Three way plane, Sugah Galore, Liquidust, Misuse@AN27/10

To πρώτο φετινό live ths spinalonga records θα γίνει στις 27 Οκτώβρη στο Αν. Είσοδος 6 ευρώ. Όσοι ήρθατε πέρσι sta live ξέρετε ότι θα είναι super. Οι υπόλοιποι ελάτε και δεν θα χάσετε.Περισσότερες πληροφορίες έρχονται 8) [/list]

C U there…

Στανταρ

Άντε ρε μάγκες έφτασε η ώρα.
Τα παλικάρια 8α τσακίσουν πάλι. Προβλέπεται φοβερό live
Την καλησπέρα μου.
:twisted: :twisted:

Xeroume ora?

Απ’οτι λέει και στην αφίσα κατα τις 9 ξεκινάει.
Δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι.
:twisted: :twisted:

Το νωριτερο στις 9.Δηλαδη μαλλον πιο μετα θα αρχησει.

Ok…
Ara kata tis 8:30 ap’oxo na pioume kai kamia mpira…:stuck_out_tongue:

Nα δεις τι θα σου φερω…
Αμα ειμαστε τυχεροι θα εχω μια ψημενη.

mmmm…

Auta einai…

Cheers :wink:

Σαν δεν ντρέπεστε αλήτες με τις μπύρες και τα λοιπα.αύριο πάντως προβλέπεται να γίνει πολύ δυνατή συναυλία. Άντε να περάσουμε καλά :twisted:

Super liveaki…
Para polis kosmos kai fisika oloi oi gnostoi kai mi exereteei tis skinis…
Oles oi mpantes poli kales, alla ego kollisa me Liguidust. Ta paidia apla GAMANE!!!

Πήγα και γω στη συναυλία μιας και είπα να κατέβω για το 3μερο,αλλά επειδή το λεοφωρείο για Αθήνα άργησε δεν πρόλαβα τους πρώτους.Όλοι γαμάτοι,αλλά θα συμφωνήσω οτι οι Liquidust ήταν κορυφή.Ειδικά το 1ο κομμάτι που έπαιξαν με ξετίναξε τελείως αλλά και η διασκευή Sabbath :twisted:

Καλα η διασκευη Sabbath τα εσπασε.Γουσταρα πολυ Liquidust.Ενθουσιαστηκα.Δε το περιμενα ετσι.
Oι sugah κλασικα πολυ καλοι,οι three way plane με πολυ καλο ηχο και οι τελευταιοι δε μου πολυαρεσανε.
Γενικα περασαμε πολυ ωραια.

Εμένα μου άρεσαν πάρα πολύ όλοι και ιδιαίτερα Sugah, Liquidust και Misuse!
Φοβερό Live πολύς και καλός κόσμος…αυτά είναι! Πάντα τέτοια!

Ντάξει οι Liquidust είναι θεοί. Όλοι το ξέρουν αυτό. Σε κάθε live είναι όλο και καλύτεροι. Τους Sugah πρώτη φορά τους είδα. Είχα ακούσει πολύ καλές κριτικές και επιβεβαιώθηκαν 100%. Πραγματική αποθέωση. Να μην ξεχάσουμε και Misuse, 3way plane. Πολύ καλό live. Πόλλα συγχαριτήρια στη spinalonga για τη διοργάνωση. Πάντα τέτοια.
:twisted: :twisted: