This Will Destroy You April 7th @ Block 33,April 8th @ Gagarin

Σύμφωνα με αυτό:

Δεν τους έχω ψάξει… Στείλε κανά καλό κομμάτι να δούμε τί παίζουν κι αυτοί!..

Ενα κομματι που χα ακουσει απ το τελευταιο μ ειχε φανει πως το γυρισαν κι αυτοι στο hipster black metal. : P αλλα ηταν ωραιο, αρκετα ωραιο. Καποια στιγμη πρεπει ν ακουσω αυτο το album στα σοβαρα.

Λειπει ενα “You” απο τον τιτλο παντως :stuck_out_tongue:

http://rocking.gr/news/Oi_This_Will_Destroy_You_se_Athina_kai_Thessaloniki_ton_Aprilio/11755/

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΠΙΣΙ. ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΟΛΛΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ.

κοίτα καλύτερα :wink:

Το προσθεσαν μετα :slight_smile:

Φοβερη μπαντα με τιμιοτατη τιμη εισητηριου… Οχι σαν μερικους μερικους “αριστεραρες” που θελουνε 40? εισητηριο.
Απο το Tunnel Blanket πλεον παιζουν DoomGaze, μαλλον με αυτο το στυλ θα ερθουν Ελλαδα. Οχι πως με χαλαει, ελπιζω να παιξουνε ομως αρκετα και απο τα παλια τους.

Τίμια μπάντα, το τελευταίο δε το έχω ακούσει τόσο αλλά μου έκανε καλή εντύπωση. Και πολύ καλή τιμή, ελπίζω να τιμήσω.

εκεί, γιατί αυτόείναι ένα απ’τα αγαπημένα post rock δισκάκια

12 εβρά? θα τιμήσω όπως και δήποτε

Πηρα εισητηριο, 15? εχει τελικα, την συναυλια την ανοιγουν οι πολυ καλοι Misuse.

Kai gamo sigrotimata !Akzizei ton kopo na tin dei kaneis…

Χτες πήρα τίκετς για
Destroy You (internet τελικά έχουν 12)
Rotor (από Ρίθμ)
Lynyrd Skynyrd (φίλη μου τα έκανε δώρο)
Γαλάνη Αλεξίου (για τη θεία μου μια που ήμουν Αθήνα)
Ιntegrity (Tίκετ Χάους)
και πήγα Bad Movies αντί για Walkabouts (γάμησαν)
Ο,ΤΙ ΝΑ ΝΑΙ

θα πατήσει κανείς εδώ ή τρεις και ο κούκος θα’μαστε; :stuck_out_tongue:

Θα έρθω εγώ σίγουρα, να γιορτάσω και τα γενέθλια μου με αυτή την μπαντάρα!
Θα φέρω και καμιά μπάλα μαζί, να ρήξουμε κανένα σουτάκι μέχρι να βγούν…:stuck_out_tongue:

Οσοι πανε στη συναυλια της Θεσσαλονικης, ας μας πουνε τι φερανε απο merchandize και σε τι τιμες. Ελπιζω να μην εχουν τα σιντι 20? και τις μπλουζες 25?..

Εκατσε προσκλησούλα, μέσα κι εγώ :Ρ
Πάντως το λαηβ απότι μου χουν πει διαφημίζεται πολύ. Ας ελπίσουμε ότι δεν θα χει ότι να ναι κόσμο μόνο!

για bump για σημερα