Η Πραγματική Τιτανομαχία (Thessaloniki version)

Aionios(νικ έχω 43 νούμερο δεν παίζει να σου κάνουν)

[B][SIZE=“5”]ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ, ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ 5, 7Χ7, ΩΡΑ 20.30[/SIZE][/B]

  1. scourge
  2. Άχελ
  3. ιγνοραντ
  4. Νικ [B](παπούτσια κανείς;) [/B]
  5. Aionios

Ενικ θα σου φέρω γω παππούτσια (πρέπει να χω άλλο ένα ζευγάρι αν θυμάμαι καλά) αλλά [U]καλό θα ταν να φέρει και όποιος άλλος έχει για σιγουριά. [/U]

θα σας πω αυριο αν θα ερθω αναλογα πως θα διαχειριστω το χρονο μου και στο διαβασμα μεχρι την κυριακη

^κοκοκο

έχω σίγουρο φίλο, χώνω στην λίστα;

Ευχαριστώ που βοηθάτε τον τουρίστα.
Θα μπορέσει να με πάρει κάποιος από πάρκο Νέας Ελβετίας;
Ή είναι αρκετά κοντά να πάω με τα πόδια;
Δεν έχει και στάση μετρό εδώ κοντά ρε γαμώτο.

στάση μετρό;

[SPOILER]Marty McFly, εσύ είσαι;

[SPOILER]έχει λεφωρείο εκεί στη νέα ελβετία ένα μεγάλο τέρμα που είναι και είναι το 66 που πάει καρφί στο γήπεδο 3 στάσεις αν δεν βρεθεί αμάξι να κάνει την παλικαριά[/SPOILER][/SPOILER]

Ε τι στο μπούτσο ρε, 5 άτομα είμαστε μόνο. Και έκλεισα για 7χ7;

ε και γω ειμαι μεσα,αλλα ακυρωστε αν δε μαζευτουν 10-12…δε θα παιζουμε πασουλες,ουτε γουσταρω να μου βγει η γλωσσα απεξω:!:

  1. scourge
  2. Άχελ
  3. ιγνοραντ
  4. Νικ (παπούτσια κανείς;)
  5. Aionios
    6.paoksis
    7.φιλος ιγνοραντ.

άντε ρε παπαρδέλες, ντονκωσταντινοι και τέτοια, άντε ξυπνάτε ρε. και πείτε φίλους, Scourge πες όσους περισσότερους μπορείς.

με άλλους 2 που είπα είμαστε 9. Κάντε κάτι και σεις όμως, φέρτε κανα δικό σας.

Αυτοί οι 2 ήταν μόνο;

εγω ειμαι εξω ρε τλκ γιατι εχω διαβασμα:(

δε το κανουμε για το επομενο Σ/Κ λεω γω

όχι, όλη αυτήν την βδομάδα δεν έχω εξεταστική άρα το επόμενο θα πέσουν όλα μαζί, αρά είμαι εκτός

εσεις γιατι το κλεισατε το μαγαζι?(τη σχολη εννοω)

ακυρώστε.

σκόρτζε και αξλ άμα παιχτεί τόπι όπως τις προάλλες και θέλετε άτομο πείτε

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΜΟΥ

ελα γαμηστε το και κανονιζουμε πιο σιγουρα αλλη φορα με 12αδα,να παιχτει καλο τοπι…κατα προτιμηση μετα της εξεταστικης,γιατι αλλιως δουλεια δε γινεται

αντε γαμηθείτε εγώ δεν έρχομαι στην επόμενη ξενέρωσα, ασταδιάλα ολη την εβδομάδα περιμένω να πάω για μπαλίτσα να πούμε και 1 μέρα πριν αρχίζετε τις μαλακίες

Κρατάω το γήπεδο για την ώρα να συμπληρώσουμε αν γίνει με άτομα. Εχω πει κάποιους και ότι γίνει.