Το thread της καβάτζας

χολυ φακ, ΝΙΩΣΤΕ!

εκτός κι αν έχει ο θείος σας τα public ή τον μαρινόπουλο ξέρω γω.

χαχαχαχαχ έλιωσα με περι έλις.

Κατα τ’ άλλα υπάρχει πάντα ένας ντουντ να επιβάλλει την τάξη;)

αφου εκλεψες τον αγαπημενο μου δισκο, σου σφιγγω το χερι!
για πες τωρα… δεν βαραει εκεινη η πλαστικη μαλακια οταν βγαινει απο το μαγαζι???
θελω τιπς :slight_smile:

…αλουμινόχαρτο…

Ναι πράγματι! Για πες

Από φίλους δεν έχω καβατζώσει ποτέ το παραμικρό. Ένας “φίλος” είχε καβατζώσει από μένα το Best Of The Beast (ο πρώτος μέταλ δίσκος που πήρα ποτέ, ο οποίος είχε και μια συναισθηματική αξία για μένα) και δεν ήταν καθόλου ωραίο.

Από δισκάδικα, όλο και κάτι καβάτζωνα αραία και που, όπως και παιχνίδια για PC.

Επίσης, πολλά πορνοπεριοδικά όταν ήμουν πιτσιρίκι.

Μετά άρχισα να γαμάω και δεν μου χρειαζόντουσαν :stuck_out_tongue:

8O8O8O
Τα βινύλια έχουν συναισθηματική αξία και ειδικά όταν είναι Pink Floyd!
Πήγαινε να τον δείρεις, για να στο δώσει πίσω!:stuck_out_tongue:

Πριν λίγες μέρες διαπίστωσα ότι έχω ακόμα εκείνο το dvd των ensiferum (10th anniversary), ενώ νόμιζα ότι το είχα επιστρέψει…:–

Καβατζωνα κασετες γκαμε μπου

Γκάμησέ τα. 2 σινδί έχουμε καβατζώσει στην καριέρα μας. Images and Words και Best Of The Beast.

:-k :-k

:oops:

Νααατοοοοος… :stuck_out_tongue:

Λοιπον, φθινοπωρο του 2000 (λιγο πριν το πρωτο μηνμειωδες live των Cradle Of Filth στο Ροδον) και δανειζομαι απο ενα παλικαρι που τοτε πηγαιναμε στο ιδιο λυκειο το Midian και το Damned in Black των Immortal το οποιο ηταν κι η πρωτη μου επαφη με τους Νορβηγους. Ηταν τετοιο το σκαλωμα που ειχα φαει τοτε και με τα 2 αλλα ειδικα με το δευτερο οπου ουτε λιγο ουτε πολυ του τα επεστρεψα 6 μηνες μετα.

Βεβαια, στον αντιποδα 2-3 χρονακια μετα ημουν εγω που δανεισα σ ενα γνωστο το σχετικα φρεσκο ακομα “In Their Darkened Shrines” των Nile και τελικως δεν το ξαναπηρα πισω ποτε :stuck_out_tongue:

Χμμ…:-k
Τo End Of An Era των Nightwish απο τον κολλητό μου…
Ένα expancion από το Sims 2 από μια φίλη μου…
Έναν ενισχυτή (της πλάκας) από φίλο, φίλου του αδερφού μου…
Ο Αριστερισμός του Λένιν από έναν γνωστό μου…
Ένα εισητήριο από συναυλία του Αλκίνοου στη Θεσ/νίκη για να λέω ότι ήμουν κι εγώ εκεί…
και ένα αγγλικό περιοδικό, το Q που είχε μία συνέντευξη των Muse, από ένα ιατρείο, πιάνεται?:lol:

Πολλά είναι ε?:-s

Αλλά κι εμένα μου έχουν καβαντζώσει διάφορα βιβλία, cd’s μέχρι κ μπλουζάκια… :roll:Πφφφ…:stuck_out_tongue:

Ναι ρε συ…!!!

παω στο τώρα στο σπίτι του αλήτη που μου είχε κρατήσει το boberman πριν από καμιά 15 χρόνια…ξύλο τώρα που μου το θύμισες

:-k[SIZE=“5”]WOOOOT?[/SIZE]

Όταν ήμουν 10 είχα καβατζώσει ένα live cd των linkin park από ένα φύλο, ακόμα το έχω και ντρέπομαι να του το γυρίσω γιατί θα μου πει ρε μαλάκα μετά από εφτά χρόνια το θυμήθηκες?:stuck_out_tongue:

Eνα βιβλιο (Η Φορμουλα Του Θεου) απο εναν φιλο και κατι ακουστικα απο εναν αλλο φιλο… Ποτε δεν τα ξαναειδαν :stuck_out_tongue:

Εχω το Individual Thought Patterns απο ενα φιλο ‘δανεικο’ χρονια τωρα, το Nightfall in middle earth απο εναν αλλο δευτερη κοπια, ενω μια φορα ειχα κλεψει ενα σαντουιτς απο ενα περιπτερο κοντα στο σπιτι μου οταν πηγαινα γυμνασιο γιατι μπορουσα…+ενα cd του Γρακχου που δεν θα μαθει ποτε ποιο

εχω καβατζωσει απο φιλο snowblind,απο εναν αλλο icon night of the crime και απο εναν αλλο katharsis kai empty…ααα να μην ξεχασω οτι εχω καβατζωσει και ενα μικροφωνο.τελος μου εχουν καβατζωσει ενα .fortress under siege mini cd του 1996 ελληνες και ακομα τραβαω τα μαλλια μου…παιδια τσεκαρετε…