Things you should know

Πολλοι λετε οτι ειμαι ενα τρολ που απλα ποσταρει κειμενα απο το μπλογκ του και μετα εξαφανιζεται. Η αληθεια ειναι οτι θελω να ποσταρω και σε φορουμ τα κειμενα μου απο το μπλογκ γιατι στα φορουμ υπαρχουν περισσοτερες απαντησεις και γινεται πιο ευκολα συζητηση και ανταλλαγη αποψεων. Δεν ειμαι ολες τις ωρες μπροστα στον υπολογιστη για να απανταω συνεχεια αλλα οταν μπαινω βλεπω τις απαντησεις και απανταω. Θελω να συμμετεχω και σε αλλα ποστ δικα σας. Μου αρεσει το διαβασμα και η ανταλλαγη αποψεων απλα οσο σπαστικο κι αν ακουγεται δεν προλαβαινω. Επισης, ειμαι πολλες ωρες εκτος σπιτιου και επισης διαβαζω εφημεριδες, περιοδικα, μπλογκ και δεν προλαβαινω να διαβασω και φορουμ παροτι θελω. Ειμαι και τηλεορασακιας και βλεπω πολυ τηλεοραση. Τελος παντων, στο μελλον θα αρχισω να διαβαζω και αλλα ποστ στα φορουμ. Τωρα ομως δε γινεται γιατι πλησιαζει η γ******* εξεταστικη και πρεπει να κατσω να διαβασω.
Α, επισης θα ηθελα πολυ να βρω φιλους που τους αρεσει πολυ το διαβασμα και να διαβαζαμε μαζι ποστ απο φορουμ. Ποιος θελει να διαβαζουμε μαζι; Ετσι ειναι πιο ευχαριστο. Οι φιλοι που εχω δεν ειναι και πολυ του διαβασματος. Θελω να κανω φιλους που να τους αρεσει να διαβαζουν φορουμ, μπλογκ κτλ. Αν καποιος θελει ας μου στειλει μηνυμα.

stats?