Συγκίνηση, το πρώτο μου Thread

καλωσηρθες! ωραια ακουζματα!

Ευχαριστώ πολύ otherside, Illuvatar (να και ο θεός), crimson_Idol και papardelas :slight_smile:

Εν τοιαύτη περιπτώσει, περάστε έξω δεσποινίς. Δε χρησιμεύετε σε κάτι.

Γράκχε νόμιζα είχες προσανατολιστεί στην otherside… :stuck_out_tongue:

Oλοι οι δούλοι:lol: Βρίστε βρίστε.

γουελκαμ neniel

:lol: :lol: Και άν ξέρεις πολλά τραγούδια απο διάφορες μπάντες,κάνε μια βόλτα στο παλάτι του razor7 : Παιχνιδάκι (με τραγούδια)

[SIZE=“4”]WELCOME[/SIZE]

Καλώς όρισες φίλη προγκρεσιβού :smiley:

έλα να γινόμαστε πολλά τα κοριτσάκια :lol:

To περιμενα! Δικια μας εισαι! Welcome, και καλα ποστς :slight_smile:

who wants to enter into my domain?:slight_smile:

Shadow Gallery πρώτη μπάντα, τι άλλο να πούμε από κει και πέρα.

Με τέτοια posts η συγκίνησή μου συνεχίζεται.
Ευχαριστώ!!

Μπραβο εχει 5 μερες π μπηκες στην κοινωνια και εχεις πιο πολλα ποστ απο μενα!!! :stuck_out_tongue:

μόλις τώρα παρατήρησα πως δν σε έχω υποδεχτεί ! καλώς την λοιπόν και καλές γυναικοκουβέντες … :stuck_out_tongue:

AnimeCrazy, με παρέσυρε ο ενθουσιασμός, αυτό φταίει Χ-)

Δισκοβόλε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!

και μερικους αλλους ο ενθουσιασμος τους εφαγε ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε 3 ατομα ξερω εγω με 1000 ποστ σε λιγοτερο απο εναν μηνα. :stuck_out_tongue:

η γνωμη μ ειναι οτι αυτοι δινουν ζωη στο φορουμ γτ εχουμε και πολλους μαμοχαλους αν εχεις προσεξει :stuck_out_tongue:

ΓΟΥΙ ΛΑΙΚ ΦΡΕΣ ΜΠΛΑΝΤ ΙΝ ΔΙΣ ΦΟΡΟΥΜ ΜΙΣ! καλως ηρθες

Καλώς όρισες, Neniel!

Εγώ, παρότι έχω κάθε καλή διάθεση, θα ήταν άτοπο να πω “καλώς όρισες” από τη στιγμή που έγινα κάπως αργότερα μέλος… :stuck_out_tongue: Θα σου πω όμως “συγχαρητήρια”, για το άνοιγμα του πρώτου σου θρεντ!

Από πλευράς μου ακόμα ψάχνομαι για το πώς να βάζω προειδοποίηση για spoiler, quote και γενικώς τα εντελώς στοιχειώδη του φόρουμ σε μια απάντηση, πόσο μάλλον για ν’ ανοίξω δικό μου θρεντ! :stuck_out_tongue: Συνεπώς μπορώ να [I]υποθέσω[/I] που οφειλόταν ο ενθουσιασμός σου και να τον δικαιολογήσω. Με λίγη εξάσκηση ίσως τον συμμεριστώ κιόλας μελλοντικά! :wink:

χαχα καλςήρθες κυρι[SIZE=“7”]α[/SIZE]ι νενελ

Πιωμένος άραγε ή ό,τι θυμάσαι χαίρεσαι; :drunk:

Πρέπει να έπεσε στη χύτρα με τους μπάφους όταν ήταν μικρός:wink: