Thirty Seconds To Mars - This War

Δεν βαριεσαι, ας το ανοιξω.

Λεπον

Η τριτη δουλεια των 30 Seconds To Mars με τιτλο This War θα κυκλοφορησει στις 24 Νοεμβρη.

Το θεμα ειναι πως κυκλοφορει απο την ΕΜΙ, με την οποια τρεχανε στα δικαστηρια. τεσπα. αδιαφορω.

Αναμενω.

Διαβαστε και δαυτο.

In an innovative and exciting move, Thirty Seconds to Mars? upcoming release, This Is War, will have 2000 different album covers featuring individual photos of fans from around the world. The first 2000 photos to be emailed that follow the proper specifications will become album covers. Submit your photo by selecting your region below and become part of MARS history!

http://www.thirtysecondstomars.com/

http://www.thirtysecondstomars.com/main.asp

γω φταιω που ειπα καλα λογια για το νεο αρκτικ μανκηζ.

και την τελευταια φορα που τον ειδαμε πιθηκε, (ροκ σαουν μαιου νομιζω), φαινεται περναγε Jesus Mode.

Δρομο τωρα, με τον μανο θα μιλαω.

Έλεος είναι και στις δύο φωτό… Ελπίζω μέχρι τις 24 Νοέμβρη να έχει αλλάξει! :stuck_out_tongue:

Εκει στο Αμερικα δεν μαθουν ποτε απο στυλ οι τροβαδουροι τους κριμα κριμα [-X

Ναι αμέ γιατι στην Μεγάλη Βρετανία πάντα! Βλέπε Pete Doherty… :stuck_out_tongue:

:eek: ετοιμάσου να πεθανεις :lightsabre:

Ο Ντοχερτις ηταν μοντελο του Καβαλι δεν τα ξες καλα μμμμμμ…

:har:

το kings and queens βρωμαει U2 απο 10 χιλιομετρα αλλα θα το ρεφραιν του θα το τραγουδανε ολοκληρες αρενες.Μιλαμε για τρελο σινγκαλονγκι.Μακαρι να ειναι και τα υπολοιπα τρακς τοσο πιασ…εε ωραια εννοουσα

http://virg001.edgeboss.net/wmedia/virg001/30_seconds_to_mars/video/epk/epk_thisiswar_640x360.wvx

χμμ δεν το πείρα καθόλου χαμπάρι το τοπικ, οπότε αναμένουμε τότες για να ακούσουμε το αλμπουμάκι.Ελπίζω να είναι καλό σαν το τελευταίο, και μακάρι και καλύτερο…


Now playing: Biffy Clyro - God & Satan
via FoxyTunes

λη λη λη ληκατζ =)

άσε τα σάπια και πες τι ξέρεις…αν έχει περισσότερες info σε pm…:roll::roll:

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΙΘΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΥΡΙΕ ΛΕΤΟ;

κατα τάλλα μαλλον θελει υπομονη το δισκιο
το 100 Suns παντως μπηκε ανετα στα καλυτερα τραγουδια της χρονιας μου…

υγ. μας ταπρηξες με τις χορωδιες ε

υγ2. ΜΟΝΟ μπιφφυ

Ρε είναι ωραίο τούτο…μου αρέσει το πιο “ηλεκτρονιζέ” ύφος του. Το hurricane ειναι κομματάρα πάντως…pas mal !!!

Τελικά αν και δεν υπάρχουν κιθάρες, δεν μειώνει καθόλου το σύνολο του δίσκου!
Κάτι διαφορετικό από τις προηγούμενες δουλειές τους, και αυτό δεν με χάλασε καθόλου.
Υπέροχος δίσκος για τα αυτιά μου, χαλαρωτικός, ακούγετε εύκολα, και πιστεύω ότι δε το βαριέσαι.

Ξεχώρισα με ελάχιστη διαφορά από τα άλλα:hurricane, this is war και stranger in a strange land, απλά υπέροχα.
Μπορεί να είμαι στα 5 ακούσματα, αλλά ίσως μπει και στην λίστα με τις καλύτερες κυκλοφορίες μου, και σε αρκετά υψηλή θέση.


Now playing: 30 Seconds To Mars - Closer To The Edge
via FoxyTunes

Πόσο [SIZE=“5”]ΔΙΣΚΑΡΑ![/SIZE]

Πραγματικά τα παλικάρια με στείλανε, οι παλαιότερες κυκλοφορίες δεν μου αρέσαν καθόλου με εξαίρεση διασπαρτα κομμάτια αλλά εδώ μιλάμε για ΕΠΙΚ καταστάσεις, τρομερές μελωδίες, larger than life ρεφρενς… 8O

Ti να πείς για closer to the edge, a call to arms, kings & queens και βασικά για όλο τον δίσκο.

Aυτό το αναθεματισμένο 100 suns παρακαλείτε να βγει έξω απο το κεφάλι μου!

Στανταράκι στις καλύτερες κυκλοφορίες της χρονίας και μακράν η μεγαλύτερη εκπληξη για μένα αφού δεν σκόπευα καν να το ακούσω αλλά κολλησα με το σινγκλ και είπα να του δώσω μια ευκαιρία. Γιάσονα ασε τους μπιφυ και αλλάξε τον τίτλο λείπει ένα is :stuck_out_tongue:

  1. Ασε τα ροκσαουντιλικια, δε πιανουν σε μενα

  2. Υπερβαλεις, το προηγουμενο ειναι θαρρω αρκετα πιο πανω, μονο με το αττακ δηλαδη το πατει χαμω

3.Παιζει να αλλαξω γνωμη μεσα στη βδομαδα που θα το λιωσω κανοντας μαθηματικα

  1. Δεν ξερω πως αλλαζει, θα το δει ο εηντζελ ντεθ και θα κανει τα κουμαντα του

  2. Μονο μπιφφυ

το a call to arms είναι ότι πιο επικ υπάρχει μετά το Battle hymn των manowar! :stuck_out_tongue:

πλεον σκέφτομαι σοβαρά αν και δεν παίζουν κοντά μου να πάω να τους δω σε κανένα φίλο στην αγγλια.

ΔΙΣΚΑΡΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ !

anakoinw8hke live ston kiko ama endiaferesai :stuck_out_tongue:

edit: h8ela na sto pw kai prin…

den uparxei tragoudi Call To Arms…

isws pragmati akous manowar…

“Escape” ? 2:24
“Night of the Hunter” ? 5:41
“Kings and Queens” ? 5:48
“This is War” ? 5:27
“100 Suns” ? 1:58
“Hurricane” ? 6:12
“Closer to the Edge” ? 4:33
“Vox Populi” ? 5:43
“Search and Destroy” ? 5:38
“Alibi” ? 6:00
“Stranger in a Strange Land” ? 6:54
“L490” ? 4:26

i know για εκεί το πήγαινα αλλά σκέφτομαι να πάω για προντιτζυ εκεί που γουστάρει και αυτός! πάντως αυτή η μλκια που biffy, 30stm + prodigy δεν πατάνε birm αδυνατώ να το καταλάβω!

δεν πειράζει που είμαστε οφτοπικ ανεβαίνουν τα ριπλαις στην δισκαρα :smiley: