Ti epaggeleste kurioi?

Δεν θέλεις να γίνεις ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ μπετονιέρας, να χτίσεις κι εσύ το TEXAS σαν το Filando;

Δεν θέλεις να γίνεις ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ μπετονιέρας, να χτίσεις κι εσύ το TEXAS σαν το Filando;[/quote]

Κατσε καλα … τωρα χτιζει το Ιmage του :stuck_out_tongue:

Δεν θέλεις να γίνεις ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ μπετονιέρας, να χτίσεις κι εσύ το TEXAS σαν το Filando;[/quote]

Κατσε καλα … τωρα χτιζει το Ιmage του :P[/quote]

Είναι Σουηδός και όπως γνωρίζεις, από Image οι Σουηδοι είναι πολύ μπροστά!!!

Δεν θέλεις να γίνεις ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ μπετονιέρας, να χτίσεις κι εσύ το TEXAS σαν το Filando;[/quote]

Κατσε καλα … τωρα χτιζει το Ιmage του :P[/quote]

Είναι Σουηδός και όπως γνωρίζεις, από Image οι Σουηδοι είναι πολύ μπροστά!!![/quote]

Ναι σαν το γιοφυρι της Αρτας ενα πραγμα … ολημερισ το εχτιζαν το βραδυ γκρεμιζοταν … :stuck_out_tongue:

Θες να υποννοήσεις κάτι για την ηλικία του;

ego psaxno gia doulia…i ftoxi…

Δεν θέλεις να γίνεις ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ μπετονιέρας, να χτίσεις κι εσύ το TEXAS σαν το Filando;[/quote]

Πάντως αν ενδιαφέρεσαι για Χειριστής μπετονίερας…
Οι ιδιοκτήτες των εταιριών:ΑΛΦΑ ΜΠΕΤΟΝ, ΜΠΕΤΟΜΑΡ, premix,ΓΑΛΑΞΙΑΣ,ΠΡΟΣΚΥ, ΕΡΓΑΝΗ, ΕΛΤΕΡ και ΜΗΧΑΝΙΚΗ… είναι γνωστοί μου! Κάτι θα γίνει…

ego telika meso aftou tou site vrika ke doulia…! belly dancer ke strip tease… gia reservations stilte private message…

Για να κερδισεις πελατες ομως πρεπει να κανει διαφημηση πρωτα…
Φτιαξε κανα flyer με φωτο,καταλογο με τη προσφερεις και τιμες,μοιρασε τον και μετα…Καλη δουλεια!!

POYTANIARIDES

XAXAXAXAXAXAXAXΑ Πως κατάφερες και χώρεσες το “μπαστούνι” στο avatar;;;;;

XA…X.A… o Telis eide to “mpastouni” kai xaogelase lagna… deite to ifos tou sto avatar tou…

xa…xa…x.a…

Ναι όντως έκανα τις συγκρίσεις μου και χαμογέλασα!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για να κερδισεις πελατες ομως πρεπει να κανει διαφημηση πρωτα…
Φτιαξε κανα flyer με φωτο,καταλογο με τη προσφερεις και τιμες,μοιρασε τον και μετα…Καλη δουλεια!![/quote]

me diafimizei o angel in black…

Τώρα μπορείς να καταλάβεις γιατί το ΤΕΧΑS είναι έτσι…Μόνο Φιλανδός θα μπορούσε να φτιάξει τέτοιο αριστούργημα…Αν το έχτισε ο Φιλανδός, μάλλον την κορδέλα στα εγκαίνια έκοψε ο Μητσοτάκης…

Δεν θέλεις να γίνεις ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ μπετονιέρας, να χτίσεις κι εσύ το TEXAS σαν το Filando;[/quote]

Πάντως αν ενδιαφέρεσαι για Χειριστής μπετονίερας…
Οι ιδιοκτήτες των εταιριών:ΑΛΦΑ ΜΠΕΤΟΝ, ΜΠΕΤΟΜΑΡ, premix,ΓΑΛΑΞΙΑΣ,ΠΡΟΣΚΥ, ΕΡΓΑΝΗ, ΕΛΤΕΡ και ΜΗΧΑΝΙΚΗ… είναι γνωστοί μου! Κάτι θα γίνει…[/quote]

Μη με αποπροσανατολίζετε από το στόχο. Μόνα σαν διαχειριστής θα είμαι ευτυχισμένος. Όλα τα άλλα είναι ημίμετρα.

Για να κερδισεις πελατες ομως πρεπει να κανει διαφημηση πρωτα…
Φτιαξε κανα flyer με φωτο,καταλογο με τη προσφερεις και τιμες,μοιρασε τον και μετα…Καλη δουλεια!![/quote]

me diafimizei o angel in black…[/quote]

Αν θες πάντως image maker όπως βλέπεις από το avatar μου, έχω όλα τα προσόντα (όχι όπως ο jim_lick αλλά το κατιτίς μας τό 'χουμε και εμείς).

:? 1. Το επάγγελμά μου είναι είναι manager αποτυχημένων metal συγκροτημάτων, φωτογράφος παράξεων φαινομένων και σκηνοθέτης αισθησιακών (straight) ταινιών. Το όνειρό μου είναι να πουλάω εισιτήρια λεωφορείων στη Πανεπιστημίου και πασατέμπο στα γήπεδα. Επειδή όλοι οι άλλοι λένε ψέματα… Έχουμε και λέμε:

  1. Τέλης - “Συλλέκτης” κερμάτων από περαστικούς
  2. Japan (Δημήτρης) - Καθαριστής φρούτων σε οίκο ευγηρίας
  3. Πέτρος - Λαθραναγνώστης εφημερίδων σε περίπτερα
  4. Αντρέας - Παροχέας γενικών υπηρεσιών σε ευκατάστατες (μη εμφανίσιμες) δεσποινίδες
  5. Δημήτρης (sirjim) - Μοντέλο για διαφήμιση πανών ακράτειας σε υπερήλικες
  6. Χριστίνα - Πωλήτρια μαλιού της γριάς σε πανηγύρια
    Προς αποκατάσταση της αλήθειας και όχι μόνο!!!

an einai na les tin alithia…na tin les oli…pes ti kano ke ta vradia vre…na xo ke deftero diafimisti ektos apo ton antrea…

Και δεν φαίνεται ολόκληρη. Φαντάσου μούτρα που θα κάνει!!!