Ti vohtheia sas parakalo!

Nαι , όπως την άλλη φορά που είχες έρθει , και ήρθαν όλοι στο Τexas.

Ναι ναι έλα και θα σε υποδεχθούμε κατάλληλα…
Mazestix παίρνει το ρόπαλο…Τι? Τέλη να αφήσω το ρόπαλο κάτω???Α! Να πάρω την καραμπίνα ε? Οκ…

Εσυ απλα θα συμφωνεις μαζι μου και περιμενεις παραυτα τις εντολες μου ΧΑΧΑΧΑ… Ρωτα τον JimLick τι περιεχουν τα CD που του εδωσα…

nai xrisi mou tha se ipodextoune me profilaktika…

Εσυ απλα θα συμφωνεις μαζι μου και περιμενεις παραυτα τις εντολες μου ΧΑΧΑΧΑ… Ρωτα τον JimLick τι περιεχουν τα CD που του εδωσα…[/quote]

ΜΑΖΕSTIX συμφωνεί με ότι λέει ο Τέλης…Αλλά να σου πω ρε φίλε…Αυτή η ιδέα της chk_chillin πολύ μ’άρεσε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εισαι απλα αισχρος… Εγω ντραπηκα μονο που το ειδα… :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

axou to more…esi ntrapikes pou to eides,alla de tha ntrapeis katholou na to akolouthisis…etaira mou esi!

ti’ste seis re?fovithike to mati mou…!
mallon savvato proi tha eimai ekei…pliroforiaka teleios…

se perimeno na ta poyme

fantazome oti den enoeis emena… ego pao na se prostatepso apo ta dontia tous pou stazoun salia… pantos etsi opos pas den tin glitoneis… pliroforiaka entelos anakoinonis oti erxese ke perimeneis na epivioseis? :smiley:

Χρυσα ξερεις ποιον πρεπει να εμπιστευτεις…

Την καρδιά σου…Όπα αυτό είναι από άλλο ανέκδοτο…Χμμμ…Χρύσα, όσο είναι καιρός,ξανασκέψου το!!!

(άσχετο : Μία φορά είπα και εγώ να πάω revenge of rock και τα παλιοβαζέλια μαζεύονται στην Αλεξάνδρας και χέζομαι να παρκάρω εκεί κοντά το αμάξι…Φοβάμαι μη μου κξλέψουν την βενζίνι :stuck_out_tongue: )

axou to more…ke esi pligomenos,e?kane parea ston teli ke pnikste ton pono sas sto poto!

Το επανφερω για να πω οτι οι ποιο πολλοι εδω μεσα εισασταν αχρηστοι και δεν μαζευτηκαμε ποτε για χαρη των παιδιων … οι πληροφοριες μου λενε οτι καποιοι Θεσσαλονικεις θα κατεβουν το Σαββατο …

Και μετά όλοι μαζί Isis. Ε; ε;

Δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω στο live γιατι εχει και EUROVISION ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ WIG WAM :smiley:

Δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω στο live γιατι εχει και EUROVISION ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ WIG WAM :D[/quote]

Wig Wam for ever!!!1Mpravo re pozere!!!
Xrysa , theleis na pame gia kafe? Elaa reeeee…,ena kafe mono!!!TZampa trexoun ta salia mou??EEEEEELAAAAAA!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa…!!!
(To nou sou reeeeeeeeeee!!!)