Καλυτερο ''Χαζο'' thread

Ποιο ειναι κατα την γνωμη σας το καλυτερο απο τα ‘‘χαζα’’ θρεντς που εχουν ανοιχτει…μην παρεξηγουμαστε για τα χαζα…:wink:

Βαλε δημοσκοπηση man…

μπα…δεν θελω να ‘‘περιορισω’’ κανεναν…λετε…!!! :wink:

Κοιτα, αν παρουμε μελετες απο προγενεστερους επιστημονες, δεν θα καταληξουμε πουθενα μιας και το κακο εξουσιαζει και σιγουρα οι μελετες και οι εργασιες θα ειναι αποπροσανατολισμενες.

Απο την αλλη μερια, τιθεται το θεμα της ευθυνης των γονεων. Πως ειναι δυνατον να μεγαλωνουν τα παιδια τους σε αυτο το ζοφερο κοσμο, ετσι απροσωπα και αψυχα. Συχνα τα παιδια, νηπια οντας ακομα, τιθενται υπο την επιβλεψη ξενων “επαγγελματιων” με τον κινδυνο ακομη και να εκσφενδονιστουν απο το παραθυρο.

Οσον αφορα τωρα τους αλλους φορεις παιδειας, δεν θα επεκταθω πολυ. Το σχολειο υπολειτουργει με ανικανους, ανορεκτικους και ανοργασμικους καθηγητες. Το μονο που λειτουργει μεσα σε ενα σχολειο σωστα, ειναι το κυλικειο. Και αυτο αν εχει ασσο.

Επιπροσθετα, η εκκλησια φαινεται ανικανη να αντιδρασει μετα τον θανατηφορο τραυματισμο του leader της και ετσι μετα τις νεες εκλογες φαινεται να εχει ξεσπασει ενας εμφυλιος με ρασοφορους.

Ας μην ξεχναμε και τα γεγονοτα που συγκλονισαν το πανελληνιο, οταν ο Τακης ο οδοστρωτακης εσπασε καθε ρεκορ στο φιδακι σε κλεμμενο νοκια 3210 με μουφα μπαταρια και φθαρμενη προσοψη.

Να τονισω σε αυτο το σημειο, πως την τελευταια φορα που παρακολουθησα κατι με ουσια, ηταν οι φοιτητικες εκλογες, ετσι πιστευω γινεται κατανοητο οτι η αντικειμενικοτητα της υποκειμενικοτητας που με διακατεχει ως εμβιο ων αυτου του ατερμονου συμπαντος, εμποδιζεται και διαστρεβλωνεται.

Καταληγοντας στο ιζημα του λογου μου και μπαινοντας στο ψητο, δηλωνω πως δεν μπορω να κατονομασω καποιο θρεντ ή να χαρακτηρισω αυτο ως “χαζο”, μιας και η νηφαλιοτητα μου ειναι υπο αμφισβητιση.

Μονο απο το off topic μπορουμε να κατονομασουμε thread η και απο το musicians’ corner ας πουμε?

Μαλλον το πιο χαζο Θρεντ ειναι αυτο που μολις ανοιξα…ισως να κερδισα…παντως περιμενω σαν καλος χριστιανος να κριθω οταν ερθει η ωρα μου…Your Time Will Come…Wickerman…Iron Maiden!!!

[SIZE=“7”]ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ[/SIZE]

Κοιτα, η ελευθεροτυπια περιοριζεται με αγωγες και μηνυσεις. Κατονομασε εσυ και το πολυ πολυ να διωχθεις με ban. Πανω απο ολα η αντικειμενικοτητα και η σωστη λειτουργια των θεσμων. Πανω απο ολα.

ο,τι μα ο,τι θες αγορι μου…ο,τι βρισκεις χαζο…εγω μαζι σου…:lol:

Που να χτυπιεσαι πουστη,τον kostis013 δεν το ξεπερνας!
Βαλε κανα αρχαιο μεσα και μετα βλεπουμε…
ΠΡΟΛΑΒΑ!!!

Η παραθεση αρχαιων μεσα στον λογο μου, μονο με πεπλο παραπλανησης θα μπορουσε να χαρακτηριστει.
Σημασια εχει η βαθυτερη κατανοηση των αρχαιων αυτων λογων και οχι ο λαικισμος ή ο φανατισμος των πληθων με πλουσιες, βαριες, λιπαρες και δυσπεπτες δηλωσεις.

Παραθετω ενα κειμενο που θα σας βοηθησει αρκετα στο να προσδιορισετε και να αναφερετε το καλυτερο χαζο θρεντ:

http://www.wikipedia.gr/ο//%CE%BC/%CE%9F%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CF%81%CF%85%CE%BC%CE%AC%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CF%82.html

υπαρχει κανουμε και κανα σερτς πριν αρχισουμε να κανουμε νεα θρεντυς