Ti epaggeleste kurioi?

[quote=“petros_kar”]

Τώρα μπορείς να καταλάβεις γιατί το ΤΕΧΑS είναι έτσι…Μόνο Φιλανδός θα μπορούσε να φτιάξει τέτοιο αριστούργημα…Αν το έχτισε ο Φιλανδός, μάλλον την κορδέλα στα εγκαίνια έκοψε ο Μητσοτάκης…[/quote]

Έμαθα από τον Σπύρο, ότι ξεκινάνε ανακαίνιση!!! Θα φτιάξουν και τον πάνω όροφο… Φιλανδέ ετοίμασε το πηλοφόρι και το μυστρί!!! Ανδρέα, Χριστίνα ετοιμαστείτε για χρυσές δουλειές στα ιδιαίτερα δωμάτια!!!
Σειρηνάκη ετοιμάσου να σου τα πρήζουμε πιο «αεράτα» στα ψηλά πατώματα (if you need)
Πέτρο, Μήτσο ετοιμαστείτε να σκάσουμε στα γέλια!!!
Μην ξεχάσετε και τον επίτημο!!!

an einai na ftiaksoun ton pano orofo na valoun ke ntivania, opos einai ke sta nosokomeia ena pragma, gia na peftoume oi alkoolikoi…na apofevgoume ke ta alcotest… den kanoun ke kamia mini kantina na dinoun ke tipota vromika, gia na min traviounte oi trofantoi thamones sta everest? mia idea einai ke afti!

gia ta ntivania tha symfwnhsw…menoume kai makrya re paidia!!!
ta everest omws sta ksimerwmata einai klassiki aksia pia…den prepei na tin xasoume!!

Για να δουμε τι επαγγελεστε οι καινουργιοι στο Forum

Βοηθος χτιστη. Παριστανω το τουβλο.

Δασολόγος,Δ.Υ.
Υ.Γ.:Παρεπιπτώντως ρε παιδιά μήπως πουλάει κανένας το 2ο & 3ο Atheist;Λέω μήπως… :cry:

paroti eimai ma8hths(2a lykiou),exw doulepsei periptero,miraza filadia,se an8wpoleio(phgaina paragelies)+se mia paraplhgikh doulia pou phgaina se sxoleia kai kategrafa ta onomata apo paidia pou perasan aaa kai se mia allh alla de me plhrwsan :evil: :oops:
ayth einai h a3iozileyth karriera mou :smiley: 8)

Πολύ καλύτερος από μένα που δεν έχω δουλέψει ποτέ ως τίποτα (και δε δηλώνω περήφανος για αυτό).

why re?einai gamata!de xreiazesai kai danika etsi :wink:

Δε δανείζομαι ποτέ. Το απεχθάνομαι.

swstos :!:

Δουλεύεις για το καλό των γυναικών…

Well,εγω ειμαι μαθητρια ακομη (β’ λυκειου) αλλα εχω δουλεψει ενα καλοκαιρι σε μαγαζι με τουριστικα επειδη ο ιδιοκτητης δν ηξερε αγγλικα και με ηθελε να μιλαω στους τουριστες…ομως πληρωνομουνα για να καθομαι και να πινω τον καφε μου αφου δν πατουσε κανεις στο μαγαζι,μεχρι που με εδιωξαν… :smiley:

Παρά το νεαρό της ηλικίας μου, έχω τελειώσει το πανεπιστήμιο(επιστήμονας σου λεει) , δούλευα τα καλοκαίρια από 13 χρονών (προκομένο παιδί-Βασιλάκης Καϊλας) από λουλουδου μεχρι κουριερ και τώρα δουλεύω σε γυναικείο μηνιαίο περιοδικό και ασχολούμαι με τη μόδα -που καμία σχέση δεν έχει με εμένα,αλλά…άτιμη κοινωνία,φιλοδοξώ πάντως να γίνω καθηγήτρια.Όποιος ενδιαφέρετε για ιδιαίτερα να έρθει μετον κηδεμόνα του και 50?πουλα για την εγγραφή.

Βρίσκεσαι σε μουσικό φόρουμ μαντάμ, οι βρωμοποζερομεταλλάδες πληρώνουνε σε είδος.

Συγκαταλέγεσαι κι εσύ στην εν λόγω κατηγορία??? Και…όταν λες είδος τι ακριβώς εννοείς??? Καμια κοτούλα απο το χωριό και τέτοια?

Τι έχεις τελειώσει ? Ηλικία ?

Τι έχεις τελειώσει ? Ηλικία ?[/quote]

Πάλι γκόμενα ψάχνεις;

Τι έχεις τελειώσει ? Ηλικία ?[/quote]

Πάλι γκόμενα ψάχνεις;[/quote]

Ναι βρε λαλακα , βαρεθηκα να σε μαμαω …δεν σε γουσταρω πια .

Εγώ μαθητής είμαι…ΓΚΑΜΑ Γυμνασίου