Thirty Seconds To Mars - This War

το vox populi είναι σε παρένθεση a call to arms

εντιτ-.- με τα εντιτ σου δήθεν για να μου την πεις με έκανες να κανω νταμπλ ποστ!

Λοιπόν είναι δισκάρα, τέλος.
Μπορεί να διαφέρει από τα υπόλοιπα αλλά ακούγετε νερό χωρίς να βαρεθείς κανένα κομμάτι, τουλάχιστον για μένα. σίγουρα στη λίστα με τα καλύτερα.:smiley:

Άντε να μας έρθουν, ή τουλάχιστον να τους δω έξω.


Now playing: Arctic Monkeys - The View from the Afternoon
via FoxyTunes

8a sas ftiaxw egw…

λοιπόν εγω σήμερα το ακουσα…δεν μπορώ να πω πολλά ακόμη αλλα μου φαίνεται αρκετά καλο…οταν θα εχω μια πιο ολοκληρωμένη άποψη θα την καταθέσω αμέσως!!!:stuck_out_tongue:

πάντως μου άρεσαν τα ηλεκτρονικά στοιχεια που εχουν πολλά τραγούδια… :wink:

Κουκλα το cdακι !
Και στην δικια μου version του cd στο hurricane δεν ραπαρει ο kanye, μια χαρααααα δηλαδη!

Χωνει αγρια ο Λετος σε ντανσια!! Αυτα ειναι !

Νταμπλποστ :smiley:

αντε ρε?? δεν το ξερα…και ειναι ωραιο τραγουδακι θα το ψαξω!! :stuck_out_tongue:

μετα απο ενα λιώσιμο του δισκου σε αυτο το 2μερο…κατεληξα ειναι παραα πολυ ωραίος μπράβο τους(να πω την black αλήθεια δεν το περίμενα)το σιντακι εχει μεσα 3-4 κομματάρες!!!
απο τα αγαπημένα μου ειναι This Is War,Closer To The Edge,Hurricane (και χωρίς και με τον Kanye West ειναι γαματο),και τέλος το [B]Night Of The Hunter/B
το Kings And Queens δεν μου αρέσει και ιδιαιτέρα

7.9/10 :stuck_out_tongue:

JARED LETO LADIES AND GENTS. I’m in love with this guy and I’m not gay :lol:

HURRICANE Jared…End of story!

Symfonei kai i kori mou!

[SIZE=“5”]Να κατεβει το review του cd αμεσως, να ξαναγραφτει και να ανεβει με διθυραμβικα σχολια! Αιντε μπραβο![/SIZE]

Oυυυυυυυυυυυ ρε χαλβα, αφου εχω δικιο και το ξερεις

αν και στην ουσια μονο πως ειναι υπερβολικος ειπα, κατα ταλλα ειναι πανεμορφα.

Εχει μπει και στη λιστα μου. Απλα, δεν ειναι για ολους.

Απλα, ειναι για ολους! Το ακουει με ευχαριστηση οποιοσδηποτε, οτι ειδος μουσικη και αν του αρεσει :wink:

Aυτό :!:

Γιασονα όπως λέει και το γνωστό σύνθημα:

Σε γαμάαααααει ο Λετο :slight_smile:

ουστ ρε σαρδαναπαλοι που θα πειτε σε ΜΕΝΑ!, το τσουτσεκι, για τον ΛΕΤΟ.

Δεν ειναι για ολους λεμε

Ενω αλλα album που εχουν σταμπα “επιλογη ροκινγκ” στα reviews τους ειναι για ολους ??

ΟΥΣΤ γκει! :stuck_out_tongue:

Kai liga tou xoneis tou palioreviewer…

Παρα πολυ καλος δισκος.Πολυ ομορφες μελωδιες και στιχοι.Ακουγεται απο ολους οπως ειπωθηκε και ειναι ενας δισκος που πρωτον ειναι απο τους καλυτερους της χρονιας που περασε,και δευτερον ειναι πολυ ανεβαστικος…Ας ελπισουμε να συνεχισουν με τους ιδιους ρυθμους.