Thrashfest 2010

Γεια σας, συμφωνα με το σιτε http://www.metalstorm.net/events/news_comments.php?news_id=11269

Thrashfest 2010 - Tour Dates Announced

Kreator proudly presents Thrashfest, THE thrash-metal-tour of the year. Partners in crime are Exodus, Death Angel and Suicidal Angels. Thrashfest will destroy Europe at the end of the year, all dates below. All information and tickets should be available at Thrashfest.eu any time soon.

26.11.2010 - DE - Stuttgart, LKA Longhorn
27.11.2010 - DE - Oberhausen, Turbinenhalle
28.11.2010 - BE - Antwerpen, Hof Ter Loo
29.11.2010 - DE - Leipzig, Hellraiser
30.11.2010 - DE - Saarbrücken, Garage
01.12.2010 - DE - Berlin, Postbahnhof
02.12.2010 - CZ - Prague, KD Vltavska
03.12.2010 - AT - Wien, Arena
04.12.2010 - DE - Lichtenfels, X-Mas Metal Festival
05.12.2010 - DE - Hamburg, Markthalle
06.12.2010 - DK - Copenhagen, Pumpehuset
07.12.2010 - NO - Oslo, Betong
08.12.2010 - SE - Stockholm, Debaser Medis
09.12.2010 - DK - Aarhus, Voxhall
10.12.2010 - DE - Hannover, Capitol
11.12.2010 - DE - Munich, Backstage
12.12.2010 - NL - Amsterdam, Melkweg
13.12.2010 - FR - Paris, Elysee Montmartre
14.12.2010 - CH - Pratteln, Z7
15.12.2010 - IT - Bologna, Estragon
16.12.2010 - SI - Ljubljana, Cvetlicarna Mediapark
17.12.2010 - DE - Gießen, Hessenhallen
18.12.2010 - NL - Eindhoven, Eindhoven Metal Meeting
19.12.2010 - DE - Cologne, Live Music Hall

Δυστυχως δεν ειναι η Ελλαδα στο προγραμμα, μπαντες που θα παιξουν:

Uploaded with ImageShack.us

8O8O8O
ΤΙ ΛΕΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?
Suicidal angels και δεν θα παιξουν ελλαδα??? τα χαπιαμ…

Πραγματικα, μεγαλη χαζομαρα και κριμα που δεν ερχονται, ολοκληροι suicidal angels και δεν μας κανανε οι διοργανωτες την χαρη να τους φερουν :frowning:

Γαμώ την τύχη μου γαμώ, πάλι στην απ’ έξω είμαστε?

Καποιος το ειχε ποσταρει αυτο πριν λιγο καιρο.
Μην κ-λεμε παλι τα ιδια…

για να μην γκρινιάζετε άδικα, απ’όσο ξέρω ντόπιοι διοργανωτές έκαναν αμέσως επαφές για να έρθει αυτό το πακέτο εδώ, αλλά ο προμότερ δεν έδειξε ιδιαίτερα “ζεστός”…

Κρίμα πάντως. Θα ήταν καλή φάση…

Συγνωμη πραγματικα, αν εχει ξανα ειπωθει δεν το ειχα βρει ως θεμα, αν ειναι μοντς λοκ ιτ :slight_smile:

δεν παιζει να προσθεσουν καμια για ελλαδα???:(#-o:-k

Exodus?ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ.
ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΡΕ

Θέλω να πιστεύω, ονειροπόλος είμαι, ότι θα προστεθούν κιάλλες ημερομηνίες με την Ελλάδα μέσα, ή ότι θα καταφέρω να τους δω κάπου έξω:):!:

κ γω πιστευω οτι τελικα κατι θα γινει!!!φοβερη ομαδα!!!

Φέρτε τους ρεεεεεεε

Θα ειναι καταπληκτικα αν ερθουν ακομα ελπιζουμε!!!

αυτο ειναι το κακο…
οτι παντα ελπίζουμε…
και μετα έρχονται τσεκουρωμένα αυτα τα fest…:?

Ρε γαμω παίζουν και οι suicidal. Δε μπορούν να κανονίζουν τπτ αυτοί;;

Έλα ντε!:D. Πάντως αν ισχύει αυτό που είπε ο Bleedin (ότι ο προμοτερ δεν έδειξε να πολυψήνεται για Ελλάδα), τότε αυτό σημαίνει:
Είτε α) δεν θεωρούν τους διοργανωτές συναυλιών αξιόπιστους (μη ξεχνάμε πόσες γκάφες έχουν κάνει στο παρελθόν διάφοροι κύριοι) είτε β) οι χώροι, των οποίων οι ιδιοκτήτες κάναν τη πρόταση, δεν πληρούσαν τις απαραίτητες προυποθέσεις.

Αυτό ήθελα να πώ. Όσο για το πακέτο αυτό καθεαυτό, εννοείται ότι θα κατεδαφίσει όποιο venue το υποδεχθεί. Επειδή τους αγαπάμε και τους 4, ρε Suicidal πείτε καμια κουβέντα στον Mille για Ελλάδα!

Ειδικά ο Mile δε νομίζω να χρειάζεται καμία κουβέντα για Ελλάδα. Μας ξέρει καλά και δεν υπάρχει περίπτωση να έχει φύγει ποτέ απογοητευμένος!!! :smiley: :smiley:

Τι κουβέντα να πουν οι Suicidal στον Mille για την Ελλάδα? Περισσότερες φορές έχουν παίξει οι Kreator στην Ελλάδα, παρά οι Suicidal Angels. :p:lol:

όσο για τα περί αξιοπιστίας και περί χώρου που λες, σιγά τα αβγά. Η ποιότητα των χώρων που έχουμε δει τους Kreator κυμαίνεται από μαγαζιά που κάνανε τα τελευταία μερεμέτια κατά τη διάρκεια της συναυλίας (Woodstock μαζί με Destruction και Sodom το 2002) μέχρι και σε αποθήκες (πέρισυ). Οπότε κλάην, οικονομίκο είναι το θέμα τελείως, απλώς δεν θα τα βρήκαν στις τιμές αν έγινε όντως πρόταση.

προφανώς. Μην ξεχνάτε κιόλας ότι μιλάμε για τέσσερις μπάντες, και το τουρ δεν έχει άλλη βαλκανική στάση (εκτός από Λιουμπλιάνα όπου όμως είναι κλεισμένες η επόμενη-προηγούμενη).
Θα’ταν που θα’ταν δύσκολο δηλαδή, ε θα στράβωσε και στα φράγκα, τζίφους.