Αγορα απο το Thomman

Θελω να παραγγειλω μια κιθαρα απο τ Thomann με συμφερει ν πληρωσω μεσω τραπεζικου λογαριασμου η καρτας??

εγώ φίλε σκεφτόμουν το ίδιο και αγώρασα τελικά την κιθάρα μου απο το musicstore με αντικαταβολή.πολύ καλη επιλογή και σίγουρη οτι δεν θα γίνει καμία μλκια και θα φοβάσαι για τα λεφτά σου. σου το προτείνω με χίλια.

Α ΟΚ ευχαριστω θα το ψαξω…απλα δν ξερω αν θα εχει την συγκεκριμενη κιθαρα που θελω…
Πντως ευχαριστω για την βοηθεια…!8)

τιποτα φίλε…τα πάντα έχει…είναι το αντίπαλο δέος του thomman και έχει μεγάλη πληρότητα σε όργανα. :wink:

Οταν ειχα παρει την δικη μου , ειχα πληρωσει μεσω τραπεζικου λογαριασμου ( επειδη δεν ειχα καρτα ) …και ειχα πληρωσει +20ε περιπου … για να μεταφερει τα λεφτα η τραπεζα απο εδω , στην αντιστοιχη Γερμανικη τραπεζα …
Οποτε εγω θα προτεινα σιγουρα καρτα … και θα γλυτωσεις τα 20ε … και θα εχεις τον ελεγχο , του πως κινηθηκαν και ποτε τα χρηματα …

Εγω που πηρα μια κιθαρα και 3 πεταλακια (οχι για μενα) απο το Thomann εμεινα ευχαριστημενος 100%.
Εξωγηινη εξυπηρετη πελατων ε ! Εχει και tracking στην παραγγελια οποτε ανα πασα στιγμη ξερεις που
ειναι το πακετο σου.Το πακεταρισμα ηταν σουπερ και εκανε και 7-8 μερες μονο να ερθει το πακετο.

Αυτο.

Παρηγγειλα μεσω καρτας αυτο που ηθελα αλλα μ εστειελ ενα μηνυμα ο αντιπροσωπος να δω κατι στο ΕΛΤΑ για την μεταφορα…Θα μου το φερουν σπιτι η εγω πρεπει να παω να το παρω?

Eμενα παντως μου το εφερε η Speedex σπιτι.

Και εμενα μου το ειχε φερει , η μεταφορικη που εχουν στα ΕΛΤΑ …δεν θυμαμαι πως λεγεται :stuck_out_tongue: