Ti epaggeleste kurioi?

Κοινωνική Ανθρωπολογία και Ιστορία…(μεγάλη ιστορία!!) και ηλικία δε ρωτάνε μια κιουρία…έτσι δεν είναι??? Απο τα λίγα που έχω καταλάβει απο κάτι υπονούμενα ή και ευθέως λεγόμενα απο τον “κολλητό” σου τον Τέλη πάντως πρεπει να είμαι πολύ μικρότερη σου!

Αυτο ηταν χτυπημα καρατε κατω απο την ζωνη :oops:

Μόνο και μόνο που κοκκίνησες…αποφάσισα να μην επηρεαστώ ξανά από “κουτσομπολιά” και να βγάζω μόνη μου τα συμπεράσματά μου!! :cry:

Συγκαταλέγεσαι κι εσύ στην εν λόγω κατηγορία??? Και…όταν λες είδος τι ακριβώς εννοείς??? Καμια κοτούλα απο το χωριό και τέτοια?[/quote]

Εγώ είμαι ο εξωτερικός παρατηρητής.

[quote=“amxm”]

Κοινωνική Ανθρωπολογία και Ιστορία…(μεγάλη ιστορία!!) και ηλικία δε ρωτάνε μια κιουρία…έτσι δεν είναι??? Απο τα λίγα που έχω καταλάβει απο κάτι υπονούμενα ή και ευθέως λεγόμενα απο τον “κολλητό” σου τον Τέλη πάντως πρεπει να είμαι πολύ μικρότερη σου![/quote]

Πολύ καλά κατάλαβες ότι ηλικιακά είναι μια ανάσα από τα δεύτερα “άντα” και άμα τον δεις κι από κοντά (κάτι σαν Homo Erectus) θ’ αναγκαστείς να πειραματιστείς εκτενώς μαζί του…

Χα χα … ενω εσυ που εισαι νεος και ομορφος ε ? που φτανεις μεχρι το σημειο να δινεις τιπ στον κουβα στο ΤΕΧΑΣ για να πει οτι εισαι πιο ομορφος απο μενα … ε ?
Κωλογρια … συμπασχον :lol:

Χα χα … ενω εσυ που εισαι νεος και ομορφος ε ? που φτανεις μεχρι το σημειο να δινεις τιπ στον κουβα στο ΤΕΧΑΣ για να πει οτι εισαι πιο ομορφος απο μενα … ε ?
Κωλογρια … συμπασχον :lol:[/quote]

Σημασία έχει που το λένε όλες, όχι ο τρόπος με τον οποίο τις πείθω… amxm ο Ανδρέας είναι το καλύτερο παιδί (λέμε τώρα) εδώ μέσα… Μπορείς να τον αναφωνείς και Jon Bon Jovi της Καλλιθέας…

Ρε που να σε μαμησει Αλβανος Λαθρομεταναστης … :evil:

Ε παιδιά!~!!! Ο angel in black θέλει να γαμήσει τον Telisvas!!~!!`1

Εγω γαζωνω ραβω κοβω κονταινω στενεω παντελονια φουστες μπλουζες ζακετες παλτα.
Επισης κουρευω καθαριζω μαγειρευω. Ειμαι εχεμυθη και συγκεντρωμενη στη δουλεια μου.

Αν είσαι κι όμορφη, αποτελείς το όνειρο κάθε άντρα…

Ποιος θα με παρει? (Δε θελω προστυχιες!)

Mόλις μ’ έχασες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γεια σου Hell-en. Είμαι ο UnHoLy^MaRtYr και ζητώ φροντίδα.

Ο παπάς της ενορίας μαζί με 4 άλλους!

Ειστε προστυχοι!!!Αυτο εχω μονο να πω!

\m/(-_-)\m/

Ειμαι και προστυχος και θα σε παρω !!! :smiley:

Ειμαι και προστυχος και θα σε παρω !!! :D[/quote]

Μπράβο Αντρέα να αποκατασταθείς σύντομα, για να παίρνουμε σειρά και 'μείς οι νεότεροι!!!

Πρόσφατες πληροφορίες μας λένε οτι ο Unholy_Martyr είναι φανατικός συλλέκτης καρτών Pok’E’Mon

Τι ειστε? Ε? Ειδικα οι καινουριοι που δεν σας ξερουμε.