στη διάθεση μας που να μπορούν να κάνουν “ταξίδια” σε πανοράματα και ρετζίκια και περαίες.(δεν έχει και λεωφορεία εκείνη την ώρα)

Να κλείσω για τις 20.30 δηλαδή αύριο ([B]για Κυριακή[/B]);

Κάντε ένα confirm ακόμη.

  1. scourge
  1. scourge
  2. Άχελ
  1. scourge
  2. Άχελ
  3. ιγνοραντ
  1. scourge
  2. Άχελ
  3. ιγνοραντ
  4. Νικ (παπούτσια κανείς;)