Thimaste to group NOK ΑΟΥΤ?

PAIDIA PSAXO NA VRO TO ALBUM TOU ROCK SIGKROTIMATOS NOK AOUT,EIXE MESA KAI TO TRAGOUDI “PSEMA STO PSEMA” AN MPOREITE NA VOITHISETE GRAPSTE MOU STO treat_gr@yahoo.gr

μαλλον Μοναστηρακι βρισκεται αυτο ,το θυμαμαι το group ,πολυ καλοι αλλα
βγηκαν με καθυστερηση . Ειχαν κιθαριστα τον Σαλιχο,και
keybordιστα αυτον των Raw Silk τοτε .Αυτο το ειδος μπορουσε να πιασει αλλα δεν
προωθηθηκε ποτε σοβαρα . Στο στυλ αυτο ,‘εμπορικο ροκ’ με ελλ.στιχο ,ειδος
που αρχισαν οι ΡΙΦΙΦΙ , αργοτερα μονο οι Joker προσπαθησαν να συνεχισουν .

μαλλον Μοναστηρακι βρισκεται αυτο ,το θυμαμαι το group ,πολυ καλοι αλλα
βγηκαν με καθυστερηση . Ειχαν κιθαριστα τον Σαλιχο,και
keybordιστα αυτον των Raw Silk τοτε .Αυτο το ειδος μπορουσε να πιασει αλλα δεν
προωθηθηκε ποτε σοβαρα . Στο στυλ αυτο ,‘εμπορικο ροκ’ με ελλ.στιχο ,ειδος
που αρχισαν οι ΡΙΦΙΦΙ , αργοτερα μονο οι Joker προσπαθησαν να συνεχισουν .[/quote]

Μοναστηρακι και ισως εξαρχεια

Oυτε ο Σαλιχος δεν τον εχει αυτο το δισκο … οχι οτι δεν του αρεσε , προς θεου ετυχε απλα και τον ειχε σε κασσετα εταιρειας , και τον ειχα κανει copy… :roll:

Για αυτους απλα παιχτηκε μεγαλη καντεμια … και δεν βγηκαν καθολου με καθυστερηση , απλα υπαρχουν πραγματα που δεν τα ξεραμε καν… εγω παντως τα ξερω … i know i know ειμαι ψωνιο … η απλα ετυχε να ξερω τον Σαλιχο παρα παρα πολυ καλα … ολοκληρα καλοκαιρια μαζι στην Ροδο … !!!

Α και ηταν ο ανθρωπος που το 96 με γνωρισε με την Chk Chillin … τον μεγαλο ερωτα της ζωης μου !!!

Θα σφαχτούμε

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα σφαχτούμε

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Θα την μοιραστουμε ρε χαζε … δεν θελω να σε σφαξω , μετα σε ποιον θα την λεω ? ε ? οεο ??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα σφαχτούμε

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Θα την μοιραστουμε ρε χαζε … δεν θελω να σε σφαξω , μετα σε ποιον θα την λεω ? ε ? οεο ??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Έχεις δίκιο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

με καθυστερηση δεν εννοω κυκλοφοριας η κακη διανομη ,εννοω, πανω που το ειδος αρχισε να παιρνει την κατω βολτα , διεθνως . Στην Ροδο πρεπει να παιζανε μαζι με αλλους σε καποιο club ,πρεπει να περασαν και απο εκει Τσαμουροπουλος κ.α . Ασχολειται τωρα ο Σαλιχος με την μουσικη ? ξερει κανεις ?

apo ekei perase kai o tzamouropoulos, an kai paizei akoma sto colorado an den kano lathos…toulaxiston persy epaize…perase kai o stefan, o theos drummer, to ksantho aggeloudi…o martin, o agglos asthenis kai hmmm…poly kalo palikari…kai o mixalakis o bormann pou exoume rantevou kai afto to kalokairi… :wink:
oso gia ton salixo, de nomizo oti asxoleitai idiaitera me tin mousiki… kamia arpaxti se kapoio magazi…tetoia pragmata…
antrea mou to kalytero kalokairi itan to kalokairi tou 96 stin rodo. oxi mono epidi gnoristikame, alla epidi perasame mia trela…dyskola tha epistrepsei afti i epoxi…
kai pros theou, agoria min tsakoneste… afou to kserete oti eiste kai oi dyo oi agapes mou…kapoia mera tha syzisoume kai oi treis mazi kai tha kano ta paidia sas… :lol: :lol:

Αγόρι θέλω… Κόρη έχω ήδη

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Oυστ μωρη κωλομπινα που μας το παιζεις και απελευθερωμενη και το φωναζεις κιολας … σε φανταζομαι με ροζ κορδελιτσες στα μαλλια και φουστιτσα και να τραγουδας … "τ’αγορι μου τ’αγορι μου τ’αγορι μου γλυκο και τραγανο σαν καραμελα … "

Kαταλαβα τι εννοουσες αλλα μαλλον εγω δεν το διατυπωσα καλα … για την Ελλαδα και μονο εννοουσα οτι οταν βγηκαν οι Nok Οut δεν υπηρχε μπαντα σε αυτο το συγκεκριμμενο ειδος … και εκτος αυτου τα παιδια ειχαν και την υποστηριξη της Bmg αν δεν κανω λαθος … και ειχαν και πολυ καλη διαφημηση … τοσο σε ραδιοφωνα , τηλεοραση (θυμαται κανεις το ekmek παγωτο στο Mega ?) και σαν πρωτος δισκος πηγε σχετικα καλα … αλλα απο εκει και περα αρχισαν οι γκαντεμιες.

Ο Τσαμουροπουλος ειναι πλεον μονιμα στην Ροδο και παιζει στο colorado , o Σαλιχος εχει παρατησει γενικως την μουσικη εκτος απο κατι αρπαχτες που κανει σε διαφορα μαγαζακια πιο πολυ για την καβλα τους . Και αυτος εκει μονιμα ειναι πλεον.
Τον Φωτη αν τον ξερεις … την εχει κανει Ολλανδια μονιμα εδω και κανα 3 , 4 χρονια .

Εσυ Αοr βλεπω οτι ξερεις πολυ κοσμο … :wink:

Αngel in black,παρακολουθουσα το χωρο ,πιο πολυ σαν ακροατης και λιγοτερο σαν ‘παικτης’ ,αλλα και ημουν πελατης σε καποια μουσικα μαγαζια που δουλευαν καποιοι απο αυτους .Ο κυκλος αυτος ειδικα παλαιοτερα δεν ηταν και τοσο μεγαλος .Φωτη εννοεις το μπασιστα προφανως…

Aκριβως !!!

Τοτε μαλλον θα ξερεις τα Bobby’s , το Renegade , το Ηχοχρωμα (το παλιο) , την Οmbre αν και εκει δεν πηγαινα συχνα λογω του οτι υπηρετουσα την μαμα πατριδα , γαβ γαβ !!!

Aκριβως !!!

Τοτε μαλλον θα ξερεις τα Bobby’s , το Renegade , το Ηχοχρωμα (το παλιο) , την Οmbre αν και εκει δεν πηγαινα συχνα λογω του οτι υπηρετουσα την μαμα πατριδα , γαβ γαβ !!![/quote]

εννοειται , τα 2 απο τα 4 αρκετα καλα .