Ti vohtheia sas parakalo!

tora pou tha katevo athina kai tha kathiso 3oloklira vradia,exete na mou proteinete kana kalo meros na pao?deutera kai triti vradi tha paizei tpt genikos i ola tha einai kleista?kserete kana clubaki i oti telospados me kali mousiki klp klp???

Δευτέρα βράδυ , είσαι κλεισμένη χρύσα .
texas , παιζει μουσικη ο sirjim , και θα ειμαστε τtelisvas , εγώ , ίσως και ο Jim_lick
όποιος άλλος θέλει , είναι ευσπροδεκτος

Δευτέρα βράδυ , είσαι κλεισμένη χρύσα .
texas , παιζει μουσικη ο sirjim , και θα ειμαστε τtelisvas , εγώ ίσως και ο Jim_lick[/quote]

Σα να λεμε Chrysa οτι θα δεις τον (MΠΡΑΝΤ ΠΙΤ εις τον κυβο), να λικνιζονται στους ρυθμους του Sirjim!!!
Τυχερηηηηηηη

Wrong answer Τέλη , χρυσα θα ειναι σαν να βλεπεις τον Ανδρέα (εμενα) , τον Jim_Lick (Japan) και τον Τελη Σαβάλλας (Τελη)

Μετα απο ολ’ αυτα σιγουρα θα εχεις “μια καποια” αγωνια… Δεν απαντω σε κακοηθιες… Αφηνω την αληθεια να μιλαει απο μονη της… Αυτο το “εμενα” ειναι το προσωνυμιο σου Ανδρεα;

Ναι.

Οπότε αν κατάλαβα καλά Χρύσα θα πας κάπου αλλού…

Mικρέ Majestix μην πετάγεσαι … σαν σπόρος σε παρακαλώ … δεν θα σου πάρω τους C.I. Joe που μου ζήταγες προχθές.

Kαλα λεει ο θειος Ανδρεας… Να σεβεσαι τους γερους εδω μεσα… Εμεις τα πιτσιρικια πρεπει να τους υπακουμε…

Χρύσα, ποια μέρα θα ανέβεις και πόσο καιρό θα κάτσεις;
(Γιατί δεν σκέφτηκε κανείς να ρωτήσει αυτό, ώστε να της πει πού να πάει με βάση τις μέρες; :roll: )

kalo kouragio xrusa!

Oντως Χρυσα…

paeiiiiiiii xanoume th xrusaaaaaaaaaaaaa

Εγώ Δευτέρα στο Texas να περάσω να πω ένα γεια;

Oκ … μόνο μην ρωτήσεις μετά ποιά μέρα θα πάμε … :lol:

Για Τετάρτη δε μιλάμε πάντα;

lepon,ekleise,deutera sto texas pou den exo paei kiolas…opoios thelei erxetai-kata ta alla tha koproskiliaso anelehta 2 meres-kai epeidi den tha bo net simera kai aurio(plisiazei i megali mera,molis 24ores!),elpizo kapos na ta kanonisete kai na vrethoume…

filakiaaaa

Kanonise kati kalo gia tin kiriaki,den tha pate gia ypno kai tha me afisete stous dromous tis proteuousas? :frowning:

Την Τεταρτη, την Τεταρτη, κερναω…