Όχι άλλο μεταμεσονύκτιο thread του Led Zeppelin!

Ντεθστερ και Ντεχτερ σας αγαπω αν και η ομοιοτητα των νικς σας σε συνδυασμο με την ταυτιση των αποψεων σας μου δημιουργει υποψιες. Ειστε μηπως το ιδο ατομο?
Να γινει πολλ:!:

Αχαχα λες να εκανα εγχειρηση αλλαγης φυλου και να μετακομισα απο Πατρα - Σαλονικα ?

Προδωθηκες φιλε, ξερεις τι φυλο ειναι το ντεχτερ και που μενει! Ελα, για πες μου, τι ωρα εχεις ανοργανη χημεια αυριο?

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Έλα μωρέ,εντάξει!ο freedom έχει κάνει χειρότερα!!!:stuck_out_tongue:
Διασκεδαστικά είναι…

Ειναι κοπελα απο θεσ/νικη,χημικος.
Ειμαι αντρας απο πατρα,φυσικος.
Βλεπεις κανα κοινο σημειο ? :stuck_out_tongue:
Εμεις ειμαστε επιστημονες,αυτοι δεν νομιζω.:lol: :lol:

Το μόνο κοινό σας σημείο, είναι η αρχή της αβεβαιότητας του Χάιζενμπεργκ… αυτό είναι αλήθεια!

Εγώ ψήφισα να κλειδώνονται, γιατί είμαι μοντ και χαίρομαι να κλειδώνω τόπικς… Παρακαλώ στηρίξτε το τίμιο αγώνα μου για να κλειδώνω τόπικς… Θα σας είμαι υπόχρεος…

ΥΓ. Led, τι λες να ανοίγεις τόπικς και μετά από 2 μέρες να τα κλειδώνω? Θα είμαστε και οι 2 ευτυχισμένοι έτσι… Είναι μία win-win situation!

Δε συμβιβαζομαι με την εξουσια. Εμπρος στον ετσι που χαραξε ο τετοιος.

θες να κάνεις τόπικς που θα με βρίζουν και εγώ να τα διαγράφω? Έτσι θα πηγαίνεις και κόντρα στην εξουσία…

Οχι διαγραφη!Lock μονο.
Μην χανουμε και τα posts :stuck_out_tongue:

λογια μεγαλων ανδρων :!:

Να γίνει πολλ!

(Ανόργανη ξαναέχω στο άλλο εξάμηνο, Οργανικές μόνο τώρα και Κβαντική και Σύμπλοκα και Περιβάλλον, όλα τα μαθήματά μου σου είπα, ΟΥΜ)

ον-τοπικ: Λεδ σ’ αγαπάμε! :smiley:

Ζητω η ανισορροπια του μπαουγκτζη ρε.

Εγω λεω να μην απαντατε καν στα θρεντ του.Αυτο τον πληγωνει περισσοτερο.Χτυπατε τον εκει που ποναει,να κλαιει πιωμενος μες στη νυχτα.

Και χωρίς να πονάει, πάλι βήχει.

μπορούμε εναλλακτικά να τον κλειδώσουμε έξω από το σπίτι του, έτσι να αναγκαστεί να πάει σε κανένα μπαρ, να βγρει κανά κορίτσι κ να έχει δουλειά τις επίμαχες ώρες…

Ναι αλλά μετά θα σου φάει τη θέση και θα ανοίγει καψουροτόπικς…

ωπ έχεις δίκιο.

μέσα κ ακυροτόπικ. δεν αντέχονται άλλα καψουροτόπικ

ΥΓ : τρόμπα κάρβου εγώ φταίω που ήθελα να σε πάρω στο πάρτυ με τα μοντέλα

αφού δε με πήρες :oops: :frowning: Τι θες? :bleh:

Ετοιμάσου για ποστ κόλαφο για ΑΕΚ… Αντίποινα are coming!

Εγω λεω να τον αφηνουμε να τα κανει τα θρεντ, γιατι την ωρα που ποσταρει δεν μας πρηζει στο ΜΣΝ…

εγω ψηφιζω mod για να γελασουμε…