Συγκίνηση, το πρώτο μου Thread

Είμαι η Neniel, μια open-minded progressiβού, λίγο psycho, λίγο ονειροπαρμένη, λίγο ειρωνική, μάλλον λίγο απ’όλα. Υπόσχομαι να μην σπαμάρω και να είμαι καλό κορίτσι όσο μπορώ. :–

Ένα μεγάλο γεια σε όλες και όλους λοιπόν.

Keep rocking \m/

Τώρα θες να μας πεις ότι ούτε εσύ είσαι ο white zombie… :stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες κ καλά να περάσεις! :slight_smile:

καλως ηρθες και καλα ποστς.ξεκινα και λεγε μερικες μπαντες:)

Ευχαριστώ για την υποδοχή + όχι, δεν είμαι ο White Zombie :stuck_out_tongue: zombie σχέτο παίζεται.

Πάρτε και μερικές μπάντες: Shadow Gallery, Porcupine Tree, Amorphis, Tool, King Crimson, Opeth, Aarni και άλλες πολλές.

Welcome Neniel ( πολύ Tolkienish όνομα :stuck_out_tongue: )

Καλά να περάσεις, καλά ποσταρίσματα και οι σχετικές ευχές !!! :smiley: :smiley:

tool και opeth εε!μου αρεσε αυτο.συνεχισε ετσι:wink::slight_smile:

Καλώς την.

:oops::oops::oops::oops:

Ευχαριστώ…ξανά!

Astaldo, άνοιξα το λεξικό της Quenya και έκανα αλχημείες. Το αποτέλεσμα ήταν το Neniel.

Χα ήμουν σίγουρος ότι κάτι τέτοιο έπαιζε από τη στιγμή που δεν υπάρχει τέτοιο όνομα στα βιβλία αλλά ακούγεται τόσο familiar :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ε ναι, βρώμαγε από μακριά.

Καλως ορισες! Αριστα ακουσματα…Θα τα παμε πολυ μου φαινεται :stuck_out_tongue: :smiley:

Οκ εγώ συμπάθησα ήδη!!! :stuck_out_tongue: P

Να έχετε επιφυλάξεις, είναι νωρίς ακόμα :har:

Tolkien family. Enough said :smiley:

Άσχετο Λέει εκεί στο πλάι ότι έχεις γενέθλια… Να τα εκατοστήσεις λοιπόν Tolkien fan!

Εεεεε απέτυχα λίγο και έβαλα λάθος ημερομηνία… 20 Ιουνίου είναι κανονικά!!! αχαχαχχα

Να’σαι καλά πάντως!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

δικη μου ειναι αυτη

ως ο επισημος νο1 φαν των tool στον ελλαδικο χωρο σε καλωσωριζω στο φορουμ της απολυτης ψυχεδελειας

8α σε πρηξουν να ποσταρεις πικ (κατα προτιμηση ημιγυμνη)

παιξτο ζορικη κ θα τους εχεις ολους στα ποδια σου

κ τωρα βαλε ενα aenima να παιζει κ πες prying open my 3rd eye 3 φορες να φυγει το κακο ματι

Ω τι τιμή.
ανατριχίλες

Θα ακολουθήσω πιστά τις συμβουλές σου 8)
Είθε ο Maynard νσ μοιραστεί μαζί σου το κρασί του.

μη του λες τέτοια νυχτιάτικα!! :stuck_out_tongue: