Όχι άλλο μεταμεσονύκτιο thread του Led Zeppelin!

Νυσάφι πια με τις ανέμπνευστες/λουσμένες στο αλκοόλ/ΟΥΜ εμπνεύσεις αυτού του “χρήστη”!!!

Κοινή συνισταμένη όλων αυτών των “θρέντς”? Η ώρα του πρώτου ποστ, που κυμαίνεται από 3 μέχρι 5 τα ξημερώματα!

Για να προλάβουμε το επόμενο πολλ που θα κάνει: “ΟΥΜ-ΡΟΥΜ-ΟΥΓΚ-ΜΠΑΟΥΓΚ” πρέπει να αντιδράσουμε!

Ενωθείτε άμπαλοι!

Μανο εισαι ο δευτερος στη λιστα με τα πιο καμμενα θρεντς…:roll:

Kαι χωρις τα θρεντς του ζεπελινιού δε θα ειχες 22.95 ποστς μεσο ορο :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4279

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4051

:!:

Οκεικ. Το βουλωνω…

Η φραση του χρηστη manos87 “ανεμπνευστη εμπνευση” ειναι οτι πιο εμπνευσμενο.

Εντιτ: Βαλε ρε ονομαστικη ψηφοφορια!

Με εμπνέεις πάντα! :stuck_out_tongue:

Εγω προτεινω ενα προγραμματακι που θα κανει ban τον εν λογω χρηστη για τις ωρες 3-6 το πρωι.

Eγώ λέω να εφαρμοστεί το σχέδιο Ξενοκράτης…

Εγω λεω να ενεργοποιησουμε τον κωδικα “ΙΧΩΡ” στο DNA των Ελληνων

IΧΩΡ=5493=θρεντ του λεντ κεκλειδωμένο

Αυτο που επειγει ειναι ενα προγραμματακι που θα εξαφανιζει την γιουζερ σοφι καπα απο προσωπου γης για τις ωρες που παιζει η εθνικη.

H έστω την εθνική τις ώρες που το σόφικάππα πάει γήπεδο

Η εστω τα παντα οταν το σοφι-καπα βγαινει εξω απο το σπιτι…

Υ.Γ. Διπλα απο το σπιτι του σοφι-καπατος υπαρχει γραφειο κηδειων… Τυχαιο λετε?:-s

8O 8O Eτσι εξηγούνται όλα λοιπόν…

Koίτα που πήγε ο αθεόφοβος να ανοίξει το γραφείο του! Αυτό είναι που λέμε προνοητικότητα

Αλλά αλήτες μην αλλάζετε θέμα! Αν είναι ανοίξτε άλλο θρεντ για το σόφικαπα

Eιμαστε 100% ον τοπικ γιατι ειναι ενα θρεντ που θα ανοιξει ο φιλτατος Τζεπαλιν σημερα αργα το βραδυ :smiley:

Δε με καλύπτουν οι επιλογές του πολλ και εκφράζω τη στήριξή μου στον ΟΥΜ σύντροφο, τον αγνό μπουγατσοφάγο Λεδ.

Εμείς οι προλετάριοι δεν έχουμε πατρίδα.

ρε παιδια ελεος!!!
το χετε εξευτιλησει!!

και μετα λετε για μενα!!!

Αντε ρε ολοι που σας χαλαει κιολας.Πιστευω οτι με τα θρεντς του κραταει ζωντανο το οφφ-τοπικ
και βγαζει στην επιφανεια θεματα μεσα απο την ζωη.

Τελικα με πειραζει ο φραπες